What's new

White Russian..250W..

Wickkk

Active member
Zdravim všechny na Icmag ...
5xWR ohledne boxu hliny hnojiv apod se všechno dozvite tady
http://grower.cz/forum/showthread.php?s=&postid=629813#post629813
At to tady nemusi vypisovat :)
Takže už k pestu rostlinky jsou už v 7.dnu květu
Hnojeno 2x .. a to 4ml Alga Bloom na 1 litr vody !
Kytky od přepnuti zatim ješte moc neporostly !
Spiš jenom trochu zhoustly
Teplota se pohybuje
Den 25-27°C
Noc 20-22°C
Vlhkost to nevim protože zaitm nemám vlhkoměr ale doufám že je dobra !Až budou paličky tak to budu sledovat tu vlhkost vice aby nahodou nebyla plisen ale myslim že to bude dobre :) musim pořidit vlhkoměr !
To je asi všechno dotazy a ruzne vylepšeni pište diky moc


Fotky jsou s doby rustu a zaitm s začatku kvetu !!
Zitra to všechno nebo jindy pořadne vypišu !
Jinak 30 dnu měli rustu "
Posledni fotky jsou 7den kvetu ! Přepnuto na kvet to bylo 8.12 2007
zatim se mejte
:wave:



























:dueling: :dueling:
 
Last edited:

Wickkk

Active member
14/12

14/12

Zdravim
Takže už je to 14 dnu na 12/12 ..
Kytky od minuleho tydne nerostou už se zastavili a začinaji kvest .
Hnojim už 5,5ml Bloom na 1l H2O ..
Zalevám je jednou za dva dny už sajou vice každä dostane tak litr hnojiva ! to je asi všechno kdyžtak dopišu pozdeji !
Teplota je pořad stejna vlbhkoměr nemám musel jsem koupit Royal Mix a folii
Tady jsou nejake fotky ! Scott









:muahaha:
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Cus.Je vidět,že Mh zapracovalo bylo by asi ještě líp,jet rovnou s oldschool stínidlem. .To Mh si tam moh nechat o trochu dýl,ale jinak pěkný Rusky...
 

Wickkk

Active member
newhouse:No mohl jsem ho tam nechat dele přište to tak udelam :D jakym oldschool stinidlem :D Ano pod tim MH to rostlo hezky ale i pod tim HPS to taky jde :)
 

Wickkk

Active member
Hello
Diky hlavo .. Kytky pomalu ale jistě kvetou .. Už se netahnou ale přište je asi necham určite dele protože to jsou takovy maly křačky a mohly by byt podstatne vetši no ale zase to ta 250 dobře prosviit co myslite mám to trošku prostřihat ? Ješte je asi čas co :D ale uvažuju že ofikam ty spodni vetvičky aby zbytečne nebrali živiny ! Kytky maji neco kolem 32 cm jak jsem psal a mista je nad nima ješte kolem 130 cm :D myslel jsem že se vytahnou no ale nic :D jinak přište bych chtel scrog !


Jinak mám tedkom nakličene seminka HashBerry od Mandaly už v zemi a už to pomalu vyrusta jedno je už nad zemi ale ostatni jsem dal hlouběji a nemeli tak velike kličky jako ta co je už venku ale nakličene byli takže vyrostou jinak jsou v Royal Mixu od Plagronu a musim řict že ten RM je velice dobra puda sice jsem ji ješte nemel a nevim jak to vtom poroste ale doufám že dobře !! Ale už jak jsem sadil ty semena tak je hlina na pohled i na doteh jemna maji v tom už i perlit a je takova že bude držet vlhkost :) no uvidime .. Kdyžtak sem mužu dat fotky HB jak to pomaloučku roste .. aby to tu tak nestalo . co myslite lidi ?

HashBerry Mandala Seeds




















Jinak teplota je kolem 27°C at už vylezou i ty ostatni budou trošku pozadu no ale zasadim tu velkou potom hlouběji necham ji vytahnout no !
Co by jste mi poradili ? Potom to pujde stejne pod 250HPI ale než všechny vyrostou tak 5 cm tak pak se přesadi a pujdou pod to MH !!
To je asi všechno zatim se mejte
štastne a vesele vanoce a prožiti vanočnich svatků :) :rasta:




 
Last edited:

Wickkk

Active member
Zdravim takže nakonec se chytllo 8 HashBerry ..
Nevim no nakličene byli všechny ! Ale dvoum seminkum uhnily klíčky !
No mužu si zato sam už mohli byt všechny vysoke stejne jak je ta jedna nejvetši jenže jsme seminka dal do hliny hned jak meli malinkaty kliček a ta jedna mela kliček už tak 10 mm tak ta vyrostla nejrychleji !
No to je asi všechno necham ostatni povytahnout at tu velkou trošku doženou a pak je šoupnu pod MH tak to pujde lepe :D
A do budouci selekce bude určite lepši objednavat dva pytle semen a vice :muahaha: ..
 
Last edited:

Wickkk

Active member
21/12

21/12

Zdravim všechny
Takže jsem tady s pravidelným updatem fotek :rasta:
Hnojim to 6,5 ml na litr H2O už to asi zvyšovat nebudu no možna že to dam ješte do tech 7 ml na litr ale to asi už nepomuže ..
Možna že koupim Final Solution jak jsem psal , no ale uvidime !
Jinak paličky se už pomalu zvetšujou a rostou trošku je to už pocukrovane ale jenom malinko a jak to přejedu prstama tak už to de pěkne citit .. No uvidime jak se to bude dale vyvijet a nafukovat doufám že pořadne no
Nevim co bych tady ktomu tak moc psal jen že jsem je prostřihal ti jsem ale psal taky vyše a nektere byli trošku nakloněny tak jsem je srovnal provazkem .. :headbange
Jinak tady jsou fotky co myslite vypada to dobre zatim je to ješte male ale moje a to je hlavni ...
Mej te se dobře ... :wave:

Celkovy pohled do Boxu

Tak to vypada po menšim prostříhani ..

Makro (alespon jsem zkusil :muahaha: .. ale jde tam trošku videt že se tam už nec otvoři :lurk:

Dalši Mkr
 

Wickkk

Active member
Zdravim ...
Takže misto 10 ¨rostlin a misto 8 rostlin jich mám nakonec 5 :puppydoge
no nic předevšim si zato mužu sám ... přište budu už chytřejši ...
Takže jsem je přesadil tech 5 do vetšich kvetniku ..
Hlinu jsem použil zase Royal Mix ..
Ty zbyvajici dve v tech sadbovačcich jsem tam nechal protože jsou nejake křive a celkove vypadaji dost špatně ..
No uvidime jestli vyrostou nebo ne kdyžtak je přesadim potom taky do vetšich , ale nedávám jim velké naděje .
Mej te se dobřee .. ¨
 
Last edited:

FRANKENBLUNT420

me blunt is like, wicked yo!! owight
YEAH, i dont know what the hell you guys are saying, but they sure do look nice as hell!! keep up the good work!
 

Wickkk

Active member
Zdravim komunitu
Takže jsme tady s pravidelny updatem fotek .
Kytky už pomalu žloutnou nevim čim .. možna vychylením PH
Jinak hnojim kolem 6ml Bloomu na Litr H2O ... už vyše nepojedu .
Nevim co bych tak k tomu moc psal .. Paličky zaitm nejsou moc velke spiš menši .. nevim jestli se ješte nafouknout snad doufám .. Ale koukal jsem na growy s White Russianu a paličky tak nebyli pdo 250 nijak velike ale taky za¨leži určite na dannem phenu ..
Jinak teplota je kolem
26-27°C Den
19-20°C Noc
Vlhkost nevim pořad nemám vlhkoměr ... flakám to
Jinak večer dodám ješte fotku po zhasnutí lampy at vidite barvu neni to nijak žlute ale je to svetlejši no uvidite večer zatim se mějte a všem diky za Kačka
Tady jsou fotky

Takže už asi vim čim to je to žloutnutí .. A poradil mi člen .I. s grower.cz
jelikož ja jsem při začatku kvetu uplne vysadil hnojicí složku Grow
a pral jsem tomu jenom Bloom .. Takže ted jsem namichal rostoh 6ml Bloom a 3ml Gro na litr Vody a zalil jsem to takže doufám že to bude tim ! Diky moc

co říkate ? nikdo nic nenapiše :bashhead:

1.


2.

3. Foceno po zhasnutí lampy :joint:



4.Makro

5.Další Makro




Mejte se dobře :smoweed:
 
Last edited:

Wickkk

Active member
35/12

35/12

Zdravim komunitu
Takže už to je v 35 dni květu .
Hnojívo 5ml / litr H2O trošku jsem ubral . + zatim stále přidávam složku Grow a to 3ml na litr ..
Teplota se pohybuje skoro stejne možna se trošičku zvedla protože jsme zapojil i vedlejši box s MH ale otevřu trošku vice okno a teplota je stejná . Takže fpohodě . Kytky už tak žluty nejsou jenom nektere listy zustali ale to je jedno .. Nafotil jsem nejaké fotky + nějake makra . + přirovnáni k papirkum paličky nejsou velke ale trošku se už zvetšily . Zatim 35 den takže by se mohli ješte +- do 25 dnu nafouknout . No uvidime jak to pujde ale deset dní před kosou jim budu michat Ripena ! Tak uvidime jak to stim pujde ješte jsem ho nepoužíval tak nevím . Necháme se překvapit . Jinak nevim co byhc moc psal nikdo mi sem nepiše .Jinak jsem musel dokoupit složku Bloom protože mi došla . Ale na přišti grow jsem chtel zkusit Bcuzz ale ješte nevím .
Měj te se dobře a kdyby neco tak určite pište budu rád za každy komentář .
:wave:







 
Last edited:

Wickkk

Active member
Proč nikdo nic nepiše :( :D !
Jinak asi v pátek tento tyden nebo v ponděli dalši tyden ! Jim začnu pomalu michat Ripen ! Uvidime jak budou reagovat ! Osobne jsem ho ješte neměl takže nevim ! Necháme se překvapit ! Zatim spači :D
 

Latest posts

Latest posts

Top