Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Polish > INDOOR - PYTANIA

Thread Title Search
Click to visit Seed Boutique!
Post Reply
INDOOR - PYTANIA Thread Tools
Old 08-08-2006, 10:58 PM #1
Guest
Guest

INDOOR - PYTANIA

A wiec tak mam zamiar zrobic boxa o wymiarach długosc 120 cm szerokosc 120cm i wysokosc 220 cm i do tego lampa hps 600 w i dwa wentylatory łazienkowe i mam takie pytania czy przy tej lampie i wymiarach starczą dwa wentylatory łazienkowe zeby temperatura była 27 stopni i drugie pytanie czy zmiescze w nim 16 zenskich roslinek

Old 08-08-2006, 11:16 PM #2
cheech and bong
overgrow team POLAND

cheech and bong's Avatar

cheech and bong has a spectacular aura aboutcheech and bong has a spectacular aura aboutcheech and bong has a spectacular aura aboutcheech and bong has a spectacular aura about
ja bym sie ograniczyl do 10 panien z ktorych kazda raz bym przycal na 3 pietrze lisci wlasciwych. Jesli to boks to 2 wiatraki moga okazac sie niewystarczajace ja nie mam boksa tylko normalne pomieszczenie i 2 wiatraki lazienkowe i problem mi zejsc ponizj 30 stopni w boksie 600watt szybko zrobi ci piekarnik uwierz mi przydalo by ci sie cooltube latwo zrobic z klosza od lampy naftowej a jak masz boshowke to mozna fajna zrobic rynny( uwaga na rece latwo stracic sprawdzone ;]

a teraz zupelnie inna wersja.
Na tym poziomie doswiadczenia jaki posiadam boksa 600 watt bym tak wykorzystal:
posadzilbym zamiast sugerowanych twoich 16 panien 4 sztuki ktore bym trzymal miesiac na wegu ladnie rozkrzewil przycinajac 3-krotnie i gwarantuje ci zbior poronywalny/wiekszy niz z 16 w systemie SOG(sea of green jesli nie wiesz)
pamietaj ze majac 4 donice(posadzilbym do 30 litrowych) latwiej ci operowac plantami przestawiac podwiazywac podlewac. Zrobisz jak zechcesz ale moja sugestia to mniej plantow ale bardziej rozkrzaczonych
pozdro

Last edited by cheech and bong; 08-08-2006 at 11:18 PM..
cheech and bong is offline Quote

Old 08-08-2006, 11:16 PM #3
Fish131
Poland resurrection!

Fish131's Avatar

Fish131 has disabled reputation
Zalezy jakiej mocy wentyle ale chyba nie dadza rady. Chyba ze robisz coolTube. 16 Roslin watpie...

Old 08-08-2006, 11:23 PM #4
cheech and bong
overgrow team POLAND

cheech and bong's Avatar

cheech and bong has a spectacular aura aboutcheech and bong has a spectacular aura aboutcheech and bong has a spectacular aura aboutcheech and bong has a spectacular aura about
Quote:
Originally Posted by Fish131
. 16 Roslin watpie...
dalby rade spokojnie nawet te 25 w SOGu zrobic ale robilem chyba ze 3 razy sog zreszta teraz tez mam taki delikatny i wiem ze pierdologi z tym co nie miara przestawianie roslin regulacja wysokosci lampy podwieszanie pod katem itp itd juz nigdy sie w to nie wkopie nastepny moj grow pod 600 watt to beda 4 planciki ktore ladnie wymodeluje przez podcinanie i podwiazywanie w na 100% bedzie lepszy rezultat
pamietam jak kiedys uprawialem 1 skunka pod 400 watt to tak go rozkrzewilem ze zajmowal mi polwierzchnie calego metra a zbior byl w granicach 400g z tej 1 rosliny( fakt ze weg trwal ok 50 dni ale warto bylo)

Last edited by cheech and bong; 08-08-2006 at 11:24 PM..
cheech and bong is offline Quote

Old 08-08-2006, 11:26 PM #5
Guest
Guest

jak to przczytałem to wniosek jest taki ze jednak posadze w nim 10 roslin i jescze mam jedno pytanie skoro dwa wentyle nie dadzą sobie rady to ile da sobie rade i czy jest to mozliwe zeby zbiło temperature ?? jak tak to ile wentylatoruw

Old 08-08-2006, 11:39 PM #6
Fish131
Poland resurrection!

Fish131's Avatar

Quote:
Originally Posted by cheech and bong
dalby rade spokojnie nawet te 25 w SOGu zrobic ale robilem chyba ze 3 razy sog zreszta teraz tez mam taki delikatny i wiem ze pierdologi z tym co nie miara przestawianie roslin regulacja wysokosci lampy podwieszanie pod katem itp itd juz nigdy sie w to nie wkopie nastepny moj grow pod 600 watt to beda 4 planciki ktore ladnie wymodeluje przez podcinanie i podwiazywanie w na 100% bedzie lepszy rezultat
pamietam jak kiedys uprawialem 1 skunka pod 400 watt to tak go rozkrzewilem ze zajmowal mi polwierzchnie calego metra a zbior byl w granicach 400g z tej 1 rosliny( fakt ze weg trwal ok 50 dni ale warto bylo)

Mam na mysli ze nie warto.

Quote:
Originally Posted by afghani
jak to przczytałem to wniosek jest taki ze jednak posadze w nim 10 roslin i jescze mam jedno pytanie skoro dwa wentyle nie dadzą sobie rady to ile da sobie rade i czy jest to mozliwe zeby zbiło temperature ?? jak tak to ile wentylatoruw
Kup 2 i zobaczysz w tescie boxa. Jak co to bedziesz dokupywac...

Old 08-08-2006, 11:42 PM #7
Guest
Guest

czyli idzie zbic temperature ??

Old 08-08-2006, 11:43 PM #8
Fish131
Poland resurrection!

Fish131's Avatar

No tak. A nie masz mozliwosci CoolTube tam dac?

Old 08-09-2006, 12:04 AM #9
Guest
Guest

no nie zabardzo bo kasy niemam bo zakupiłem pestki arjans haze

Old 08-09-2006, 01:19 AM #10
Guest
Guest

Quote:
Originally Posted by afghani
no nie zabardzo bo kasy niemam bo zakupiłem pestki arjans haze
jednak kase juz skołowałem i juz zamuwiłem z hempa cool tube i teraz takie pytanie jak bede miał tego cool tuba to z 2 wentylami łazienkowimi bedzie temp 27 stopni ??

Last edited by afghani; 08-09-2006 at 01:21 AM..

Post Reply

Thread Tools

Posting Rules