What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Any Latvians Here? Latvieši savacas

granjero

Member
nu nonaaca man rokaas paris seklas izleemu ka japamegjina paaudzeet kautkas prieka peec . kautkaa vairaak shobriid pat spaarda tas audzeshanas process nevis doma par lietoshanu.

kautkad vaidzes pamegjinaat kautko normalu izaudzeet. nu kur zinaams seeklu source un shkjirne un taa.

tu seeklas pasuuti vai lasi aaraa no pirktaa?

apskatijos galerijaa tev normaala lampa, taa ir hps vai mh?
es pashlaik ar mh audzee ar pashtaisiitu reflektoru no keeksu pannas :pointlaug

pabeigs ziedeet bus jaietur atvaljinaajums, jaatpuushas. savadaak baigaa paranoja :)
pie katraam sireenaam rajoonaa es sastingstu :D
 
G

Guest

man ir hps, diezgan darga bija... 400w, tikko nopirku homebox pa 260eur (the-homebox.net), tagad taisos taisit savu pirmo hidroponisko growu ar dirpperiem... suga jau ir ak 47 no serious seeds, rinda gaida ari blueberry no Sseeds un viens a packa ar white widowu no nirvana . Nekad neesu pircis un arii nepirkshu. Jo cik esu dzirdejis nopirkt ko normalu latvija ir ljoti gruuti. Audzeju ari sevis priekam lielakoties, vnk tik forsh ir tas process, tu atnac no darba majas un parupejies par tiem paris augiem... vini ka berni apmeram. Nevelku stuffu biezi, parasti nedelas nogale, relaksejos. Un tad pat to daru ar vaporizatoru, plausas beigtas no pipesanas, atceries, nekad nepipe cigas.. visu dzivi sabeigs tas mesls.. a paga tu tjipa atradi seklu taja galvina vai ka vinu sauc? Nu točna nav brinums kadi mesli te latvija pardodas, ja seklas ieksa. Cik esu dzirdejis lielaka dala no latvija pardotaja ir kaut kadi skunksi vai ari kaut kas no orange tipa sugam.

Saki.. ar ko tu baro savas meitenes?

Nu ko tu te baidies, Latvija ir samera stulba zeme, lasiju kaut kada interneta portala, kad menti bija dabujusi kaut kadas seklas, dazi pat bija izbriniti ka kanepes aug no seklam.. nu kur ta var.. priecajies ka mums te nav ta ka menti lidinas apkart helikopteros ar infrasarkano staru kameram un neskatas kur kads maita audze. Un pietam, man ir tikai paris augi, un ganja ari nekad man nav vairak par 3-4 gramiem, ko vini man iedotu? kaut kadu nosacito manskiet launakais. Netirgoju vinu, nevienam netrauceju sezot pats ar saviem paris augiem majas aiz aizvertam durvim.
 

granjero

Member
ghh nu jaa poliis in helikoptaas paldies dievam nelidinaas.

jaa no seeklas galvinjaam, un divas seeklas no uk atvestas, kautkaada outdoor shkjirne bet tas kas iedeva nevareja atcereties nosaukumu. bet nu massiivi liela un smirdiiga hehe.

mhm lv diezgan lielu suudu tirgo. Bet pagajushoziem bija paradijies vieteejais audzeetais materiaals un tas bija ljooooooti labs. eeexcelents vienkarshi.

baroju es sakumaa ar diezgan vaaju kautkaadu 4-7-4 vaio taml meslojumu, tad veelaak ar 20-30-20, un tagad ar 20-54-20. brends ir shultz. vispaareejs ne-ganja specifisks. domaats pukjeem :) bet aug griezdamaas.
bus kautkad veelaak kaad bild jaieliek ar kaadu augu.

tu tas seeklas vienkarshi no neta pirki jeb pats vedi fiziski?
 
G

Guest

nahuj kaut kur jabrauc pec seklam, nu ok, ja grib ko eksotisku, bet neesmu vel tik izlepis, vecais labais doktors chronics man palidz ar seklam ;)
 

granjero

Member
hh, mjaa nu es nedaudz raustos pa pastu sanjemt ganjas seeklas :)
bet nu laikam izskatas ka to var dariit.
galu galaa jau jau seenju sporas var sutit tad kapec ne kanjepju seklas :)

cik razhas esi jau novaacis?

starp citu, tie vaporizeri - kaa vispaar var nodozeet kautkaadu devu?
tur man liekas var apsisties liidz pilniigam akmenim

vel ieksh marijuanapassion.com foruma maniju vienu latvieti bet tas neko nepostee un kautkur pazuda vispaar.

lietuvieshi jau baigi massiv tur njemas tajaa legalus.net vai ka bija tas forums vinjiem. domaaju ka lv jaabuut noteikti vairaak par mums 2 :)
 
G

Guest

ir ir latvija vairak par mums diviem, tici man ;) owergrowa bija dazi, bet pec ta slegsanas kaut kur pazuda.. nu drchronic vari tiesam uzticeties, vini suta seklas disku vacinjos ka kompaktdisku, tiesam diskrets shippings.. ar vaporizatoru man parasti ir vienkarsi, ielieku ta uz aci samaltu stuffu un skatoties kadu moviju uz projektora izbaudu brivdienu vakaru kopa ar adazu cipsiem un uzavas alu. Reiz bija og viens cik sapratu latvietis, ar niku hazebound. bet tas ari nav atrodams un pazudis nu jau vairak ka gadu.
razas.. hhmm.. kadas 5 ir bijusas, daudz tiek partaisits hasha vai bho lai mazak vietas aiznem, ka ari mazak kaitetu plausam...

un par to parkurisanos ar vaporizatoru tu maldies, vot edot ir ljoti jauzmanas.. pirmoreiz kad taisiju sviestu izdomaju uzcept sokolades keksu... garsigs jau nu loti bija maita, tikai uz vienu keksu izmantoju 500g neatskaiditu sviestu kura bija 26g stuffa. Vot tas man jumtu norava, jo bija garsigs un ilgi nevareju sagaidit efektu, tapec edu vel pa biskam.. beigas likas ka sienas locas ka matriksa un likas ka shas sirds pa muti izleks. Esi loti uzmanigs ar kanepju esanu, ir loti viegli par daudz apest. ;)
 
G

Guest

baltija cik esu dzirdejis ir vel ir loti daudzi angari kur aug ganja... un neticas ka si ganja maz bija paredzeta kkur latvijai, jo liela dala no siem baltijas angariem tjipa piegadajot rietumeiropai, kur lielie komercialie growi ir ljoti gruti, jo menti nav tik viegli uzperkami, un ir daudz gudraki.. kaut ari tas visas ir tikai baumas...
 

granjero

Member
kautkaa pedeejaa laikaa baigi uzsedushies meediji uz mj. Butu labaak amfikam pieversushi uzmaniibu. speedinja shnjauceeju driiz buus tikpat daudz cik zales pipetaaju, bet sekas no speed ir galiga dirsa.

tu kloneet esi megjinaajis?
 
G

Guest

jaa... ir viena mamiite... a paskaties avizi diena. tur katru dienu nu jau nedelju raksta par amfetaminu lietojosiem jauniesiem..
 

granjero

Member
tu klonee ar uudeni vienkarshi jeb izmanto hormonus ar?
mans pirmais kloneshanas megjinajums bija galigi neveiksmiigs, no 8 izsaknjoja 2.
megjinaaju tikai ar plain water.


jaa dienaa maniiju rakstus. bet nu tas jau tikai dienaa, degpunkts un nra un tvnet uzsedushies uz marihuanas.
 
G

Guest

nu man ir clonex.. sakuma ari nemu vienk ar uudeni.. bet pasties depo.. tur vareja nopirkt klonesanas agentus... man ari nomira, no nepareizi griezu un stumbros sagaja gaiss ieksa.. tad clons ir nolemts navei..
 

granjero

Member
uhh, iet otraa ziedeshanas nedeelja, un kakja miizelju smaka saak izgaist, un to nomaina saldais jah aromaats :)
mmmmm. nevaru sagaidiit razhu
 

granjero

Member
labriit!
a tu pirms harvest flusho? es te cik lasu nevar saprast dazhi saka vaig dazhi saka tas nav vaidziigs.
es te nogriezu vienu gatavaaku zarinju no apakshas, notesteet 1 duum, itkaa garsha bija laba, un arii pelni bija gaishi. pff nevar saprast.

bet nu laikam kad naaks tuvaak harvest tad meeslot jebkaadaa veidaa gan jaapaartrauc ne?
tjipa plain water only liet
 
G

Guest

negriez neko nost... pedejas dienas pieaugsies svara kadas 4-6 reizes neka tev tgd ir.. nu parasti ja audzeju zeme, nemu pedejo nedelju ar pliku udeni laistu, un pedeja diena neleju neko vispar virsu... sausums audzee trihromus..
 

Latest posts

Latest posts

Top