Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Romania > Cultivare ninja.

Thread Title Search
Click to Visit Mars Hydro for Growroom Lights and Tents
Post Reply
Cultivare ninja. Thread Tools
Old 02-11-2018, 02:56 PM #1
kil
Newbie

kil is on a distinguished road
Cultivare ninja.

Salutare fratilor. Vreau sa imi cultiv niste ierbuta pe la mine pe aici stau intr-un sat in R.M. si m-am gandit dar nu stiu de unde sa cumpar seminte. Pot sa ma duc in Romania sa dau comanda si sa ma intorc inapoi la mine in sat. Un site cu seminte sa nu astept mult si sa nu semnez la primire ? Vreau sa cresc niste sativa outdoor stiu cam ce sa fac m-am gandit unde o sa o cultiv intr-o padure ca iau o planta mai mica gen Amnezia Haze alte soiuri mici indica sau sativa gen Amnezia haze de se poate ascunde usor intre niste buruieni ? Multumesc.
kil is offline Quote

Old 02-11-2018, 03:01 PM #2
kil
Newbie

Apropo nu merge sa dau reply. Dar am uitat. Nu cultiv pentru vanzare deci imi puteti recomadna un soi care nu face multe plante consum pentru mine deci 500 de grame pe an sunt ok.
kil is offline Quote

Old 02-11-2018, 03:44 PM #3
exploziv
pure dynamite

exploziv's Avatar

exploziv has a reputation beyond reputeexploziv has a reputation beyond reputeexploziv has a reputation beyond reputeexploziv has a reputation beyond reputeexploziv has a reputation beyond reputeexploziv has a reputation beyond reputeexploziv has a reputation beyond reputeexploziv has a reputation beyond reputeexploziv has a reputation beyond reputeexploziv has a reputation beyond reputeexploziv has a reputation beyond repute
Sativele nu se prea pot creste afara in clima europeana. Eu iti recomand sa comanzi din vestul europei. Am auzit prea multe povesti de groaza legate de magazinele din romania.
Nu inteleg ce zici ca vrei un soi care nu face multe plante. Dar, daca plantezi un soi indica sau majoritar indica care se aiba timp sa termine flowerul pana in toamna, cu ceva udari de apa si ceva nutrienti poti sa te bazezi lejer ca vei primi suficient din 5 femele. Drept urmare, cu un pachet de 10 seminte ar trebui sa iei asiguri acel minim. Daca vrei sa fii sigur, poti lua 2 pachete si sa faci mai multe spot-uri, ca sa ai sanse mai mici sa ramai fara recolta daca ceva nu merge bine.

If the whole world smoked a joint at the same time, there would be world peace for at least two hours. Followed by a global food shortage.
exploziv is offline Quote

1 members found this post helpful.
Old 02-11-2018, 03:52 PM #4
kil
Newbie

Nu am zis ca e obligatoriu un soi care nu face multe plante. Si ma gandeam la ceva feminized ca-s mai nou si nu stiu sa deosebesc plantele. Indica am fumat nu imi place lenea. Vreau sa incerc o sativa sa pot sa am si grija de ferma. Unde stau eu e seceta deci m-ar putea avantaja sa cresc sativa. Da dar ma pune sa dau cnp-ul acolo sau sa semnez cand le aduce? ma gandeam sa comand de la Nirvana.
kil is offline Quote

Old 02-11-2018, 03:53 PM #5
kil
Newbie

Ma refeream la muguri daca nu ai inteles. E vina mea scuza-ma.
kil is offline Quote

Old 02-11-2018, 04:43 PM #6
exploziv
pure dynamite

exploziv's Avatar

exploziv has a reputation beyond reputeexploziv has a reputation beyond reputeexploziv has a reputation beyond reputeexploziv has a reputation beyond reputeexploziv has a reputation beyond reputeexploziv has a reputation beyond reputeexploziv has a reputation beyond reputeexploziv has a reputation beyond reputeexploziv has a reputation beyond reputeexploziv has a reputation beyond reputeexploziv has a reputation beyond repute
Sativa nu are timp sa termine afara pana vine frigul. Nu conteaza daca e seceta sau nu. Doar in sera cu controlul orelor de soare poti creste sativa in europa.. cel mai mult poti spera sa termine afara un hibrid sativa, dar doar daca ai noroc de toamna blanda. Dar, daca nu e o toamna buna, ramai fara nimic. Poate de un hash mediocru sa fie bune, dar de fumat nu ai ce fuma daca nu termina sau mucegaiesc din cauza vremii.
Chiar si daca e trimis prin curier, nu verifica nimeni ce cnp si ce semnatura dai tu acolo. Unii trimit prin curier, altii prin posta. Nu stiu cum e la nirvana.

If the whole world smoked a joint at the same time, there would be world peace for at least two hours. Followed by a global food shortage.

Old 02-11-2018, 04:52 PM #7
kil
Newbie

Quote:
Originally Posted by exploziv View Post
Sativa nu are timp sa termine afara pana vine frigul. Nu conteaza daca e seceta sau nu. Doar in sera cu controlul orelor de soare poti creste sativa in europa.. cel mai mult poti spera sa termine afara un hibrid sativa, dar doar daca ai noroc de toamna blanda. Dar, daca nu e o toamna buna, ramai fara nimic. Poate de un hash mediocru sa fie bune, dar de fumat nu ai ce fuma daca nu termina sau mucegaiesc din cauza vremii.
Chiar si daca e trimis prin curier, nu verifica nimeni ce cnp si ce semnatura dai tu acolo. Unii trimit prin curier, altii prin posta. Nu stiu cum e la nirvana.
Atunci imi poti recomanda niste indica care nu creste inalta sa o pot masca cu un tufis mai mediu asa. Cum era si amnezia haze la inaltime. Mersi frumos de informatii.
kil is offline Quote

Old 02-11-2018, 04:53 PM #8
kil
Newbie

Si imi poti explica care ar fi nivelul de crestere outdoor in dificultati al feminized autofem si regular la autofem mi se pare ca infloresc cand ating o anumita varsta tot ce stiu.
kil is offline Quote

Old 02-11-2018, 04:55 PM #9
exploziv
pure dynamite

exploziv's Avatar

produse din stocul magazinului nirvana si autoflowerele is departe de zonele in care te-as putea ajuta. o sa ii las pe cei ce au crescut in trecut asa ceva sa iti zica mai multe.

Old 02-11-2018, 07:04 PM #10
cristocel420
Member

cristocel420 will become famous soon enoughcristocel420 will become famous soon enough
banca de seminte Delicatessen au ''sative'' cu flower scurt.
cristocel420 is offline Quote

Post Reply

Thread Tools

Posting Rules