What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

OG Kuss

Status
Not open for further replies.

DropleX

Member
Udv!
Mint latjatok frissen megerkeztem a nyaralasbol, ribiskedesbol igy ismet nyitok egy naplot xD bar ezuttal nemfognak felidegesiteni egyesek,ezaltal a naplom lezarasat vegeredmenyezve..
4db OG kush lesz most a versenyzo, 10 les potban,
a kozeg florimo A viragfold, 20% perlittel vegyitve, humuszon is agyaltam meg,de nincs feltuntetve a phja,igy azt nem rendeltem..
Amugy a setup uaz lesz cultibox 80, 4 csiptetheto venti,
260as elszivo, 2x300as marshydro led, paratlanito,plusz flora rendelek meg egy 3000 Kes 300wos ledet..
Tapok:
Humus FW,superthrive, microlife, ca,mg, biobizz alga,grow,bloom, pk13-14 kb ennyi xD
Beke!
 

hungrowboy

Member
Udv!
Mint latjatok frissen megerkeztem a nyaralasbol, ribiskedesbol igy ismet nyitok egy naplot xD bar ezuttal nemfognak felidegesiteni egyesek,ezaltal a naplom lezarasat vegeredmenyezve..
4db OG kush lesz most a versenyzo, 10 les potban,
a kozeg florimo A viragfold, 20% perlittel vegyitve, humuszon is agyaltam meg,de nincs feltuntetve a phja,igy azt nem rendeltem..
Amugy a setup uaz lesz cultibox 80, 4 csiptetheto venti,
260as elszivo, 2x300as marshydro led, paratlanito,plusz flora rendelek meg egy 3000 Kes 300wos ledet..
Tapok:
Humus FW,superthrive, microlife, ca,mg, biobizz alga,grow,bloom, pk13-14 kb ennyi xD
Beke!

Hello! Megkerdezhetem hogy mifele paratlanitot hasznalsz es hogy miert kell ez a boxba ? Kis tasakosat vagy pedig ez ilyen gep?
 

DropleX

Member
Hali!
Trotec kompresszorosat, csak a viragzas 4. hetetol penesz elkerulese vegett!
Nekem bevalt, regen mikor nem volt mindig lett peneszes buga,hiaba volt normalis szellozes stb, ha a paratartalom magasabb 60%nal,az lesz a vege,hiaba allitjak egyesek itt az ellenkezojet!
 

hungrowboy

Member
Hali!
Trotec kompresszorosat, csak a viragzas 4. hetetol penesz elkerulese vegett!
Nekem bevalt, regen mikor nem volt mindig lett peneszes buga,hiaba volt normalis szellozes stb, ha a paratartalom magasabb 60%nal,az lesz a vege,hiaba allitjak egyeseek itt az ellenkezojet!

Koszi ez hasznos info volt sok sikert neked!egyebkent addig nem all fent a peneszedes ?
 

Son of Soil

Member
Melyik típus a Trotec-től? Azért abba a tévhitbe ne ringassa magát senki, hogy nyáron , majd valami kis lófasz 16 wattos kondenzációs párátlanítóval elér sikereket. 16-20L/ nap teljesítményű párátlanító meg zsebbenyúlós dolog és fogyasztása is van, 300-400 watt ilyen nyári párás időben. És amúgy jah, 40% alatti páratartalomnál sokkal szebben gyantásodnak a virágok és még tömör virágzatnál sincs penész.

Bő termést, rád fér hermi ;)
 

DropleX

Member
Kosz Sony de nem vok herma xD TTK40 van..
300 vmennyi wattot zabal,de ha eleri a kivant szazalekot leall termeszetesen
De pl a TT24 es most csak 90eu..
 

Medicropper117

Active member
Nem. LOL
Soul, nem vett szart mert kiokosítottuk itt h kompresszorost vegyen. Ha nem innen tudta akkor is ezt hazudjuk úgyis:laughing:
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
sony.. te meg inkább nézzé a napba, hogy süssék ki a protonok a szemedet. a napló címe mi? OG kuss, szóval ehhez tartsátok magatokat
 

iwantmorebuds

Active member
Olyan cukik ezek becezesek, nehogy enis igy hivjak mostantol mindenkit :D
Bocs muszaj volt ezt beoffolnom ide, de aert ne legyen teljesen az,
Most vegulis mivel fogsz menni shiva? Hps vagy led?
 

DropleX

Member
Koszi Gubinyuszi :)
Veg: 2x300 w "szines" led
Flora ugyanez plusz meg egy 300wos full feher 3000Kes led..
Amugy most szetszedtem a panelokat es a pc ventiket kiszedtem a rogzitesbol es anelkul raktam vissza oket,hal isten igy sokkal halkabb..
 

Son of Soil

Member
sony.. te meg inkább nézzé a napba, hogy süssék ki a protonok a szemedet. a napló címe mi? OG kuss, szóval ehhez tartsátok magatokat

Megnéztem a napot, valóban felkelt stop. Azonnali üzenetet küldtem vissza stop. Remélem már odaért, sürgönnyel adtam fel stop.

De, hogy ne csak offoljak, tegnap vettem a tescoban ledes égőt és valóban egy 17 wattos az egész konyhát bevilágítja, szóval hagymapucolás után látom a földre lehulló héj darabokat is. Jó választás a led. Mit főzől?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
:D gubinyuszi <3
uh 2 x 300 w led = ? lumen
nem verné azt le 1 darab 400w mh?
a 900 w ledet meg egyetlen 600 w hps?
a nap már csak ilyen, mindig felkel reggel :D
 

iwantmorebuds

Active member
Koszi Gubinyuszi :)
Veg: 2x300 w "szines" led
Flora ugyanez plusz meg egy 300wos full feher 3000Kes led..
Amugy most szetszedtem a panelokat es a pc ventiket kiszedtem a rogzitesbol es anelkul raktam vissza oket,hal isten igy sokkal halkabb..
A 300w a neve vagy a tenyleges? Marshydrok ha jol tudom.
Jo h halkabb mas mozgo resz nemigen van benne :D de azert a helyedbe raknek bele vmit, szoktak cserelni de uresen nem biztos sokaig huzza eleg melegek ha jol tudom :D vannak fasza hall pc ventik
 

DropleX

Member
Csak nevleges,a tenyleges 132 w darabja, hat ezen meg agyalok mi legyen led vs mh es hps..
Csak utobbihoz nagyobb elszivo kell, igaz zajban kb uott tartanek xD
Nem szedtem ki a pc ventiket belole,csak a rogzitesbol szedtem ki,igy nincs par mmes hely a venti es a hutoborda kozott,igy nem visszhangzik..a lumen az a lednel fos egy 300as 4e vmennyit ad le egy 400 w hps meg min 12szereset xD
 
Status
Not open for further replies.
Top