What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

הזרעים נתפסו!

PuppyHaze

Member
הזמנתי את הג'אקס קליינר 2 ועד איזה אינדיקה טובה והם נתפסו במכס.

בא אלינו שוטר מחופש לדוור ואמר שהוא מחפש את מי שהזמין את המעטפה הזאת.. אמרתי לו שמדובר בטעות ואין לנו מושג מה זה בכלל ושאין פה אחד בשם כזה.

אחרי 5 דקות דפקו בדלת משטרה.. והשוטרים שיקרו ואמרו לנו שבתוך המעטפה יש שתי סוגי סמים שנקראים אקסטזי ואל אס די.. (וואט דה פאק מה לי ולאסיד ולכל הכימיכלים האלה)

יצא שממש נכנסתי ללחץ מפחיד בגלל שהם טענו שיש בתוך המעטפה סמים כל כך מסוכנים, אני לא מבין בשביל מה להם לשקר ככה.. הייתי בטוח שהם באמת שמו בתוך המעטפה אסיד ואקסטה.. :comfort:

שמו אותנו במעצר איזה שעתיים.. ובחקירה ראו שנלחצתי, אז החוקר היה חמוד והראה לי שבתוך המעטפה יש בסך הכול כמה זרעים של קנאביס לשימוש עצמי.

בסך הכול אחרי 4 וחצי שעות כל זה נגמר.

איך לעזאל מותר לשוטרים להיכנס בלי צב חיפוש, ועוד לשקר שבתוך המעטפה יש אסיד ואקסטזי... !?

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אסור, יצאת ילד.
השוטר יכול ללכת לחפש את החברים שלו ואם פתחת לו את הדלת בלי לדרוש לראות צו חיפוש אתה אידיוט.

תגיד להם שאין לך מושג על מה מושג על מה הם מדברים ושילכו לשכן אם הם איבדו משהו.

PuppyHaze

Member
המחזור הזה כנראה הלך כבר כי יש לי תחושה שפספסתי כבר את העונה... חבל, ממש בניתי על הג'אקס קליינר.

כנראה שהצטרך לעשות מחזור אינדור רק באוקטובר!

בכל מקרה תודה אחי.

ד"א זה לא אני פתחתי להם את הדלת, זה אחי שנלחץ שהבין שמדובר במשטרה.. גם אמא שלי אמרה ישר לפתוח כי אז הם ישברו את הדלת.

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אני לא הייתי מדמיין אפילו גידול במקום עם אנשים שמפחדים מהמשטרה.

isranabis

Active member
Veteran
השוטרים שיקרו כי הם רצו שתגיד
הזמנתי זרעים לא סמים
אני מאמין שהיה להם צו חיפוש
כי הם מקבלים צו חיפוש לכתובת שעל המעטפה
לא היית עצור רק מעוקב לחקירה
אם היית מבקש עורך דין
זה היה נגמר הרבה יותר מהר
אני רק מקווה שלא הודת שזה שלך

kamikaza

Active member
במקרה של "מידע חם", בנושאי סמים, הם לא צריכים צו חיפוש

נניח אם המידע התקבל מהעשרים וארבע שעות האחרונות

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
בכל מקרה של הכל הם יכולים לשקר ולהגיד מה שהם רוצים.
אתה יכול לדרוש צו או לא לדבר עד שעורך דין שלך יסביר לך את המצב שבו אתה נמצא.

שאתה מול שוטר יש מאזן כוחות מאוד לא הוגן.
מצד אחד אתה, שלא יודע באמת את החוק
מצד שני שוטר שיודע טוב מאוד מה מותר ומה אסור לו וגם מה אתה לא יודע. ומותר לו לשקר כמה שהוא רוצה.

שוטר יכול להפליל אותך בקלות כמעט בכל מצב אם הוא רוצה במקרה שאתה משתף איתו פעולה.

לא פותחים לשוטרים את הדלת. לא מנדבים לשוטרים מידע. לא מדברים עם שוטר בלי עורך דין.
ואם אתה חושב שאתה מסתבך אז תדרוש שכל תשאול יהיה רק ע"י החוקר שלך, בתחנת המשטרה בלבד, ועם עורך דין צמוד.

וזה לא רק בגראס, זה בפאקינג הכל.

ברוב המדינות אין כנופיה יותר אכזרית ונפשעת מהמשטרה

kamikaza

Active member
במקרים של תפיסות גידולים, הם תמיד יציינו שהם הריחו "ריח חריף של הידרו" מחוץ לדירה. גם אם לא היית בפריחה בכלל

ככה זה מכסה להם את התחת אם הם באו בלי צו חיפוש

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
גם שכן שאמר שהוא מריח תופס מבחינת החוק.

אני באופן עקרוני אומר לא לפתוח שוטר ורק להגיד לו מעבר לדלת את המשפטים הבאים, בסדר הזה:
"אני לא פותח לאנשים זרים את הדלת ואני לא מכיר אותך
אני לא חמוש ולא מתנגד
אם יש לך עילה חוקית לחיפוש פרוץ את הדלת ואם לא הנח לי לנפשי"

ובכל מקרה, ציינו את זה כבר בפתיל אחר אבל זה גם חשוב, אם יש לך את החיפוש בוידאו (במצלמת אבטחה למשל) יש סבירות לא נמוכה שהם יעשו משהו לא נכון בחיפוש ויהיה אפשר לפסול את החיפוש על סמך זאת בהמצאות עורך דין איכותי.

PuppyHaze

Member
הזמנתי מאוריגינל, וזה פעם אחרונה שאני מזמין מהם.
בכלל עשיתי טעות שלא עשיתי משלוח שהוא מסווה.. גם לא הזמנתי הזמנה שהיא הדואר רשום, אז הם לא מוכנים לשלוח עוד הפעם.. גם רק אם המשלוח חוזר אליהם בחזרה אז הם ישלחו אותו בחזרה שוב.

אין לכם מושג באיזה דיכאון אני!
שנה, שנה שלמה חקרתי את הנושא וקראתי על הכול.. על הסיבידי, על הטיאייצ'סי וגם על הטרפינים.
הזנים שהזמנתי היו צריכים להיות הכי טובים בשבילי.

לג'אקס קליינר 2 ולסופר למון הייז יש את הטרפינים של הלימון שאותן טריפינים טובים מאוד לדיכאון.

ולבלוברי ולבלו צ'יז יש את הטרפינים של ה-לינלול שטובים מאוד לחרדות.

גם הזמנתי עוד זן CBD.

בסך הכול התכוונתי לגדל עשרה עציצים.. את שאר הזרעים הייתי נותן לחברים.

חחחח האמת מישהו מהמשפחה שלי מקבל רפואי של שיח בכמויות, משום מה הזנים שהוא מקבל רק עושים לי הרגשה יותר שלילית בזמן ההשפעה, אני חושב שזה בגלל שכל הזנים שמגדלים בארץ לא באמת עוזרים לדיכאון.

הוא מקבל את כתום התמימות ואת הטיל תכלת של שיח שהם ממש כבדים בשבילי.. שלא נדבר על התכלת שהוא בתכלס סקאנק.
עם הסקאנק1 אני מקבל התקפי חרדה על בסיס קבוע.

לא משנה יעשה מחזור חורף וזהו.. גם באינדור הסטלה מרגישה יותר מתונה בגלל שלאורך כל המחזור הצמחים מקבלים את אותה עוצמת האור מהנורה.

PuppyHaze

Member
נניח ויש הקלטה ברורה שהשוטרים אומרים שיש בתוך המעטפה אל אס די, והחוקר הראה לי בחקירה שמדובר בסך הכול בזרעים לשימוש עצמי.

אפשר לעשות אם זה משהו במשפט..? או שהשופט יגיד להם כל הכבוד על זה ששיקרתם והלחצתם אותם שיש שם משהו יותר גרוע..

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
לשוטר מותר לשקר ולהלחיץ, אין בעיה חוקית עם זה.

PuppyHaze

Member
התייעצתי עם עורך דין, ובמעצר הוא אמר לי להגיד את מה שבדיוק כבר חשבתי להגיד.
"זה לא שלי, אין לי מושג איך זה הגיע אליי, על המעטפה רשום בכלל שם שהוא לא קשור אליי. לגבי הכמה גרמים העלובים שמצאתם אצלי בחדר זה לשימוש עצמי"

בסך הכול מצאו אצלנו כולה 4 וחצי גרם, שתי גרם היו אצל אחי, ושתים וחצי גרם היו אצלי.

לדעתי התיק יסגר בימים הקרובים.

isranabis

Active member
Veteran
אם אתה לא מודה
לא יהיה משפט
לגבי זרעים
חפש אצל מי שמקבל רפואי
פעם היה בפייסבוק
אחד שמחלק בחינם
קראו לו בנק הזרע
אם אני לא טועה

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אם היית יודע את הזכויות שלך אולי היית שומר את הגראס

PuppyHaze

Member
isranabis
אני לצערי לא מגיב טוב לכל זן, יש זנים שמעוררים בי תחושות שליליות.. כמו רוב הזנים הרפואיים שיש בארץ.

ארז ואלסקה של תיקון עולם גרמו לי לחרדת שיתוק.

כתום התמימות של שיח שזה בתכלס נורתרן לייטס גרם לי לישון 18 שעות ולהרגיש בנאדם פשוט חלש.

טיל תכלת של שיח גרם לי לחשוב שאני עומד להשתגע, הייתי בטוח שאני באיזה התקף פסיכוטי.. חחח חתיכת סטלת אברבנאל קיבלתי מהזן הזה.

כמו שכתבתי מקודם, אחרי שחקרתי שנה את הנושא הזמנתי את הזנים שהכי הכי מתאימים לי.. גם את הסופר למון הייז ואת הבלוברי ניסיתי כבר יותר מפעם אחת.

PuppyHaze

Member
עבר כבר כמעט חודש מאז החקירה ובנתיים לא נראה לי שהיהי משפט בכלל.. אחי לא הודה, וגם אני כמובן לא הודתי.

יהיה טוב!

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אולי אתה מעשן יותר מידי לרמת הסבילות שלך?
ניסית לעשן מנות קטנות יותר?