What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Moby Dick / Cheese, Outdoor Grow

fenomeno_djo

Active member
Salutari, acesta e threadul meu cu outdoor growul din acest an. Sper sa va placa ce-o sa vedeti, iar cine are chef si de vorba e bine venit sa lanseze idei, poze, etc. Strainurile sunt Cheese si Moby Dick
 

Attachments

  • SAM_5278.jpg
    SAM_5278.jpg
    108.7 KB · Views: 30
  • SAM_5273.jpg
    SAM_5273.jpg
    70.1 KB · Views: 28
  • SAM_5271.jpg
    SAM_5271.jpg
    127.3 KB · Views: 31
  • SAM_5267.jpg
    SAM_5267.jpg
    104.1 KB · Views: 28
Last edited:

fenomeno_djo

Active member
Moby Dick

Cheese



5kg de guano de liliac, 50L de FloraSol
Plantele au fost germinate in 1 iunie, deci au 45 de zile de vegetatie, dar au fost mutate in natura dupa 3 saptamani de vegetat intr-un solar magic :d
 
Last edited:

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
Mi se pare mie sau le-ai pus intrun loc umbros ? De ce s-au lungit asade tare , au lumina doar la pranz ? Le acopera cumva ramuri de copaci inalti ?

Arata foarte bine si vor pruduce ceva bud. Succes !
 

fenomeno_djo

Active member
Nu, e un loc insorit destul de ok. Am fost in vizita dimineata, la amiaza si seara si e soare mai mereu.
Cred ca voi sti sigur peste o luna despre ce fenotipuri predominante e vorba intre plante. O planta moby d am observat ca e mica de inaltime, cu juma de metru mai scunda decat celelalte si parca mai ramificata, mai "bushy looking"

Uite, poza pe verticala cu vedere spre cer. A trebuit defrisat locul in ordine (la inceputul growului) ca sa fie loc si de Soare

 
G

ganja_ss

salut si spor arata bine fetele,asa am si eu spotul plin de balari si boscheti inalti si cineva tot a trecut pe acolo si mi-a supercropuit unu dintre ele dar nu ma supar ca se pare ca nu le-a bagat in seama ,acum sa vad la urmatoarea vizita daca mai sunt :) au trecut 2 saptamani imediat de atunci si inca n-am ajuns
 

fenomeno_djo

Active member
Salut ganja. Si la spot-ul meu a trecut cineva, dar nu le-a vazut. E ok pt mine atata timp cat ele nu put ingrozitor de tare :)
 
Last edited:

eska

Member
n-avea blitzu la el :D altii plang dupa un astfel de loc.

sexoase rau prietenele tale, bafta in continuare !
 

fenomeno_djo

Active member
Frunza sanatoasa


Frunza bolnava


Data viitoare mai adaug niste nutrtienti organici pt flower. Cred ca e o def de P. Frunza era in treimea inferioara a plantei.
Spart grav, apropo. Sa ne stim bine! :biggrin: :wave:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Na ca aici e mai luminat. Ciuperci magice n-ai gadit pe acolo dupa ploile astea?
 

Latest posts

Latest posts

Top