What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

פאדיחה לא נעימה במיוחד, עזרה חברים

Finlin999

New member
פאדיחה לא נעימה במיוחד, עזרה חברים

החלטתי לגדל בחוץ גידול גרילה , אזור הדרום (נגב מדברי יחסי וצמחייה לא מרובה במיוחד)
הרבה בדואים בשטחים, הרבה שדות שעובדים בהם אנשים וחממות זרוקות לא ידוע אם בשימוש או בבדיקות לפעמים... החלטי לא לוותר ולהמשיך לחפש, הבעיה אחרת -
הבנאדם שהיה אמור להביא לי זרעים בכלל מתכוון לתת לי 2/3 וגם לא ידוע מה הם אם בכלל הן טובות... אז הכל הולך לטמיון כרגע, אלה שאני חושב שהגיע הזמן לקחת סיכון ולהזמין מחו״ל. אני מכיר את נירוונה ויצא לי לשוטט בעוד כמה אתרי... יש לכם המלצה מאיפה להזמין? וכמה זמן בדרך כלל המשלוח מגיע? ואיזה זנים להזמין בכלל כי מה שצומח לגובה לא הכי טוב בשבילי מבחינת שטח ... אם אין בררה אצתרך להסתדר, אבל מי שמבין פה ויכול לתת לי כמה זנים ובכללי מה הוא היה מזמין (שלא אגזים וכמובן שלא אזמין סתם משו) שאוכל לצאת בבוקר וטעון אשראי בדואר ולרוץ קדימה...
מעולם לא גידלתי אך אני בהחלט רציני, לא סתם עברתי ממרכז הארץ...

תודה מראש חברים ושיבוא יום ויעזבו אותנו בשקט כבר.

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
קצת מאוחר לגידול חוץ, עדיף לעבוד עם סאטיבות אבל קח בחשבון ש:
1. יהיה לך צמח ענק
2. הצמח יסיים לפרוח מאוחר מהממוצע
3. יהיה לך עישון של סאטיבה

אינדיקות כבר נכנסות לפריחה בשלב הזה.

החנות שהכי אהבתי את ההזמנות ממנה, אם כי אחוז ההצלחה משתנה ויורד משנה לשנה כמו עם כל חנות אחרת, היא סאניס שופ
סאניס ג'ק יכול לעבוד בסיטואציה שלך לא רע או קילינג פילדס

קח בחשבון שבדואים ותאילנדים מתים על גראס וללא ספק ידפקו לך אותו אם יקלטו אותו
השיטה הכי בטוחה היא לגדל 20-30 צמחים ולקוות לקטוף שליש מהם בסוף

Finlin999

New member
וואו תודה על התשובה המהירה,
בגדול אני מאוד מאוד אוהב סאטיבה. הרבה יותר מאינדקה אלה אם כן יש לי בעיות שינה שאינדיקה מצילה.
האם ניתן לעשות קשירות או משו בכדי לא לתת לו לעלות למעלה?
אני סובלני עם הצמח כי לקנות ב400 שקל כל פעם זה לא בשבילי כי אני עובד קשה ובמדינה שלנו לא קל להסתדר בכלל..
נירוונה לא כדאי? האם אתה יכול לשלוח לי את האתר בהודעה פרטית במידה ואסור לפרסם פה? אני לא מצאתי פשוט באינטרנט חח...
ותודה על השמות של ה2 זנים אני בהחלט אבדוק אותם ברגע שאכנס לאתר הנכון חחח :)
ו20-30 צמחים? אני בכלל חשבתי גג גג לשים 3-5 צמחים במקום שאמצא ולחפש עוד מקומות שאוכל לשים גם שם עוד איזה 3-5 ..
כי החשש שיצמח מפלצת שיראו ממרחקים קצת מלחיצה אבל יותר מלחיץ זה אם הריח יהיה כלכך חזק שיריחו ממרחקים (מזכיר שמעולם לא יצא לי לגדל עדיין לכן אני אולי שואל ואומר שטויות אולי אז סלח לי בבקשה על הבורות)

אגב אין לחות באזור שאני נמצא אך שמש לא חסר בכלל.... ושאלה אחרונה, כמה להזמין מכל זן? 5/10/15/20? מצד אחד אני מעדיף לא לקחת סיכונים בהזמנות אבל מצד אחר חבל להסתכן בשביל 5 זרעים בודדים, או שאני טועה?
שוב סליחה על הבורות ותודה רבה על העזרה והתשובות היעילות.

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
כן, יש המון שיטות. הכי טובה היא למצוא מקומות שלא צריך לפחד בהם.
לא, רוב הזנים שלהם חלשים משמעותית מהממוצע בשוק
הכתובת מתצנזרת בכל דרך שאני אשלח אותה דרך הפורום. חפש באנגלית סאני'ס שופ בגוגל
בכל מקום שמים 2-3 צמחים אבל מוצאים מלא מקומות
תזמין כמה זרעים שאתה רוצה לגדל פלוס 20 אחוז לחפות על פאשלות

Finlin999

New member
אוקיי אז יש כרטיס יש כסף, אני אקח 5 זרעים מכל אחד מאלה שכתבת,
יש משהו שאני צריך לדעת פה?
מה שיטות ההסוואה שלהם?
אני בגדול עדיין רשום בבית אחר שאני גר בו ואני חושב להזמין לשם לבית של המשפחה עם שגיאות כתיב בשם ..
האם יש משהו שאני צריך לדעת מעבר לאמצעי זהירות הרגילים?

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
תזמין לאיפה שאתה לא מגדל ואל תיקח שום דבר ממישהו שמביא לך אותו ביד - רק מהתיבת דואר

Finlin999

New member
סבבה רק שאני לא יודע אם אני חייב לפרמט את המחשב בגלל הטעויות שעשיתי בהתחלה
1. לא השתמשתי בTOR
2. גלשתי דרך הנייד לפעמים אבל גם בטאבלט לא מאט
האם מחיקת הסטוריה ותוכנות נוספות אולי כגון CCLEANER
יעזרו?
או שאני מחוייב לפרמט \ לזרוק את המחשב לפח?
המחשב נייד ועדיין לא יצא לי לגלוש ממנו או מכל דבר אחר מהמקום בו אני גר. תמיד ההיתי מחובר וייפיי למשהו לרשת זמנית..לא יודע אם המידע הזה עוזר...
אגב הורדתי TOR ועכשיו אני דרכו
אבל לא עשיתי SETTINGS
פשוט התקנתי ונכנסתי ,האייפי השתנה

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אל תאכל סרטים על כלום
תמחק היסטוריה, תמחק עוגיות ועדיף שלא תקשר שום דבר שקשור לסמים לפלאפון שלך בכללי

אם אתה ממש רוצה אתה יכול גם לפרמט את המחשב אבל על כמות קטנה של צמחים אף אחד לא יתחיל לשחזר לך את הקבצים שמחקת (ולא נשארו בסל מחזור)

autv

Member
נשמע כאילו אתה נוקט במספיק אמצעי זהירות... תכלס קשה לא לאכול סרטים אני אישית מזמין חבילות גידול של פטריות דרך האינטנט הרגיל ואני גם דואג לא להזמין לבית שאני מגדל בו, וגם משנה את השם והדברים מגיעים, אבל כן תמיד יש את הפחד הזה שזה יגיע עם שליח פתאום, פונז צודק בזה שהוא אומר לא לקחת מבן אדם רק מתיבת הדואר.... כי קרוב לוודאי השבן אדם תמנון קטן!

Finlin999

New member
אוקיי תודה רבה , אם אני מזמין לבית של המשפחה עם שגיאות בשם בלבד ובמידה ובא שליח ומבקש לחתום וסבא למשל יגיד אה זה בטח לנכד ויחתום האם זה בעייה? אחרי הכל זה סוג של בלבול מכוון שלא אני חתמתי ובפועל לא נכחתי בכלל במקום וכמובן שהשם אינו קיים בעקבות השגיאות.

ולשאלות הקצת יותר מעניינות,
אני מחפש איפה אגדל את הצמח שלי , כמובן בחוץ אבל במהלך החיפושים עלו ריחות באוויר של מריחואנה וזה קצת מלחיץ אם מישהו עוד מגדל בסביבה או שהריח חזק כלכך שהוא מגיע לאזורים שעברתי בהם (ולא כלכך נטושים) , או שבכלל האם יש צמחים שהניחוח שלהם מזכיר מריחואנה?????
כי הקטע שבבית יש לי חצר /גינה אבל זאת גינה לכל מיני שכנים מלבדי, אז מאוד חושש לשתול אצלי מגודר ומסווה בגלל הריח שיצא בפריחה.... מעניין לדעת עד כמה רחוק הריח שלו מגיע כדי לדעת איפה כבר אשתול אותו.. יש לי גם מחסן מחוץ לבית אבל הוא בגודלקטן מאוד וגם אין לי ציוד לגידול פנים בכל מקרה

ועוד שאלה ממש לא קשורה, אני גר באזור שיש הרבה נחשים עקרבים ועכבישים מסוכנים, מלבד בעלי חיים שלא יצא לי עדיין לפגוש , יש דרך למנוע מהם להתקרב לצמח? כי לא ממש בא לי להתקל בהם במהלך הטיפול בצמח וכמו כן הסיכון למצוא מקום גם ככה כרוך במפגש איתם איככככ חחחחח

orev

Active member
לפי דעתי לא רצוי להזמין למקומות כמו הבית של סבא\סבתא\משפחה, יכול ליצור אי נעימויות שעדיף להימנע מהן.

אם אתה רוצה להימנע ממפגש עם כל מיני יצורים שחיים בטבע, הייתי ממליץ לך לצעוד בשטח עם זוג נעליים גבוהות. כמו כן אתה יכול להרחיק כל מיני אבנים מסביב לצמח שיכולות להוות מקום מסתור לכל מיני נדלים\עקרבים.

מבין שלושת מיני העקרבים שנפוצים בארץ, העקרב הצהוב הוא הארסי ביותר (אם אני לא טועה). עקרב מדבריות שבהחלט רצוי להימנע ממפגש איתו. כמו כן אם אתה תושב חדש בנגב הייתי ממליץ לך ללמוד לזהות עכביש בשם "ששן חום" שנפוץ בסביבה והוא ארסי.

Finlin999

New member
אני מתכוון לקנות כנראה מדריך חרקים ובעלי חיים באזור שלי בכדי ללמד יותר במקביל, החיפזון בא מהשטן אך להמתין אפספס תקופה טובה להתחיל את הגידול.. אני ממש ממש רק עברתי לפה והידע שלי חלוד אך בהחלט אני מעדיף להתרחק מכל בעל חיים או חרק לא מזוהה... באימא שלי לא ידעתי שאפחד ואחשוש ממזיקים והפתעות מאשר המניאק חחח

תודה ואשמח לקבל תשובות נוספות

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אם אתה מזמין משלוח והסניף דואר מבקש חתימה על שחרור החבילה (יכול להיות למשל בגלל שהחבילה לא נכנסת לך לתיבה בבית) לא תוכל לחתום אם השם שלך לא כמו זה בהזמנה
אפשר לתקוע שיבוש קל אבל לא מעבר

שמור לפחות 50 מטר מרחק הרחה מאיפה שיש סיכוי שאנשים יטיילו ויש כמה צמחים עם ריח דומה למריחואנה. אחד מהם נראה כמו לוונדר ובדיוק פורח עכשיו בפריחה סגולה לא הכי יפה בעולם ומאוד נפוץ בגינון ציבורי לאחרונה

לגבי חיות ארסיות, בנגב חכם לצעוד בנעליים גבוהות באופן קבוע ולדאוג שלא יהיו מסלעות קרובות לאזורים שאתה עובד בידיים חשופות.
עקרב צהוב ארסי מאוד אך לא נפוץ כמו שחושבים, יש חיה דומה בשם עקרבוט שמאוד נפוצה וחוץ מקצת כואב לא ארסית במיוחד.
אם יש לך קשרים עם הבדואים \ דרוזים המקומיים סביר להניח שכל אחד מהם יוכל לתת לך פירוט מדויק לגבי מה מסתובב בשטח הספציפי שלך

orev

Active member
עקרבוט מכיר בהחלט לא נעים
ניתקלתי בעקרבים צהובים, חלקם בתוך בתים (אפילו בקומות), ולדרוזים אין ישוב בנגב.
שבוע טוב :)

Finlin999

New member
אוקיי תודה. אשמח לדעת אם מישהו מכיר את השם של הצמח המדובר (למרות שאני חושב שאני יודע על מה מדובר אז אבדוק את זה בעצמי גם כן)
אולי הצמח הזה יכול לשמש כהסוואה טובה. במידה וזה רק 50 מטר אולי אוכל לגדל בחצר הפרטית שלי ופשוט לגדר אותה או משו ... או שעדיף בכל זאת לחפש מקום מרוחק .... ? חבר מציע לי את כל הציוד בכדי שאגדל בבית אבל אני מעדיף כרגע לתת לטבע לעשות את שלו...
אגב אוטומט חייב להיות בחוץ? או שאפשר שיצמח בבית ליד החלון? חשבתי אולי להזמין גם אוטומטי אבל רק אם אפשר גם לקחת מהם ייחורים ובמידה והם קטנים יותר ופחות בעייתי להסתדר איתם...
שוב תודה וסליחה ל הבורות... יש לי כמה זרעים מחבר אבל הוא וען שהם לא ידועים ובטח סתם בררה, ננסה להתחיל גם איתם אולי

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אי אפשר לייחר אוטומטי כמו שצריך
אם תיקח ייחורים ספק אם ישרישו ואם ישרישו לא יגדלו מספיק כדי להוציא תפוקה ששווה את העבודה

עם אוטומטי יותר הגיוני להוציא זרעים ולזרוע אותם למחזור הבא

Finlin999

New member
רב תודות, מצאתי את הצמח המדובר שמריח דומה, מרחוק הוא נורא מריח כמו ירק אבל מקרוב הוא מאוד מסריח חחח
אז כנראה מבחינת ריח פחות בעייתי כי הריח של הצמח המזכיר ירק נמצא פה כמעט בכל פינה.. עכשיו צריך לחשוב אם לגדל בגינה או במרחק בשטח פתוח, ואוטומטי אם אני מזמין זה רנדומלי? כלומר יכול לצאת נקבה ויכול לצאת זכר? מבחינתי הרעיון של הזרעים טוב בכדי להמנע בהמשך להזמין שוב כי לא יהיה לי לאן.
כמו כן המלצת לי על 2 זנים של סאטיבות , קילינג פילד וסאניס ג׳ק , כנראה אצתרך לבטל אחד מהם בכדי לקחת אוטומטי 1 במקום, אז מה עדיף לי בכדי שלא יצמח גם לגובה ? (כמובן אנסה קשירות ואולי סקרוג במידה ואבין את הקונספט קצת יותר טוב)
אשמח להמלצה מסאני לאוטומטי למה לא ראיתי שיש להם אוטומטיים בכלל...

ganesh5000

Member
לא יודע להגיד לגבי אוטומטים.. ממה שאני רואה באמת אין לו.
אבל גידלתי עכשיו זן של סאני שנקרא שאקזילה -
קרוס של סופר סילבר הייז עם שאק.
תאמין או לא, זה היה הזרע היחידי שלא קניתי, אלא קיבלתי מחבר. וזה הצמח הכי מוצלח שלי.
ריח - מטורף!!! אתה מכניס את הראש לצנצנת, ומריח פחית של נקטר מנגו. וזה אחרי שבוע וחצי של יישון בלבד וטעימה קטנה שלקחתי. יורד כל כך חלק בגרון שזה מדהים.

טעם - כמו של תפוז סיני. אין בכלל טעם של גראס.
סטלה - עפיפון, מספיק מסביר לך מה הכייוון?

אם הגריי אריאה באמסטרדם מוכרים זנים שלו, הייתי אומר שהוא ברידר טוב.

שמעתי גם דברים טובים על הקילינג פילדס שלו ויש את ה-הריהואנה שמאוד מסקרנת.

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
יש אוטומטים נקביים ויש רגילים
תבדוק באתר של סאני אם יש לו אוטומטים

Finlin999

New member
יש אוטומטים נקביים ויש רגילים
תבדוק באתר של סאני אם יש לו אוטומטים

אובכן לא מצאתי, שלחתי להם הודעה אך בטח יקח זמן עד שאקבל תשובה..
מה אתם ממליצים לעשות? אוטומטיים לא הולכים עם סקרוג נכון?
אוטומטיים נשמעים לי אחלה דבר במידה ואפשר למצוא משהו עם ככל האפשר כמות ואיכות ממה שקיים בשוק,
הטענתי אשראי אנונימי בסכום של 364₪ בגלל שרציתי להזמין את ה
Killing field + ******s jack
אך בעקבות בעיית מקום לגדל (הרוב פשוט שטחים חלקים וכל דבר נבלט בעין)
והרצון להתחיל כבר לגדל משו רוצח אותי.....
אוטומטי ניתן לגדל בבית?
התגובה שראיתי עם הריח של המנגו, האם יש באמת אולי זנים עם ריחות שאני יכול לשים אצלי בחצר הפרטית?
אוטומטיים זה גם פתרון מעולה בשביל זרעים ולהמשיך להפיק תוצר, אך בסאני לא מצאתי ואני מכיר חוץ ממנו רק את נירוונה וגם זה כבר בטח המשטרה מכירה היטב... אשמח להכוונה למגדל מתחיל שרוצה זן אוטומטי לשם זרעים והפקת תוצר גם אם הוא נמוך בהרבה מהרגילים (יהיו זרעים נשתול עוד) וכמו כן המלצה לזן רגיל אך כזה שאולי יש לו ריח מבלבל או אולי סלחן ופשוט להסתדר בגידול גרילה/חוץ

וכמובן אם אפשר המלצה מאיפה להזמין, כי לדעתי להזמין מסאני משהו אחד וממקום אחר אוטומטי זה יותר סיכון שייתפס, עדיף להזמין ממקום אחד שאתם הזמנתם בעבר, סליחה על החפירה ועל הבורות אך אני מנסה לנקוט אמצעי זהירות מקסימליים בכדי לא להרוס לעצמי את החיים באזור שבו אני רוצה להעביר כמה שנים טובות חחח
האשראי בוכה להתבזבז על זרעים ואני מונע ממנו עקב זהירות מופרזת כנראה

סליחה שגם בלבלתי בשאלות אך אשמח לקבל תשובות לכל מה שניתן לענות אליו

Latest posts

Latest posts