What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

שלום לכולם! משתמש חדש

Scroggy B

Active member
שלום לכולם! משתמש חדש

שלום לכולם, אני סקרוגי, משתמש חדש בפורום אבל לא בצמח ;)
מה אעשה שאני מכור לצפייה בצמחים גדלים...
יש לי הרבה שאלות (ספציפיות לארץ שלא ניתן לקבל עליהן מענה בפורומים הלועזיים)
מקווה שתהיה לכם הסבלנות לענות לי. יש לי ידע רב בתחום החשמל, לא אחשוף את השכלתי, אבל תניחו שיש לי כזאת. מקווה שאוכל לעזור גם לכם במשהו.

orev

Active member
ברוך הבא סקרוגי, אני מקווה שאתה לא רק מכור לצפייה בצמחים גדלים אלא גם מכור לגידול של צמחים :)

אם יש לך שאלות למה לא שאלת ?
בכל מקרה ברוך הבא למרות שגם אני בעצמי חדש חחח

kakamika

Member
ברוך הבא! :tiphat:

יש לי הרגשה שבקרוב יש מצב שיהיה צורך בהשכלה שיש או אין לך...
בהצלחה.

Scroggy B

Active member
ברוך הבא סקרוגי, אני מקווה שאתה לא רק מכור לצפייה בצמחים גדלים אלא גם מכור לגידול של צמחים :)
ברחה לי המילה "שלי" אחרי צמחים... מכור לצפיה בצמחים שלי. אני אוהב לצפות גם בשל אחרים (דרך האינטרנט כמובן)..

אם יש לך שאלות למה לא שאלת ?
בכל מקרה ברוך הבא למרות שגם אני בעצמי חדש חחח
פוסט ראשון שלי, מה אני כבר אפול עליכם עם שאלות... חוץ מזה, טרם סיימתי לקרוא את כל הפורום (קראתי את רובו)..

ברוך הבא!
tiphat.gif

יש לי הרגשה שבקרוב יש מצב שיהיה צורך בהשכלה שיש או אין לך...
בהצלחה.

יש לי, אבל אני לא בדיוק יכול לפרסם פה את הדיפלומה שלי חחחחח :biggrin:

ורציתי להגיד שמקריאת כל הפורום, מרבית החברים פה עושים רושם של חבר'ה טובים ורציניים ובעיקר שוברים את הסטראוטיפ הישראלי של "אני יודע הכל ויותר טוב ממך"
בתחום הזה כל אחד יכול ללמוד ממישהו ולכן פורומים כאלו הם פלטפורמה מבורכת.
:watchplant::watchplant:בברכת גידולים טובים לכולם!

MinaMon

New member
טוב אז גם אני אקפוץ על העגלה ואציג את עצמי, אהלן חבר'ה - אני נהנה לקרוא פה בשבועיים האחרונים בסיס ידע שהולך ומתרחב. כרגע מגדל בקונפיגורציה סאטיבה (ליבטי הייז) לצד אינדיקה (ג'קי וייט) בתערובת אדמה תחת 500ואט מטאל + 250 לד בשלב הגדילה, בערך שבוע 4.
אני בטוח שאלמד פה דברים חדשים.
בברכת פריחה מוצלחת וחג חירות שמח!

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
ברוך הבא מינמון
ליברטי הייז הוא הרבה מעל 50% אינדיקה

MinaMon

New member
ליברטי הייז הוא הרבה מעל 50% אינדיקה

לפי ברניז פארם, ליברטי הייז הוא 50%-50%, ולמיטב ידיעתי הוא מוצלב מזכר מסוג הייז (G13) עם נקבת אינדיקה מהירת פריחה.
fronzee - יש לך ניסיון עם ליברטי? המלצות מיוחדות?

MinaMon

New member
אופס משהו השתבש לי בעריכת הפוסט הקודם. צ"ל
זכר סאטיבה מסוג הייז - 50%
ונקבת אינדיקה - 50%

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
ליברטי הייז הוא זכר של ג'י13 שזה הכי אינדיקה שיש עם כמדוג 91 (כביכול) שהוא גם ברובו אינדיקה
אין שם שום הייז

לא גידלתי אותו