What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

chwastu grow

uho667

Active member
witam o to dane techniczne
box ds120II polozony na bok , przedzielony na dwie komory na flo i veg rozmiar flo boxa 1.2mx1.2mx1.2m weg 1.2mx 60cmx1.20m
hps dimmu lumatek 400/600 na flo i na ta chwilke na vega 150 mh ale zaraz bedzie 150/175/250 dimm tez lumatek
odblysnik mantis pro, i jedna zwykla textutka na wega
wentylacja rvk125 -450filtr rhino flo box , na vega tt 280m3 filtr profesional, jakis tam
sterowniki 2 x echotechnics
woda ro 5
picture.php
picture.php
picture.php


tak to wygladalo kiedys podczas budowy, teraz jest troszke innaczej obczaje forumowa gelerie to i zrobie zdjecia jak to teraz wyglada
 

uho667

Active member
picture.php

tutaj mamy odprowadzenie ciepla do domu
super skun ss z klona z rewega kolo 20 dni jak kwitnie
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

uho667

Active member
jh od sensi seed tez kolo 20 dni jak indukowal , tez wlasny klon z rewega krotsze pheno uderzenie raczej bardziej w strone indyjki

picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

uho667

Active member
tutaj mamy flo
picture.php

a tu wega
picture.php
na wegu mam 5 true bb reg od dj shorta i jedna matke herera szybsze pheno ,
kwiatki nei wygladaja najlepiej bo mialem kilka dni upaly znowu , ale kupilem juz wszystko zeby wykonczyc poddasze tylko potrzeba reki pomocnej, ktora juz za niedlugo wroci z urlopu, i czekam na kuriera zeby dostarczyl kilka zabawek ale o tym jak dojda
 

dupsq

Active member
Veteran
chwastu dobrze widziec ze wszyscy spotykamy sie w jednym miejscu, pozdrawiam bracie :)

niech zielona moc bedzie z nami

:smoweed:
 

drLSP

Member
zdjecia profeska, nawozy 1-sza liga! Nic dziwnego że takie piękne rezultaty... zreszta jak zwykle! :)

pozdr
 

ziben

Active member
Veteran
No jest wyśmienicie :) Jeszcze raz dzięki za te cukiereczki od ciebie :)

Nabrałem straszną ochotę na ciastka z Hejzów i Madness :) ooo tak, to było to! :D pycha ziomuś
 

uho667

Active member
ja tez strasznie polubilem te ciastka bo jednak serio dzialaja na mnie jak po dobrym tabsie , raczej rzadko sadze hazy , ale uwazam ze zrobily swoja robote na medal w tym maselku, do tego ten pobudzacz jak sie wlaczy skora na twarzy napnie to jest cos , i dlugosc dzialania he smialo mozna siedziec do rana ciagle jarajac baty ,pozdro chlopaki dzieki za odwiedziny
 

frether

Member
Veteran
Hej witaj bardzo ładne znajome Panienki w Twojim namiocie widzę czy ja w nim przypadkiem nie siedziłem hehe :D
Afghan x ErdPurt i Purple Maroc x Shaman
picture.php

:tiphat:
 

uho667

Active member
nie przypominam sobie zeby ktokolwiek w nim siedzial , ale jesli sie znamy to wal priva i sie przedstaw
 

uho667

Active member
moje bb od dj shorta cos sie dzieje z nimi caly czas juz sam nei jestem pewien czy plagron ligxt mix jest za mocny dla nich , ale wierze ze uda sie poprac klony i wsadzic je do jakiejs ziemi typu plagron dla siewek i polecimy z tym na nowo, narazie rosna coraz lepiej znaczy sie ze jedzonka z ziemi ubywa lub roslinki staja sie z wiekiem silniejsze a oto zdjecia
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
i ta najbardziej przypalona
picture.php
jak stan bedzie sie pogarszal dostana bac finalsolution i wypluczemu wszystko co jest za duzo w ziemi ,
 

drLSP

Member
chwastu to nie jest wina ziemi... ja miałem identyczne mutanty na tych bb... u Ciebie wyrosły trochę, ja nie miałem cierpliwości i wywaliłem...
 
P

piterr

czesta mutacja, mialem takich kilka na out krzakow, pozniej rosna normalnie,
 

uho667

Active member
spoko zobaczymy jak wyjdzie w praniu , ja dalej stawiam na za duzo papu w ziemi lub ze za duszno mialy bo byl taki czas i je powykrecalo , bedziemy obserwowali na nowych szczytach jak sie sprawa ma pozdro chlopaki,
ps
chloapki nie wiem czemu ale nie moge edytowac swoich postow co wczesniej moglem robic nie wiecie dlaczego?
 
Top