What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

You don't get a harvest if you don't soil seeds!

Status
Not open for further replies.

coolbud

puffin' the herb
Da , cea mai buna optiune e cea care a spus-o gantz , dar nu e nevoie neaparat sa le intinzi ca pe haine , le poti pune undeva sus unde se ridica , caldura si poti pune si un ventilator mai puternic sa bata inspre zona aia , nu pe bud exact pentru ca le usuca prea repede.
 
Din pacate nu am acces la curent acolo,ma gandeam totusi acuma ca as putea totusi sa trag un prelungitor pana acolo am cateva pe acasa dar trebuie sa stau mai tot timpu prin preajma,cred ca o sa bag pana la urma si un ventilator acolo macar odata la 2 3 zile si tot e ceva :)
 

dalin

Member
eu la mine le usuc in fanar.....le leg de sus pe ata de canepa facuta manual.....ptr ca imi place sa valorific fiecare particica si se usuca cum trebuie .e din scandura fanarul si are care o despartitura de 2-3 cm intre fiecare scandura si nu le bate vantul cum vrea !de incalzit nu se incalzeste peste 23 de grade si se usuca f bine.
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Din pacate nu am acces la curent acolo,ma gandeam totusi acuma ca as putea totusi sa trag un prelungitor pana acolo ...
Eu recomand sa tragi un cablu cu 12v ca sa eviti eventuale pb... ;)
In loc sa te intinzi cu j'da metri de sarma cu 220v pe ea, bagi o sursa la 12v si pleci c-o pereke de fire (groase) cu 12v pe ele si la capat de tot, cooler-u'. Tot un ventilator e si ala... :tiphat:
 

coolbud

puffin' the herb
Salutari , n-am mai postat de ceva vreme pe aici si am decis sa o fac acum :D

Avem asa , Auto Pineapple Express de la Barneys si Auto AK-47 de la Grass-O-Matic

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Enjoy fellas :tiphat:
 

Splif

Member
Bravo ma . Ai facut o treaba a naibii de buna.Sunt pline de viata si e bine ca lucrezi curat.
Sa ne spui si noua la harvest cam cat ai scos.
Felicitari
 

coolbud

puffin' the herb
Salutare tuturor , un mic update ( day 50 ) , nici urma de tricomi amber yet ... :petting:

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Cya next time :tiphat:
 

MJgrow

Active member
super treaba... mai ai putintica rabdare... cred ca o sa mai dureze macar 1 saptamana.

daca te grabesti poti sa ii mai scazi numarul orelor de lumina pana la 10. :)
 

coolbud

puffin' the herb
nu ma grabesc si ar fi o intreaga arta sa ajung de la 20/4 la 10/14 :)
anyway multumesc de sugestie :D
 

coolbud

puffin' the herb
Auto Pineapple Express de la Barneys si Auto AK-47 de la Grass-O-Matic

Oare de ce as vrea sa scad orele ?:) read the post my man ;)
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
nu faci mare lucru oricum daca scazi la 10 ore, nici cu strainuri normale.
bafta man, arata foarte bine cristalele!
 

coolbud

puffin' the herb
Salutari tuturor , inca un update (day 54)
Unele dintre ele s-au ars , am scazut din doza de nutrienti , nu stiu de ce s-au ars in halul asta dar nu-i stres , la 3 dintre ele le fac flush de vreo 6 zile (nu stiu exact) si in curand le voi chop chop :D

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php



Cu Stima :tiphat:
 
Status
Not open for further replies.
Top