What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Outdoor 2010

Flores

Member
Zdravím vás priateľa.:tiphat:

Po veľmi dlhom čase som sa konečne dokopal k ríportu z môjho minuloročného snaženia. V priebehu zimy bolo času málo, učenia mnoho a trávy hojne, čo akosi vytláčalo z hlavy spísanie a nafotenie posledného počinu. Odpusťte. :shucks:

K veci.

Posádka:

NHS FII
Chemkush
Chemberry
Arjan Haze 3 fem.
NYCD x Skunk n.1
Black ErdPurt x Cheese/Dannish Passion x ARNE
Red ErdPurt x Cheese/Dannish Passion x ARNE
SSDH x Arne
LR II x AAK47 FII

Za mnohé semínka by som rád poďakoval CosaNostroviCZ, Bohempianovi a Radvovi a jeho FMS! :thank you:

Záhradky:

Miesto A – kde skončilo mnoho rastliniek. Prvýkrát som tam vysadil Erdpurty, niečo ich zožralo. Druhýkrát som tam vysadil asi opäť Erdpurty, niečo ich zožralo. Tretíkrát som všetky rastlinky (NHS) ohradil pletivom zboku aj zhora. Do tretice – niečo ich zožralo. Po štvrtýkrát som tam vybudoval fóliovnik, a opäť vysadil NHS. Niečo ich zožralo. Bez stopy, netuším. Miesto som zrušil.

Miesto B – osadené Chemkushmy, nakoniec 2 samičky.

Miesto C – Erdpurty, Chemkush, NHS. Z Erdpurtov sa vykľula jediná samička, Chemkush samička, NHS
jeden samec a jeden mutant, ktorý takmer vôbec nerástol.

Miesto D – NYCDxSk.n.1 – samička a samec, NHS neprežila nájazd slimákov.

Miesto E – 2x NHS a White Widow x WS, ostala jedná NHS samička.

Miesto F – Chemberry – 2 samičky, Arjan Haze samička, NHS samička. Boli tam aj nejaké samce, ale už si skutočne nepamätám, čo to bolo.

Miesto G – umelá teraska na kopci pre jednu rastlinu, NHS, samec.

Miesto H – NHS, krásna samica.

Ospravedlnte prosím, kvalitu fotiek. Väčšina je fotená mobilom. :/
 

Flores

Member
Chemkush:

3 samice, pomerne uniformné phenotypy, prevažne indikové. Rástol bezproblémovo, ku koncu sa sfarbil do fialova, kosený bez plesne 30.10. Paličky neuveriteľné tvrdé, ako kamienky, vôňa citrusová, jedna bola úplný citrón – nie tá sativová citrusová fresh vôňa, ale jednoducho čistý citrón. Účinkami by som ho definoval ako indiko/sativu, po zakouření sa dalo krásne pokecať, posmiať, sledovať film, čumieť do blba, proste čokoľvek. Po prehnaní samozrejme totálny gaučák. Sila bola neuveriteľná, ľudia ktorý to koštovali neverili, že je to outdoor, 0.2 do osobáku a bolo vypálene. Zatiaľ to najlepšie, čo som kedy vonku pestoval a z outdooru fajčil, jednoznačne odporúčam do našich podmienok. Síce dozrieva pomerne neskoršie, ale bez plesne. A ta sila, stav, vzhľad, všetko hovorí jednoznačne za, a chcel by som vidieť niečo, čo by to prekonalo. Radvovi a FMS týmto sklaniam hlboku poklonu, pretože toto je pre mňa zatiaľ outdoorový grál. Mimochodom, rástli v pokryvach úplne bez hnojenia, takže žiadne rozmaznávanie, pure natural.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

Flores

Member
Chemberry:

Ďalší strain z produkcie FMS a jednoznačne ďalší skvost! Do finále sa dostali 2 samičky, oba ťažkotonážne indiky, phenotypovy rozdiel som nepostrehol. Vôňou pripomínajú kávu, silný, hutný smrádek. Kosene rovnako 30.10, tuším bez plesne. Konzistencia šišiek už nie je to čo Chemkush, ale vrcholky boli pekné. Aj napriek tomu hodnotím jednoznačne kladne. Stav – príde mi pomerné indikový, ale čistý, bez nejakých známok únavy a niekedy teda aj pekne nakopne. Silou totožné s Chemkushom, jednoducho top.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

Flores

Member
NHS:

Tu som to pohnojil. Asi z 90 semien mi zostalo 30, zvyšok som podaroval dvom kámošom. Z 30 ostali 3 samičky. Niektoré boli ukradnuté, niektoré zožraté, a celkom zaujímavé, pomerne veľa ich bolo mutantov. 3 samičky, ktoré mi ostali, boli úplne sativové. Jedna bola kosená 30.10, bez plesne, zvyšne dve čakali na svoj osud až do polovice novembra keď už boli mierne napadnuté plesňou. Vôňa – citrusová, jedna z nich smrdí ako mrkva. Konzistenciou sú paličky typicky sativové, riedke a listnaté. Učinkom ale jednoznačne prevyšujú svoj vzhľad, sú silné, preháňať to rozhodne netreba. Stav je príjemné usmievavý, pozitívny, vyznačujúci sa „čistou hlavou“

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

Flores

Member
Black ErdPurt x Cheese/Dannish Passion x ARNE:

Severská genetika ako má byť, rástla do krásy, perfektne sa vetvila, dozrela cca v polke septembra. Na konci sa vyfarbila do fialova, paličky s výbornou konzistenciou, pomerne tvrdé. Stav vyvážený, smiech strieda „výhukanosť“ Jednoznačne výborná do našich podmienok.


picture.php



picture.php



picture.php



picture.php
 

Flores

Member
Arjan Haze 3:

Typická sativa, rástla do výšky, väčšie rozostupy medzi poschodiami. Konzistencia paličiek úbohá, riedke s množstvom listov. Kosená v polovici novembra, dozretá. Silou je slabá, úplne podpriemerná. Po vyfajčeni väčšieho množstva sa však patričný stav dostaví – „vyjetosť“, enormné búšenie srdca, úsmevy. Jednoznačne neodporúčam.

EDIT: Zmena názoru - po polročonom uležaní padlá cela na hash. A ten hašík, uf - lahoda :)

picture.php



picture.php



picture.php



picture.php
 

Flores

Member
NYCD x Sk.n.1:

Sativová, ale celkom dobre sa vetvila. Kosená na dvakrát, koncom septembra a tuším koncom októbra. Smrádek nehodnotím, bola nevhodne vysušená. Paličky riedke, s množstvom listov, sila a účinok - veľmi slabá.

picture.php



picture.php



picture.php



picture.php


picture.php
 

newhousegreen

-.-
Veteran



Zdravim,tenhle phenotyp jsem měl taky..z prvu jsem ho hodnotil jako karamelový,kamarád později řekl že mu to chutná jak pelargonie no a inu asi to bude někde mezi.Black Erdpurt ale favorizuju s postupem času výš,přestože dost plesnivěla.Modrý,indikový phenotyp chci zkusit i letos,jednoznačně unikátní.Pidi výnos ale ta vůůně.

tady je,
picture.php


(Kdybys chtěl zkusit par mych crossu s touhle genetikou let me pm.)
 

Flores

Member
Čzus NHG! :wave:

Prezeral som si fotky tvojho Black Erdp., absolútne nádherné ! Zaujímalo by ma, kedy dozrel ? S tou plesňou je to škoda, na fialovom phéne som nenašiel ani náznak. Výnos by som ale nezatracoval, mne sa zdal celkom fajn, vzhľadom nato že išlo o nie ktoviako veľkú rastlinu (maximálne meter, nezastrihnutá, nehnojená), cca 30g krásnych tvrdých paličiek. V čom bol Black lepší ? Teda, podľa fotiek jednoznačne čo do krásy vyhráva, ale čo vôňa, high ? :)

Zatím :tiphat:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Chemkush:

3 samice, pomerne uniformné phenotypy, prevažne indikové. Rástol bezproblémovo, ku koncu sa sfarbil do fialova, kosený bez plesne 30.10. Paličky neuveriteľné tvrdé, ako kamienky, vôňa citrusová, jedna bola úplný citrón – nie tá sativová citrusová fresh vôňa, ale jednoducho čistý citrón. Účinkami by som ho definoval ako indiko/sativu, po zakouření sa dalo krásne pokecať, posmiať, sledovať film, čumieť do blba, proste čokoľvek. Po prehnaní samozrejme totálny gaučák. Sila bola neuveriteľná, ľudia ktorý to koštovali neverili, že je to outdoor, 0.2 do osobáku a bolo vypálene. Zatiaľ to najlepšie, čo som kedy vonku pestoval a z outdooru fajčil, jednoznačne odporúčam do našich podmienok. Síce dozrieva pomerne neskoršie, ale bez plesne. A ta sila, stav, vzhľad, všetko hovorí jednoznačne za, a chcel by som vidieť niečo, čo by to prekonalo. Radvovi a FMS týmto sklaniam hlboku poklonu, pretože toto je pre mňa zatiaľ outdoorový grál. Mimochodom, rástli v pokryvach úplne bez hnojenia, takže žiadne rozmaznávanie, pure natural.

Chemberry:

Ďalší strain z produkcie FMS a jednoznačne ďalší skvost! Do finále sa dostali 2 samičky, oba ťažkotonážne indiky, phenotypovy rozdiel som nepostrehol. Vôňou pripomínajú kávu, silný, hutný smrádek. Kosene rovnako 30.10, tuším bez plesne. Konzistencia šišiek už nie je to čo Chemkush, ale vrcholky boli pekné. Aj napriek tomu hodnotím jednoznačne kladne. Stav – príde mi pomerné indikový, ale čistý, bez nejakých známok únavy a niekedy teda aj pekne nakopne. Silou totožné s Chemkushom, jednoducho top.


Ahoj :wave:
Moc pěkné reporty :yes: :thank you:
Ani jsem nedoufál že ten ChemKush takhle dobře venku pojede.
Ale čekat se to trochu dalo.
Už jsem viděl venku dopestovanou maminu Molokai Kush a sice dozrala pozdeji ale bez plísne.
No a samec ChemDogD/C99, ktery je stale doma k dispozici je naozaj skvost. Uz jsem snim udelal dost krizencu a vetsina z nich byla fakt moc dobra.
Videl jsem par chemberry, kde se to javi jako nejstabilnejsi krizenec.
U me doma taky vypadaji chemberry moc pekne, konecne sem dostavam k tomu ze se to doselektuje.

Varku semen , s ChemdogD/C99 samcem mam taky v planu udelat, takze by mohli byt opet k dispozici. :)

Opet by to mela byt Anaberry, CaliChunk (už možná nová F2 generace) a jeste tam neco prihodim.

A tady ti posilam par zaberu na 70 cm Chemberry :bump:

picture.php


picture.php


picture.php
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Čzus NHG! :wave:

Prezeral som si fotky tvojho Black Erdp., absolútne nádherné ! Zaujímalo by ma, kedy dozrel ? S tou plesňou je to škoda, na fialovom phéne som nenašiel ani náznak. Výnos by som ale nezatracoval, mne sa zdal celkom fajn, vzhľadom nato že išlo o nie ktoviako veľkú rastlinu (maximálne meter, nezastrihnutá, nehnojená), cca 30g krásnych tvrdých paličiek. V čom bol Black lepší ? Teda, podľa fotiek jednoznačne čo do krásy vyhráva, ale čo vôňa, high ? :)

Zatím :tiphat:


To já ti nepovim,nemám mikroskop ale nechal jsem ho až úplně dokonce,do mrazů začátkem listopadu.Moc už nehulim ale dnes jsme něco testovali a kamarád říkal že byl velmi uvolněnej a veselej,možná je ještě teď..vůně je právě lepší než u red,melounovo-sýrová a sladká.Chu't ale jiná,prý bylinková,pro mě zatím nic moc,uvidíme s postupem zrání.Modrej phenotyp měl u mě velmi málo světla což asi způsobilo ten malej objem,cca 2 cm do šířky šišky ale s haze a ještě něco vůní.
 

Latest posts

Latest posts

Top