What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

berrea's outdoor session 2010

berrea

Member
předvětek : koukam, jak už tu všichni rozjížděj outdoor dredy, tak abych nezůstal pozadu :) ikdyž zatim neni tak moc na co koukat... to zábavný teprv příde

ahoj
tak jsem se rozhodl zahájit dred pro letošní rok
políčka sou ready, kytičky lezou, je na čase :)
budu mít 3 políčka v terénu, kompost, skleník a něco málo k tomu
kytky venku hodlam sázet dost natěsno, abych uhlídal vejšku, takovej outdoor sog

políčka

jungle 1
tady je místo poblíž potoka v záplavový oblasti, kde se snažim pěstovat už třetim rokem
s timhle políčkem sem si letos nejvíc vyhrál, takže doufam, že to projde :thumbup:
kompletně sem to odtravil a odostružinil + sem tam přitáh granulovaný krávy, masokostní moučku, asi 30L lepšího substrátu z okolí a asi 20L kompostu, popela a slepičinců
na fotce je ještě během výroby, teď už je kompletní, btw. ta hromada nalevo sou vyrvaný kořeny :) teď je to asi trojnásobný
měří to přes 2 x 1,5 metru a plánuju sem umístit 20 kousků
světelná expozice asi 10 hodin denně
picture.php



jungle 2
ve stejný oblasti jako 1, ale tohle políčko už sem používal předloni... to mi na něj přišly čorky, takže sem ho rok nechal bejt a letos to zkoušim znova, protože okolní terén se od tý doby dost změnil
je to dost vyhnojený od minula, přidal sem trochu masokostní moučky a granulovanejch krav
rozměry jsou cca 1,5 x 1,5 metru a v plánu je 20 kytek
světelná expozice asi 7 hodin denně
picture.php


les
tady sem objevil v mlází (3m vysoký borovice) vysekanej plácek po břízách, takže sem z kousku země strhnul drny, přitahal asi 20L humusu z okolí + sem tam přines asi 20L slepičinců, popela a kompostu
stvořil sem tam takovou malou terasu, protože ten kopec se prudce svažuje k jihu (což je další plus)
měří to asi metr x metr a v plánu je 9 kytiček
světelná expozice asi 6 hodin denně
picture.php


mláďata :)
Guerilla Gold x Danish Gold
picture.php


Diesel ryder
picture.php
 

berrea

Member
takže aby to tu úplně nezahálelo, mam další, zatim furt decentní příspěvek

tady sou nalevo mighty mite, napravo diesel rideři
picture.php


tady mam řezy od radviho (zleva : pollen chuck, ssh, anesthesie, molokai frost x bubba kush)
picture.php


a ještě mrňata :)
tam sou nějaký kříženci GG a zoidberga + pár kousků mighty mite ještě
picture.php


příde mi, že to letos roste nějak pomalu... divný
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Ahoj :wave:
Dobre ty !!!
Tesim se co predvedou ty me genetiky u tebe venku.
Preji nech se dari podle predstav, nech to roste a kvete kamarade :wave:

P.S. Zkus neco udelat s fotkama, nevidim je. ;)
 

berrea

Member
sákryš... to je tim, že f-g je na https zřejmě... holt ty fotky přetaham i sem...
EDIT // už je to vidět?

btw. tady i na f-g budu postovat to samý... teda kromě reakcí na reakce ostatních lidí
takže ten poslední post je už trochu starší...
 

berrea

Member
tak abych měl co postovat, než budou kytky pěknější, začal sem dělat obrázky našich kaktusů :)
pokud se chcete podívat, směřujte prosím na free-grower sem
 

berrea

Member
tohle je můj vlastní sadbovací substrát :)
70 % kvalitního prosetýho humusu
25 % písku
5 % dřevěnýho popelu
picture.php


můj sameček diesel rydera, bohužel jedinej :dunno:
picture.php


malá smečka danish zoidbergů a double danish gold připravená na transport na forest políčko
picture.php


řízky herijuany a tří různejch kushů od mirise, tímto děkuji
picture.php


danish zoidbergové, který sme vysazovali u kamaráda
picture.php


řízek anesthesie od radviho ve skleníku, tímto taky děkuji (trochu zasviněnej, ale nevadí :))
picture.php


a tady na políčku jungle new už bydlí (zleva) mighty mite, zoidberg, danish zoidberg
picture.php
 

nans

Member
zkus davat nejake meritko - treba petku
zda se mi ze to mas moc na husto, zamer nebo spatne vidim? kazdopadne zajimave odrudy, chuck by mohl predvest zajimave veci pod UV :))
 

berrea

Member
nans : máš pravdu, dávam je nahusto, to je účel, rozestupy mezi nima sou 15-20 čísel
chci mít z čeho vybírat na další generaci, takže čim víc kusů, tim líp... nejde mi o výnos, na to sou kytky ve skleníkách

měřítko tam pak dávat budu, ale zatim teprv vysazuju a sou malinkatý
 

berrea

Member
tak už je celkem i co fotit... respektive už to začíná mít smysl fotit :)

tady je nakvejtající diesel ryder... nějak mam jenom jednu plnohodnotnou kytku... kromě ní mam akorát jednoho samce a dvě takový zaprcatělý... možná ještě dorostou do normální velikosti, ale jistota chybí
picture.php


ve skleníku GH_03 už je kompletní osazenstvo... bylo mi sděleno, že tam maj bejt kytky co nejdřív, aby ho bránily před mšicema, takže už bydlí, jsou zde výhradně řezy darované od radviho... ještě je na nich trochu vidět jak sem jim ze začátku naložil, ale už maj dost nový listový plochy a rostou před očima

Super Silver Haze
picture.php


Molokai Kush
- ten je nějakej nezaostřenej, ale když tu má sousedy, tak ho postnu taky
picture.php


Pollen Chuck
picture.php


potom tu mam poslední klon od radviho, tedy Anesthesii umístěnou v GH_10, která taky roste jako divá, schválně to srovnejte s minulou fotkou, je mezi nima odstup asi 3-4 dny... navíc jsem při její revizi objevil i snůšku malinkejch pavouků, bude jich tam pár set :)

picture.php

picture.php

picture.php


nakonec fotečka z forest políčka, kytí už se usadily a taky pěkně rostou... rychlejš než ty doma, na obrázku Danish Gold x Zoidberg a Double Danish Gold
picture.php
 

newhousegreen

-.-
Veteran
bylo mi sděleno, že tam maj bejt kytky co nejdřív, aby ho bránily před mšicema,

čau,to je docela joke,co tak pozoruju tak první na co mravenci vysazujou sesbíraný okřídlený mšice,který následně kladou malý mšičata na kytky je,hádej kam..

:wave:
 

berrea

Member
čau,to je docela joke,co tak pozoruju tak první na co mravenci vysazujou sesbíraný okřídlený mšice,který následně kladou malý mšičata na kytky je,hádej kam..

moje zkušenost je přesně opačná... skutečně se ty mšice ve skleníku nevyskytujou už a dost lidí to takhle používá i normálně na zahradě a prej to funguje... sám sem nikdy na kytkách mšice neměl
 

berrea

Member
for anyone not speaking czech visiting this thread : ive started separated english threads for greenhouses and outdoor, feel to check them both

sepsal jsem, co vůbec letos budu pěstovat, takže první seznam jsou kytky, který budou venku

_7 x Danish Zoidberg (Guerilla Gold / Danish Passion x Zoidberg)
_7 x Double Danish Gold (Danish Gold x Guerilla Gold)
_3 x Golden Thyphoon (Guerilla Gold x Thyphoon)
_4 x Zoidberg
13 x Guerilla Silver (Guerilla Gold / Danish Passion x Super Silver Haze)
_9 x Guerilla's Opium (Guerilla Gold / Danish Passion x Anesthesia)
_4 x Mighty Mite
11 x Livery (KC33 x Purple urkle / Headband / Blue Cheese)
_6 x Chem Kush (Molokai Frost / Bubba Kush x Chemdog D / Cinderella 99)
_2 x the Hog

a ve skleníkách

už mam :
Pollen Chuck __donator Radvancan
Super Silver Haze __donator Radvancan
Molokai Frost x Bubba Kush (aka Molokai Kush) __donator Radvancan
Anesthesia (Herijuana x Skunk) __donator Radvancan
2 x Herijuana __donator Miris
3 x Kush __donator Miris

měl bych ještě mít :
2 x G13 x Skunk __donator Periphery
2 x Chemdog D x Cinderella 99 __donator Periphery
Lowkiller (Lowryder x Sweet killer) __donator Traze
 

berrea

Member
tak Hog nevyklíčil vůbec, naproti tomu ChemKushe to daly všecky, tj. 7 (evidentně pochází z dobrejch rukou :))
 
začal sem používat postřikem i zálivkou lignohumát
pokud si chcete počíst něco o humátových hnojivech, doporučuju přínosnou věděckou práci tady

:tiphat:Zdar lignohumát používám taky, pouze do zálivky. Původně sem chtěl zkusit darinu, ale tu nikde neměly.
Při míchání doporučuju nedejchat, strašně hnusně to smrdí. :noway:
 

CrTecekk

Member
velmi kvalitni huminove preparaty maji i v akvaristice v oddeleni amazonie a jejich vyrobky musi splnovnat opravdu prisnou certifikaci o kvalite surovin jelikoz organismy jako ryby jsou velmi cytlive
 

berrea

Member
tak tu mam další update...

Vypadá to zatim celkem dobře, ikdyž už se vyskytly ztráty.
Nejdřív tedy to horší... řezy od Mirise (5) bohužel chytly nějakou chorobu a uhynuly :( necham je ještě v květnících, jestli náhodou neobrazí, ale moc tomu nedávam.

Další ztráty byly na forest políčku, kde mi těch 6 kytí sežrala srnka, ale tohle mě nijak moc nemrzí, protože ještě mam co dosazovat... pokud se to stane znova, forest políčko končí.

Teď to dobrý.
Řezům od Radviho se daří výtečně, už sou to solidní kytičky s vejškou kolem 35-ti cm.

Pollen Chuck
picture.php


Molokai Kush
picture.php


Super Silver Haze
picture.php


Anesthesia

picture.php


Další dobrá zpráva je, že při cestě na jungle políčka se díky povodni objevila nová překážka, takže se zmenšuje šance, že tam někdo jen tak pude.
picture.php


Na políčku jungle_new to hezky roste, hlavně ta jedna Mighty Mite vypadá dobře
picture.php

picture.php


A nakonec na políčko jungle_old byly vysazeny Double Danish Gold a Livery
picture.php
 

berrea

Member
Ahoj, vzhledem k tomu, jaký sou teď hice, sem se rozhod zajít za kytičkama dvakrát krátce po sobě, takže mam i malej update...

na políčku jungle_new žádná změna, ale je dobrý ty kytí vidět, když se napínaj za světlem :)
miris to dobře pojmenoval jako "happy plants" vzhled
picture.php


jungle_old je osazena den a půl a přesto už kytí vypadaj, že se dobře zabydlely, taky už se spokojeně natahujou :thumbup:
picture.php


tohle je ještě na pořadníku se sázenim... a to už půlka je fuč, takový práce :D ale teda těší mne to
picture.php


ve skleníku gh_10 to vypadá, že přeci jen jedna herijuana přežije :freejump: to mě hodně těší, protože jí fakt chci po zkušenostech s anesthesií ochutnat
picture.php
 

berrea

Member
ahoj, tak sem tu opět s updatem :) začnu s kytičkama ve skleníku
daří se jim perfektně, řezy od radviho jen prosperujou a herijuany od mirise ožívaj :)
SSH a Pollen Chuck začínam ohejbat a už je vidět, jak se jim to líbí

Super Silver Haze
picture.php


Pollen Chuck
picture.php


Molokai Kush
picture.php


Anesthesia
picture.php


Herijuany
picture.php


u týhle sem tomu fakt nevěřil, ale vzpamatovala se :)
picture.php
 
Top