What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Pavza ...

kak se pocutis ko ne kadis?
Jaz kadim ze redno cca 15 let in sem zaj natanko 4 dan cist :)stem da sem mel v tej 15 letni turneji 2x al 3x pauzo tedensko, enkrat za en mesec se spomnem.Danes sem koncno dobil tiste zive sanje ki smo jih meli v otrostvu,prav tako tek.Da pa ne govorim kaj mi je delalo vceraj ponoci,torej 3dan ko nisem kadil.Ni blo ravno fajn,abstinentna kriza in to polek psihicne se fizicna! svical tresel,vrocina in depresija na cajte ,dokler nisem kar naenkrat zaspal in to sele ob 8 vjutro...ko picka!
Danes se pocutim zelo dobro stem da sem nenaspan,upam da vzdrzim se kaki tedn kar sn ziher ker mi prav pase,pol pa mogoce dalje akcija,samo v zmernih kolicinah,ko bo pasalo, ne pa za dobro jutro pa za dober tek,tak kot do zdaj.
pa se to...zdaj sem pojedel kosilo in cutim da se morem vlezt za 1 urco :) zanimivo je ko telo spet normalno dela :)
 

Stevius

Member
Hehe... malo sem v kurcu ja. Čez dan ni večjih problemov. Najbolj me moti zvečer ker nikakor ne morem zaspat. Razen če se ga ubijem z alkoholom, kar pa ni lih najbolj zdrava alternativa.
picture.php


Drugače pa mi je čudno to, ker imam preveč energije. Misli konstantno furajo in zdi se mi kot da postajam bolj nor kot sicer. Ko se vozim po cesti popizdevam na vse norce ki ne znajo vozit, hitro mi kej dvigne pritisk in skočim na obrate. Mislim da bom mogel spet Punk začet poslušat :D

Resnično sem bolj nevaren za družbo če ne kadim. Tko da... kar se mene tiče... to da jaz kadim cannabis je resnično družbeno koristno delo. :)
 

lasko

Member
Hahahhaha stevi sej ni tako hudo :D ce si jst v 25letni karieri brez problema privoscim 1-2 tedensko pavzo pa nimam nobenih problemov :D edina razlika je da po dveh tednih ganja spet zadane ahhahahahahaha ker drugace imam probleme s toleranco

puks not dead :D
 

slocanna

Member
Prvi štirje dnevi pri meni so bili peklenski.Spal sem po 2 uri maximalno, potem peti dan pa nism čutil več nobene potrebe!
Zdej nameravam ne kaditi usaj še en tedn ,potem pa veselo naprej;)
 
hmmm :D

Mislim da nisem edini tu ko vem da mas lahko po travi psihicno in FIZICNO krizo al kaj!?sploh ce se odlocis da jo bos brez alkohola spelo,torej trezn....
Vse je odvisno kak zivis,kaj delas ,kaki si,kolk si skadil....in ce ze dolgo kadis,in ce je to konstantno je telo vajeno stare sole ,in potrebuje to kaj manjka...to pa cutimo na psihi pa telesno,torej fizico-svicanje,vrocina-valunge,mraz.
Dogajalo je in to 2 in3 dan ko nisem kadil in to samo ponoci.Cez dan pa psiha..Nebi lagal.

Je pa psihicna hujsa kot pa fizicna(vsaj za mene)-telesna mine ko zaspis,v psihi pa se mas kar nekaj casa. In ne govorim da je ta telesna kriza tolk huda ker sploh ni,mas pa jo.pac te svica ,si mors 2 3 majce zamenjat na noc.

Malo si zamislite kaka trava se kadi dandanes pa kaka se je vcasih?indoor outdoor...

5 DAN...vceraj zaspal ko top!Dans pa puni energije !Samo se mi vseeno lusta en :D
Stevi tebe cist stekam, kaj bi meni naredlo ce bi me slucajno kaka prodajka al pa bilo kdo zacel zajebavat....nebi blo dobro ja,zivcki zivcki ;)

:)
 

weedster

Active member
Pa daj ne prodavaj bučk ... kaka fizična zasvojenost ? Nevem mogoče ti tako čutiš samo to ni "fizična kriza" ... Pri travi se ne pojavla abstinenčna kriza torej ni fizične odvisnosti ... pojavlja pa se odtegnitvena kriza in še to če takoj odnehamo in ne postopoma, to je pa npr. nespečnost in pri sebi tudi čutim razdražljivost ampak to je psihičično in zanemarljivo ...
In ne psihična definitivno ni hujša kot fizična haha xD. Poglej si heroinske odvisnike .. al pa lažje - poglej si kaki film pa boš videl kaj je abstinenčna kriza in kako huda je ...
Odvisno pa je od človeka in njegove trde volje kako vpliva odtegnitvena kriza na njega ... pri meni je ni oziroma je res minimalna, pa redno kadim ...

@Stevius: Np bro' :D ... nekdo pa mora za red skrbet ...

ps: se totalno strinjam z pexom :p
 
kaka fizicna zasvojenost pravis? jah jaz cutim tak,in ce svicas in ce ti vrocino nabija je to fizicno al me bos spral ti tu?pa nisem horse junkie tak btw.zaj pa kak se rece strokovno kriza pri ganji nevem,vem pa da me vsaj folk razume...
 

weedster

Active member
:D ... Nene rajši takih stvari piši da nebo kdo res mislo, da še je pri travi fizična zasvojenost ... pa nas bodo primerjali z horsači ...
 
H

hunt

Vse je v psihi , ko se naučiš umirit psiho takrat ko nemoreš spat ko si živčen ker si na pavzi itd umiriš tudi telo , spiš normalno vedeš se normalno
Pa tudi nimate vsi razjasnjeno kaj pomeni redno kadit
 

Stevius

Member
- 0.5 g za wake and bake
- Kavica z prijatelji in 1.0g
- Pred kosilom enega kratkega
- Po kosilu vsakemu zapaše en bolj konkreten
- Popoldansko druženje z prijatelji na soncu.... 5-6 se jih sigurno zvije
- Večer je vedno najlepši dan dneva, in kaj bi bilo boljšega kot jih še par zvit.
- Ponoči.... kdo jih je sploh še zmožen štet. Še dobro da obstaja bong.

- Biti celi dan visoko v oblakih and feeling good.... NEPRECENLJIVO!

Za vse ostalo je tu MasterCard!
 

lasko

Member
Sej poznate tisti star pregovor :D
10ka na dan drzi dohtarja stran :D

Se strinjam s peksom da je kriza predvsem ce nimas kaj delat, ce se dvignes ob 7ih in pades dol ob 2h nimas casa za krizo :D
 
K

kiree

fak kolko kadite folk XD

Meni če uspe 10-ka na teden sem lahko uber vesel :D
 

lasko

Member
Sej ni tako hudo kiree :D kak dan tudi samo 5 jointov :D al pa 20ka :D ce so obiski :D
Slocanna ja drva so tudi varjanta, al pa vozit mularijo okrog, pisat naloge, se ucit postevanko, prekopat vrt, porezat zivo mejo ..... se najde marsikaj za delat
 
H

hunt

- 0.5 g za wake and bake
- Kavica z prijatelji in 1.0g
- Pred kosilom enega kratkega
- Po kosilu vsakemu zapaše en bolj konkreten
- Popoldansko druženje z prijatelji na soncu.... 5-6 se jih sigurno zvije
- Večer je vedno najlepši dan dneva, in kaj bi bilo boljšega kot jih še par zvit.
- Ponoči.... kdo jih je sploh še zmožen štet. Še dobro da obstaja bong.

- Biti celi dan visoko v oblakih and feeling good.... NEPRECENLJIVO!

Za vse ostalo je tu MasterCard!

To to to je to :dance013:
 
Top