What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2X400W-dark room-ssh,ice,ppp,sensi skunk grow

sensi23

Active member
Veteran
zdravim :joint:
prinasim dalsi pokracovani naseho maleho projektu tentokrate jsme na leto zvolili metodu 2X400W
rostliny jsou v darkroomu (120X240X200)
odtahovano je to 2. odtahy Ufo jeden ma 440m3/h a ten druhej ma 800m3/h obe sajou pres pachove filtry
hnojit budeme jako vzdy hnojivy od Canna a Atami
co je noveho je substrat..objevil jsem ho nahodou a pote zjistil ze pri odberu nad 5 pytlu je sleva a cena se stava takrikajic lidovou jde o biobizz light mix a muzu rict ze doposud jem se jeste nesetkal s tak kvalitnim substratem :yeahthats :punk:
rostlin jsme do boxu dali 20 rekl bych ze tak 14 z nich je SSH :D:D:joint::rasta:
pak par ICE od nirvany (je to 1.zkusebni round 1.phena)
no a zbytek je par ppp a nakej ten sensi skunk
a tady par zahrivacich fotecek ze vcerejska :nanana:

substratek :yes:


dark room




osazenstvo
 

simor

Member
Veteran
zdarec
á vidím,že prcci se už zase smaží.
Ten substrát je cool,taky mi ho u Klečky doporučil.Do posavad jsem používal od Plagronu RoyalTy mix,tak jsem taky ušetřil.
Při napchávání květníků jsem se koukl na složení,a původně jsem chtěl ten All mix co je více nahnojený,no uvidíme.

Pěknej boxík,massive odtah,ssh pecka,přeji pořízení

pic...
 

EXODUS_01

breeder
Veteran
Přeji hodně úspěchů kolego. Tento tvůj grow budu rozhodně sledovat a už se těším na ledově svěží Ice. :yummy:
 

sensi23

Active member
Veteran
zdarec
á vidím,že prcci se už zase smaží.
Ten substrát je cool,taky mi ho u Klečky doporučil.Do posavad jsem používal od Plagronu RoyalTy mix,tak jsem taky ušetřil.
Při napchávání květníků jsem se koukl na složení,a původně jsem chtěl ten All mix co je více nahnojený,no uvidíme.

Pěknej boxík,massive odtah,ssh pecka,přeji pořízení

pic...
nazdarek jj taky jsem rozmejslel mezi all mixem a light mixem...rekl jsem si na maly rizecky lepsi mene... vsak uz si pakprihnojim :D

Přeji hodně úspěchů kolego. Tento tvůj grow budu rozhodně sledovat a už se těším na ledově svěží Ice. :yummy:
dikez moooc na ten ice jsem taky zvedavej

Pěkně,pěkně rozjetý kolego.)
přes zimu budou 6-ti kilča?
:D
jj sestikilca uz jsou doma ale na leto by to byl moc velkej zar...v boxu je misto na 40 rostlin a 2X600W...ale to opravdu az v zime
zatim se vsichni mejte a at nam to roste
 

SenSiKind

Member
cau, moc peknej set.
To jsou 2 roomy, nebo jeden dvojitej ? A nejsou ty lampy trochu vysoko na takovy prcky, vypada to na 120centaku ?? (neber to jako rejpani)
Jinak budu sledovat jaky budou ssh tentokrat :)) ps. jednou je musim taky vyzkouset
 

sensi23

Active member
Veteran
cau, moc peknej set.
To jsou 2 roomy, nebo jeden dvojitej ? A nejsou ty lampy trochu vysoko na takovy prcky, vypada to na 120centaku ?? (neber to jako rejpani)
Jinak budu sledovat jaky budou ssh tentokrat :)) ps. jednou je musim taky vyzkouset

zdarec
nedalo mi to a dneska jsem to premeril je to 90 centaku nad vrsky coz bych rekl je cajk....kytky se netahnou myslim ze vse okej
jinak ten room je dvojitej...delanej primo na 2X600W...coz uvidime ostatne v zime :joint::abduct:
 

Borat Sagadyiev

New member
Zdaravim pane,

tak pestebni mistnost je paradni 2x400W to uz je panecku pekne svetla:) ICE kamarad pestoval predloni out a to byly panecku slaky. letos ma take 5 rizky tak uvidime co z toho vyroste:)
 

sensi23

Active member
Veteran
zdravim vespolek :kos:
jen bych rad doplnil ze na selekci se mi zrovna krasne zelena dalsich 5 kusu nirvana ICE batolat :woohoo:
tesim se na cross sshXice a kali mistXice myslim ze to slibuje solidni krizence
zatim se mejte a preji dobrou noc :abduct:
a tady jeste par fotek z 6.dne rustu dam jim jeste tyden a pristi nedeli to prepnu


odtahy :dueling:


 
L

lucky..

zdarec, psal jsi ze jsi nevidel tak kvalitni substrat. scim srovnavas?


jinak pekne a at se dari ;)
 

sensi23

Active member
Veteran
zdarec, psal jsi ze jsi nevidel tak kvalitni substrat. scim srovnavas?


jinak pekne a at se dari ;)
zdarec sorvnavam samozrejme s tim co mi dosud proslo rukama coz byla naka spanelska znacka s konopnym listem (uz si nevzpominam) a pak light mix od atami..samozrejme spanelskej zahradkarskej mix universal kupoval jsem i holandskej substrat na pelargonie..taktez kokos od canna....zatim nejlepe je na tom u me ten biobizz....mas s nim snad spatne zkusenosti?jenom doplnim ze tady nemaj narvany g.shopy 5ti znackama substratu vetsinou co shop to naka mistni znacka apak neco z holandu v mem pripade jeden shop atami a 2.shop biobizz...
 
G

Guest 6345

musím uznat že biobizáckej substrát patří k nejlepším.... (používám pouze své zkušenosti)
jel sem zatím subtráty:
- canna profesional +
- biobizz (light & allmix)
- flores (mix na balkonovky, i mix na zahradní rostliny s guanem a hydrotonem)
- CS agro
-plagron (light mix i roylaity mix)

musím uznat že v sem začel dělat vlastní substrát...
koumím nějakou origošku, např. canna profesional + přimíchám 1/4-1/3 kokos + perlit +ptačí guano (bohatší na N takže abych nemusel na rustu hojit)
- kytky se mi podařilo spálit jen jednou a to když sem použil
biobizz all mix + kokos + perlit + guano (ptačí) a to kytky po týdnu byly upa v řiti.... (začal sem dávat méně guana)
- do kvality příměsí ... perlit ... kokos.... větve kameny... biobizz vede.
ted mám doma pagron light mix a plagron coco (s trichodermou) a musím říct že kvalita pragronu se za posledních pár let zvedla.. větve velikosti 10cm a větší už tam nenacházím :)
ale pokud můžu kupuju radši CAnnu (ta se mi ted docela osvědčila) a nebo Biobizz (all mix)

SENSI
helou pane, moc rád koukám na Tvoje počiny :)
včera sem tak přemýšlel, když už ted víš jakou watage pojedeš v zimě, počítám že máš v plánu jet boxíky déle, proč nezkusíš rozjet kontinual? dvě lampy = co měsíc nová várka :) ale zaleží jetli by bylo místo na růstovnu :)
 

sensi23

Active member
Veteran
zdravim Pane imugnio
kontinual v podstate delam...rustovno-matkarnu mam 1.25X1.25X2m a v ni 2X150W CFL agrolite...akorat ted jsme prehazovali room a meli to zasrany od svilusek tzn ze kvuli cistote planujeme sklidit varku a poradne DEZINFIKOVAT celej room a hned dalsi den tam nasvihat rezy jiz narosltle a prepnout na 12/12...tzn ze budu sklizet pocitam pulkilco kazdych 9 tejdnu coz je optimal :)
 
L

lucky..

diky za odpovedi.
jde mi ciste o porovnani plagron light mix vs biobizz light mix.

thx
 

sensi23

Active member
Veteran
zdravim ode dneska jsem prepl na 12/12 rozjela se tam slusna jungle :D:D
fotky jsem neudelal bo jsem si zapomnel doma fotak..tak snad tonight
 

newhousegreen

-.-
Veteran
zdravim ode dneska jsem prepl na 12/12 rozjela se tam slusna jungle :D:D
fotky jsem neudelal bo jsem si zapomnel doma fotak..tak snad tonight

tak to se nedivim:D
na 2X400W s kytkamastakovouhle strukturou bych přepínal tak den
po tvym poslednim updatu...
co 6-ti klíšťata?fakt by nešly?
mám jedno zapojený a neřek bych že to jhe velkej rozdíl ba dokonce oproti 250w:yoinks:,max 2Xnásobnej
 

sensi23

Active member
Veteran
zdravim vespolek

zdravim vespolek

tak to se nedivim:D
na 2X400W s kytkamastakovouhle strukturou bych přepínal tak den
po tvym poslednim updatu...
co 6-ti klíšťata?fakt by nešly?
mám jedno zapojený a neřek bych že to jhe velkej rozdíl ba dokonce oproti 250w:yoinks:,max 2Xnásobnej
zdravim je nemyslim ze to bude nakej brut taky si myslim ze 2X400W uz neco zvladne...na leto se mi tam ty 600W nechce supat uz ted je tam aspon 30oC co bude za mesic lepsi neresit..proste to riskneme i pres tu silenou teplotu ale na 2X600W opravdu nemam nervy :wallbash:

no a mam tu i par aktualnich snimku z dneska z 3.dne po prepnuti..hehe jiz 1.den po prepnuti vystrelily jako blazeen :yoinks:
kazdopadne se toho nebojim jen at rostou :nanana: nanejhur je trosku proberu ze spod a ponecham jen masivni vrcholovky
jungle :joint:





par momentek ice od nirvany..moc pekna struktura rostliny indika jak cyp :D


 

bokoroko

New member
bardzo ładny box:) wszystko dobrane jak trzeba. tylko wział bym te roslinki z dalsza od sieebie i dałbym blizej lampe najlepiej jak bys kupił "cooltube" ewelntualnie dac szyble pod HPS'a, zeby po obnizeniu temp nie podniosła sie za bardzo.
te lampy maja duza moc wiec spokojnie mozesz planty na cała powiezchnie boxa ustawic, jak bedziesz w stanie to dla jeszcze lepszych efektów dokup sobie lampe UVB, po niej topy bardziej sie lsnia wiecej trihomow, wiecej zywicy.
pozdrawiam południowych sasiadów,
:joint:wasze zdrowie
 

sensi23

Active member
Veteran
zdravim narostla z toho brutalni jungle 20 stromu vsechny pres metr :D
tvorej se na tom dlouhe sisky..teplota maximalni svitime v noci ale stejne to pod 30 nedostaneme..no uvidime co s tim to vedro udela
jen si nejsem jistej jestli muzu uploadovat fotky :muahaha:
jungle is massive
 
Top