What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Vtipy

Clockmaker

Member
V rodině se narodila čtyřčata.
Kolem jejich postýlek jde kočka a povídá si pod fousy:"To jsem teda zvědavá, kolik jich utopí."

Sedí dva zajíci v lese u řeky a kouří trávu.
Už jsou totálně zhulený,když se setmí a tak jdou spát.
V tom se objeví krokodýl a jednoho zajíce chce sníst.
Když už je chudák zajíc v krokodýlově tlamě a trčí mu už jen hlava,ozve se
druhý zajíc:"Ty jsi ale pěkná kurva, ani jsi mi neřekl, že máš spacák od Lacoste!!!?"
 

berrea

Member
velmi brutální
 

Attachments

  • policie-radi.jpg
    policie-radi.jpg
    73.4 KB · Views: 85
G

Guest 6345

Víte, co se stane, když zavřete 5 emařů do jedný místnosti?
Jeden z nich se zhroutí, že nemůže brečet ve vlastnim rohu...

Hej, hej, lebky pásky značky.
Hej, hej, EMO to sou sračky!
Hej, hej, neseženou skank!
Hej, hej, todle neni PUNK!
 

ZeeGun

Member
Stojí právě zesnulí atentátník z al kájdy před bránou do nebe. Objevý se svatý Petr a povídá mu ty sem nesmíš, patříš do pekla..
Načež mu atentátník odpovídá.. Já nechci dovnitř, ale vy máte tři minuty aby jste se dostali ven..
 

berrea

Member
toto se mi velmi líbí... je to jedna ze zaznamenaných situací na www.lamer.cz

-!- Killer has joined #canal.cz
<Killer> wooowe, co tu yebete za pitchowinki?
<Supervivere> Dobry den, vitame vas na palube naseho letadla...
<Killer> to je for? sou tady jen prckove podelany co se bavej letadylkama?
<Supervivere> Prosime vas, abyste dodrzovali pokyny svetelnych transparentu "Nekurte" a "Pripoutejte se". Behem startu a pristani se pripoutejte bezpecnostnimi pasy.
<Killer> ste fsichni vyhuleny
<Supervivere> Ujistete se prosim, zda operadlo vaseho sedadla a stolek jsou ve svisle poloze.
<Killer> ye tu nejaka holcina na sex?
<Supervivere> Prosim tez, abyste venovali pozornost pokynum posadky, zvlaste predvedeni pouziti zachrannych prostredku. Zorientujte se, kde se v kabine nachazeji nouzove vychody.
<Killer> di do pici s tema hemzama ja chci
<Supervivere> Dekujeme Vam, ze jste si vybrali prave nasi spolecnost...
<Killer> MRRRRRRRRRRRRDAAAAAAAAT!!!
-!- Killer was kicked from #canal.cz by Supervivere [a prejeme Vam prijemny let!]
Komentář: Do posledni chvile netusil, ze to je on, kdo ma koupenou letenku. Kdyz kicknout, tak stylove ;-).

sic je tam na těch stránkách spousta dětskýho humoru, ale když se porochníte, najdete perly... průběžně vás tu slýcham hlásit události související s prací v it sektoru, takže by vám některý ten humor mohl být blízký
 

berrea

Member
a tady ještě mocnější věc...

EXTREME ADVERTISING
 

Attachments

  • EXTREME_GRAPESZ.jpg
    EXTREME_GRAPESZ.jpg
    82.2 KB · Views: 86
  • Extreme-ad009.jpg
    Extreme-ad009.jpg
    86.1 KB · Views: 88
  • Extreme-ad78.jpg
    Extreme-ad78.jpg
    42.2 KB · Views: 89
  • Xtmiphone.jpg
    Xtmiphone.jpg
    63.8 KB · Views: 76

simor

Member
Veteran
Všude stejná výmluva

Všude stejná výmluva

attachment.php
 

Attachments

  • vsude_stejna_vymluva.jpg
    vsude_stejna_vymluva.jpg
    42.4 KB · Views: 82

simor

Member
Veteran
Tři buzeranti zemřeli, byli zpopelněni ve stejný den, a jejich milenci se baví, co udělají s jejich popelem.
První řekne:
"Můj Radek miloval létání,takže nasednu do letadla a rozpráším Jeho Popel v oblacích."
Druhý řekne:
"Můj Milan byl vášnivý rybář,takže jeho popel rozpráším na jeho oblíbeném jezeře."
A třetí řekne:
"Můj Jakub byl perfektní milenec, takže já jeho popel nasypu do chilli guláše, aby MI ještě jednou pořádně protáhnul prdel."

křup :D
 
Top