What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

CLU-48 / Lotus Larry F2 -SD like pheno- / top feed

Dapk

Active member
Veteran
Smoke report2:
Tegnap este befényképeztem az aszalt virágokat, gondoltam már, ha úgy is itt vagyok beléjük harapok, majd utána feltöltöm a képeket ide.
Lefényképeztem, beleharaptam, beültem az ágyba h feltöltöm a képeket a gépre;;;;;;;;; és vágás, hajnali 3 óra, ugyan azon pózban ülök az ágyban, hála isten a notit már leszdte rólam a gondoskodó nő. szóval ennyi idő után se alakult ki jelentősebb tolerancia, még mindig filmszakadást okoz :D


Ma már tényleg felrakom a képeket -addig nem harapok bele az már egyszer biztos :D
 

Dapk

Active member
Veteran
picture.php





picture.php





picture.php





picture.php





picture.php
 

Solon

Well-known member
Nemnagyon. Múltkor én is szoptam vele, végül albumba kellett feltölteni és onnan már nem törlődött. Régen ilyennel nem volt gond(om), ha jól rémlik.
 

Solon

Well-known member
Milyen illata van? Most túrtam ki hasonló kinézetű virágot OG Kushból. Rakok képet holnap.
 

Dapk

Active member
Veteran
Tipikus chem ez is csak valahogy az fáradt olaj szag jobban érvényesűl, a háttérben meg a lemon -Larry-nél a fenyő/pincés ó krumpli az erősebb.
Amúgy ja, ez eléggé OG Kush-ra hajaz.
Ami még érdekes, h ez a feno mindig is egy kripli volt hps alatt, kint meg egy golyóálló brünhilda, így annyira nem is szerettem bent vele foglalkozni viszont most LED alatt kb mint kint, semmi gondja a virágok is kellően tömörek és gyanta is van bőven.


Edit: ami még érdekes a fajtában és a képek nem biztos h jól adják vissza, az a színe, olaj zöld levelek és szürkés zöld virágok -ez marha jól mutat ám, főleg száradva, nem véletlen ez lett a Samurai anyuka
 

Dapk

Active member
Veteran
Két tő sssdh x 91k 12 napja átkapcsolva, 8db clu-48 alatt 1A-val -de 1.4-re feltekerem mostanság, 2.2 ms/cm3 oldatban (1.5g/L ferti IV - 0.675g CaN/L 0.2ml/10L Be30 káli-vízüveg, 2g/10L MgSO4 + micromix ) RDWC-ben atman hp-8000 pumpával és 1500L/h-s szivattyúval


picture.php



picture.php



picture.php
 

Solon

Well-known member
Na, akkor megfejtem, mert szokás szerint csak kötekedtem. Igen régen 30 bómé fokra gyártották, de javítani akartak az eltarthatóságán és levitték 28 fokra. Belsős info :) Szóval, aki ma vesz tömény vízüvegoldatot, az már csak a 28 fokosat kapja. És elírtad, 0.2ml az literre vonatkozik, nem 10 literre. És kapd be a faszomat, túl jól néznek ki ezek.
 

Latest posts

Latest posts

Top