What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

CLU-48 / Lotus Larry F2 -SD like pheno- / top feed

Dapk

Active member
Veteran
Nos itt a képen a jobb sarokban ami bedöl és nem látszik az ez :D
látszik mennyivel alacsonyabb mint a többi azért gondoltam h nem fog nyúlni, de mostanra már úgy gondolom h csak el lett ott vmi baszva veg-ben /nem bírta úgy a tápt vagy kevés volt a táp vagy csak fény ovlt kevés/ mindenesetre a flo végére mint a képen is látszik szép buga lett -mondjuk nem látszik, de mind1 :D


éredkesség képen mellette balra a még alacsonyabb blueberry fenot tekintheti meg a kedves látogató :tiphat:

attachment.php
 

Dapk

Active member
Veteran
Köszönöm, köszönöm ez volt a larry válogatás egy része, az emlékeim szerint mind f2-ből jött ki, nyílvána bodhi magok nem a stabilitásukról híresek, ezek meg amúgy is f2 szóval még inkább "hasadó anyag" hátúl van pl egy skunk feno -az a combomnyi buga. 5g-s gyapotkockákban voltak magtól 12-ben nevelve.
 

Coldplay001

Active member
blueberry melyik cegtol van? par eve szivtam dp-tol az nagyon finom volt viszont nem volt potens... nem tudom a mostani dp- bb milyen lehet?
 

Dapk

Active member
Veteran
Ez egy genotipus, larry og x snow lotus és ennek a magam készített másodgenerációja -a másodgenerációban hasad anya és apa vonalra az egyedek, na most itt annyira hasadt hogy kb az ükapa is kijött ami bleuberry volt, ez se volt egy nagy eresztés potenciában, illata íze fasza volt, de ha már bb akkor ez viszont potens is volt:


bluedream x 88g13hp bodhi-tól szintén



attachment.php







attachment.php





viszot nem berry illata volt hanem édes méz.


Bb-ket mostanában a bluedigiberry-t szokták emlegetni mint faszás dolgot meg hát dj short origi bb-jét de az meg valami horror áron van és egyáltalán nem garantál ott se semmi


edit viszotn ezt se ajánlom megvételre mert 11-ből 10 kelt és 1 lett lány :D :D
edit2: dream lotust viszont sokan ajánározzák mint bb muffin és marha potens
 

dev.

Well-known member
blueberry melyik cegtol van? par eve szivtam dp-tol az nagyon finom volt viszont nem volt potens... nem tudom a mostani dp- bb milyen lehet?

Nekem volt dp bb nem olyan régen, 4 magból 4 fenó, ahogy mondod, finom, de nem túl potens. Mutáns volt mind. Le kell válogatni.
 

Coldplay001

Active member
hat ez a bajom nekem is. valahogy a bb nem olyan potens. allitolag dj short bb -je se a regi mar. olvastam vhol h az eredeti apa novenye kipusztult vmiert es az uj magokkal baj van... :( tehat akkor bluedigiberry es dream lotus az ami jo lehet.

viragzik egy fastberrym,arra kivancsi leszek.. kb meg 30-40 nap es kesz
 

Dapk

Active member
Veteran
Kezdjük azzal hogy elbasztam -höhöhö
Nem volt 3 napig h2o2, oszt a ph-t se mértem erre az fel is kúszott, kezdeti gyökér rothadásnak köszönhetően. A helyzet korrigálva, a ph továbbra is stabil, sajnos itt ott látszik némi fakulás -azért nagy baj nincs
Még mindig szkeptikus vagyok, de bizakodó, nagyon várom már a végét.
Változások a táppal kapcsolatban:



1g-ről 1.5g/10L-re emeltem a keserűsó adagot és kapott homeopátiás mennyiségben Mono kálium-foszfátot (0.5g / 10L)
EC1.3




picture.php








picture.php





picture.php






picture.php






picture.php
 

what_can_there

Well-known member
Nagyon szep, ez rendesen osszehozza az izkozoket a viragzas vegere es kerekebb viragokat is hoz, mint az enyem. Meddig hagyod, 10 het?
 

Dapk

Active member
Veteran
Köszönöm a jó szót testvíreim az urban, ezt a következő pár sort küldöm nektek, meg sukár Bécónak tarjánba valamint fogatlan Vámpír Olgának ózdra!



Ebbe válogatás során azért "szerettem" bele mert "jól" hozott -nyílván nem egy cash crop, de nem is a lófasz termő kategória- és aránylag gyors, 60nap. most így gyökérbaszódás és irtózatos h2o2 után megint elkezdte hozni a gyökereket -be is futott a tankba, szóval egyszer élünk alapon bebasztam az alatta lévő 7L-es cserépbe az atman hp-8000 légpumápát /eddig egy noname 3.5L/perces volt és úgy voltam hogy berakom a 9L/perces sierreat,de az hangosabb mint a fémházas atman, szóval most durva pezsgő fürdő van friss gyökereknek és ezzel egyidőben megint elkezde "kérni" a tápot szóval azt is emeltem ma 1.4-re az EC-t -ilyen se nagyon volt még.

Szóval, ja, szerintem 10 hét, de ne is gondold hogy ez egy fullos OG feno ez valami Sour D és OG szerelem gyerek -van egy brutális og fenom, majd egyszer azt is megmutatom, az pl ehhez képes lófaszt se terem. Ennek az illatában jóval több a lime és a mentol a pincéskrumpli másnaposfos szag mellett.

Na ezt kicsit hosszúra húztam, remélem kitudod bogozni a lényeget :D
 

hobbi ur

Active member
lime és mentol pincés ókrumpli másnapos italosfos hahahahahahahahahahahahahaha
lótusz leri meg egy topmodell!!! de jó látni
 

Dapk

Active member
Veteran
Kap még a kurva 2-3 hetet azt csók, a világ minden tápját megenné, ilyet én még nem láttam -kb mehetne végig 2.0 körül, de ez majd idővel kiderül, most 1.6-on vagyok és már így is maradok, szarok a farmra, hehehe


A képeket próbáltam több látószöggel csinálni valamint vakuval mert így jobban visszaadja a helyzetet.


picture.php



picture.php



picture.php



picture.php



picture.php
 

what_can_there

Well-known member
Brutalis a gyantamennyiseg es szepen osszehozza a csucsokat is ugy latom. Milyen messze van a lampa, lehet tudni? Meddig adod neki a tapot?
 

Dapk

Active member
Veteran
úgy 20cm-re van a lámpa -amúgy megjött a lux mérő, holnap mérek azt is. A tápot úgy tervezem ereszteni lejebb ha már látom hogy nagyobbat ugrál felfelé napi szinten mint 0.05, aztán úgy 0.8-1.2 ig engedem és uccsó pár napban talán nem lesz már táp, de mivel 3 nap alatt egy ilyen ebben a rendszerben teljesen leölni, nem látom nagy értelmét!
Majd dokumentálom....
 

Dapk

Active member
Veteran
Lux mérés meg volt!
LED alatt buga tetejénél 100.000, középen 70.000-80.000 -úgy hogy lehet feljebb kéne vinnem a csillárt de már nincs nagoyn hova ezért meg most nem akarom beszerelni az elszívó dobozt.
Most aki jobban ért ehhez az mondja már meg, hogy ezek jó értéknek számítanak é vagy sem.
A jövőhónapban megmérem mit tud a 600-as hps, de lehet hogy a végén amilyen kíváncsi vagyok még a héten :D


edit: fingom nincs h jó e mérő, az enyém még mindig nem jött meg ezt kölcsön kaptam, azt es tudom h jól használtam e a mérőt -első mérésnél mértem 8.000-et, aztán észre vettem, h rajta maradt a kupak :D esté még próbálkozok!
 
Top