What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Szabályozott Kendert Magyarországra! - Legalize Cannabis in Hungary!

Salátafej

Active member
Az, hogy te privát üzenetet írtál neki,elkurtítottad a naplóját. Csak, hogy a te szavaiddal élhessek, már ha szabad ezt nekem :)

Az összefüggés az, hogy burkoltan adtuk a "segítséget" .
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
burkoltan vagy nem, jópár ember megtanult termeszteni a beszólásaimnak köszönhetően :D
élj nyugodtan, használd egészséggel, ha tetszik.. :D
látod, máris rosszul ítéltél meg, egykalapalá ... én nem gazdagodtam egy centit se abból, hogy segítettem bárkinek is.. mégis megtanultak jó füvet csinálni.
mondhatni túl jót is
 

Salátafej

Active member
Bunkó ? Hatalmas az egoizmusod , hogy bunkónak tartod magad . XD
Hazudnék ha azt mondanám, nem élvezem a társaságod.. mocskosul megbotránkoztat de ez tetszik. :)

Vaaagy a bunkót átvitt értelembe értetted, te vagy ki bele verte másokba? HAHAHA beleverte .
 

Alanbrown88

Member
QUOTE=Solon;8446429]Ehh! Fluorid, na ez fájt :D. Most dobják majd piacra a stabilizált fluoridos akkupakkokat, csak még ki kell osztani, ki mennyi pénzt is tud vele lefosztani a társadalomról. A fluorid ott van a fogadban és tulajdonképpen mindenhol.

A monsantot most vette meg egy még nagyobb multi. Kíváncsi vagyok, mikor kell fizetnem azért, hogy az Afrikában keletkezett széllel eljutott pollenek miatt megtermékenyített európai növények termésének magjait újra vetem.[/QUOTE]

Az ami naturba a fogadba van legyen az bármi calciumot kihagytam... :laughing:
Az teljesen más.tészta .. pl szedi pistike a kalciumot mivel arra tamitják ami a tejbe van nem épül be. Telnek az évek pistikének lerakódik a sok calvium a szívén és szívbeteg lesz ne ad isten infarktust kap (fiatalon).
Mindegy én ezt csak úgy megjegyeztem , ez van .
A monsantot a bayer vette meg.
A lényeg legyen világbééééke:tiphat:
 

Solon

Well-known member
Magyarul írtam, nem valami magyarul. Kurblizd be az agyad mert elette az idő.
Pontosan azt mondtam, igen , hogy nem vagy az. Legalább valamit végre sikerült megértenem. :)

Azt tagadod meg, hogy megszóltál, hogy ne küldjek linket hanem mondjam el ha már "elvileg értem" erre te mit is tettél most ? Küldtél egy linket , amin ugyan te leírtad... de azt csak ő látja.. lényegében amiért múltkor belém kötöttél, elkövetted.

Soha sem lesz legális itthon a fű, mi ti éltek. Ámen !

Ahelyett, hogy vélt valós, vagy hamisan vélt valótlan sértődésednek helyt hagyva degradálod magad körül az amúgy is erodálódott környezetet, mintegy utolsót rúgva a halottba, nyugodtan kifejthetnéd magvas gondolataidat, hogyan is kéne haladnia a világnak, így felnyitva mások szemét. Miért nem lesz itthon legális a fű? Mi akadályozza a cselekményt? Szívesen olvasnám a megfejtésedet, értekezésedet a témáról. Több értelme lenne, mint ennek.




Hát béke az nem lesz! Ilyen makacs egy állatfajta ez az emberiség - mondá ezt Buhus - Legyen inkább TÁNC meg ZÁRCSÖKKENTÉS!
 

Salátafej

Active member
Ez jó! Elsősorban nem sértődtem meg, szimplán sért az amit létrehoztatok, akik vagytok (az itteni szereplésetek alapján). Ezzel elmondtam annak okát miért degradálom AZ ÁLTALATOK LETAROLT KÖRNYEZETET. A degradáláshoz, hozzá fűznék még annyit, hogy a tudást amit nagyon szépen elsajátítottatok, átadtátok már ezreknek és tudom, hogy még legalább egyszer ennyi személynek átfogjátok, viszont a baj az, hogy lekicsinyítitek az emberek nagy részét. Tök érthető, hogy valaki megszívja itt magát és tovább áll, ki akar közétek tartozni ? Igen , aki olyan hülye mint én ;)

Folyamatosan ismétlem magam, remélem többször ezt nem kell leírnom, hogy felfogd. Bár ha egy makacs állatfajtának tartod magad, sosem fogod.

Miért nem lesz itthon legális a fű ? Elmondtad az előbb.. meggazdagodásra való a kender, kultúra nulla. Amíg te és sokan mások ezt az eszmét vallják vagy csak hirdetik (nagyon kártékony módon) addig valójában.. nem is értem a kérdésedet :D

Mi akadályozza a cselekményt ? Pont ez a tény meg te és ti. Akik eddig toporogtak egy helyben , nem törődve ezzel az egésszel vaaagy talán egyszer-egyszer próbálkoztatok , nyűglődtetek aztán rájöttetek, hogy egy épp gondolatot nem tudtatok megfogalmazni , erre tökéletes bizonyíték, hogy itt tartunk most ahol és az is , hogy halott -al szimbolizálod a nem létező(inkább) vagy bukott eszméitek. Ez alapján kétszer rúgnék a halottba.

Nem nyitottam fel senki szemét, szeretném csak. Ezért szólaltam meg itt, bármennyire is felfoghatatlan, pláne ennyi idő után de vannak konkrét elképzeléseim is.
Aminek ez az első lépése, egy szép tükör amibe érezhetően nehezen néztek bele , gondolom mennyire fáj , az eljárt idő hatványozva a fájdalmat.
Szerintem a történelmi pillanat megillet engem és téged is. Tudom, hogy sokak lelke fürdene ebben a sikerben.

Ui.: Sosem foglalkoztatott igazán a legalizáció, sosem hittem az emberekben. Valószínű jelenlegi kétségbe esésem végett "prédikálok" :D vagy csak egy-két jelen lévő Egyén inspirál.
Aha aha.. szép volt az utolsó mondatod ,mr. csirihau...
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
illegális dolog. és nem kellenek körém senkifélék. akik miatt figyeljek előzetesben, 2-8 5-15 váddal. ja hogy én már ezt átéltem egyes patkányok miatt. köszönöm a lehetőséget. újra nem játszuk el.
ez nem társkereső. a való életben meg olyan távol vagyunk egymástól.. univerzumokat lehetne közénk rakni, ami valósznúleg azt jelenti, a kenderen kívül semmi más közös értékben nem hiszünk.

mesélj már valamit ugyan miről vagy híres ?
mert egy kis rinyáló kötözködő majomnak tünsz
és se saul sem én nem szorulunk a lelki útmutatásodra

u.i.: plusz arról is beszélhetnél, miért is akarod itt SAULRA VERNI és rám VERNI (haha) az egész magyar helyzetet ? nekem ez nem egészen tiszta.
ahelyett, hogy próbálkozol trollkodni velünk :D talán részletesebben után kéne járnod a dolgok hátterének.
 
Last edited:

Solon

Well-known member
Ez jó! Elsősorban nem sértődtem meg, szimplán sért az amit létrehoztatok, akik vagytok (az itteni szereplésetek alapján). Ezzel elmondtam annak okát miért degradálom AZ ÁLTALATOK LETAROLT KÖRNYEZETET. A degradáláshoz, hozzá fűznék még annyit, hogy a tudást amit nagyon szépen elsajátítottatok, átadtátok már ezreknek és tudom, hogy még legalább egyszer ennyi személynek átfogjátok, viszont a baj az, hogy lekicsinyítitek az emberek nagy részét. Tök érthető, hogy valaki megszívja itt magát és tovább áll, ki akar közétek tartozni ? Igen , aki olyan hülye mint én ;)

Folyamatosan ismétlem magam, remélem többször ezt nem kell leírnom, hogy felfogd. Bár ha egy makacs állatfajtának tartod magad, sosem fogod.

Miért nem lesz itthon legális a fű ? Elmondtad az előbb.. meggazdagodásra való a kender, kultúra nulla. Amíg te és sokan mások ezt az eszmét vallják vagy csak hirdetik (nagyon kártékony módon) addig valójában.. nem is értem a kérdésedet :D

Mi akadályozza a cselekményt ? Pont ez a tény meg te és ti. Akik eddig toporogtak egy helyben , nem törődve ezzel az egésszel vaaagy talán egyszer-egyszer próbálkoztatok , nyűglődtetek aztán rájöttetek, hogy egy épp gondolatot nem tudtatok megfogalmazni , erre tökéletes bizonyíték, hogy itt tartunk most ahol és az is , hogy halott -al szimbolizálod a nem létező(inkább) vagy bukott eszméitek. Ez alapján kétszer rúgnék a halottba.

Nem nyitottam fel senki szemét, szeretném csak. Ezért szólaltam meg itt, bármennyire is felfoghatatlan, pláne ennyi idő után de vannak konkrét elképzeléseim is.
Aminek ez az első lépése, egy szép tükör amibe érezhetően nehezen néztek bele , gondolom mennyire fáj , az eljárt idő hatványozva a fájdalmat.
Szerintem a történelmi pillanat megillet engem és téged is. Tudom, hogy sokak lelke fürdene ebben a sikerben.

Ui.: Sosem foglalkoztatott igazán a legalizáció, sosem hittem az emberekben. Valószínű jelenlegi kétségbe esésem végett "prédikálok" :D vagy csak egy-két jelen lévő Egyén inspirál.
Aha aha.. szép volt az utolsó mondatod ,mr. csirihau...


Nagyon sarkítottan kezeled ezt a témát, vagy látod a világot. Azért ennél sokkal több rejlik a probléma mögött, így a megoldása sem lehet egyszerű. Tudom, most a populista leegyszerűsített világképek irányába vonulunk, de sajnos egy témát se lehet ilyen irányelvek mentén kezelni, mert komplex problémakörökre, csakis komplex megoldás lehet válasz.


Az érvedet ott cáfolnám , hogy én és a mikroközösségem (itt nem erre a fórumra gondolok)egy elszeparált részét képezi a társadalomnak, nincs átjárás ezen a téren más közösségekbe, ez egy tünete a jelenlegi rendszernek, de semmiképpen se fékezi a legalizációt, bármennyire is szeretnéd ezt mögé látni. Sőt a kapcsolati hálózat minden pontjában elhelyezkedő személy örül a másik létének és a kapcsolatnak is. Próbáld meg úgy elképzelni, mint az őstermelői piacot és érteni fogod.



Nem tudom mennyire vagy aktív más fórumokon, de maga a fórum, mint felület haldoklóban van. Ez se egy olyan téma, ami könnyen megmagyarázható lenne. Maradjunk annyiban, hogy több köze van hozzá a facebooknak és más innovatívabb közösségi platformnak, mint kiemelt egyéneknek. Lehet ez ellen lázadozni, csak felesleges ezt már én is beláttam.


Akkor jól értem, hogy holnaptól legális lesz a fű? Én ma belenézek a tükörbe, ezen ne múljon. Csak azt nem értem, hogyan lesz legális a fű, ha egy igen ronda embert bámulok?
 

Kukutyin

Member
Te Saláta nagyon spirituálisra szívtad magad :D előfordul talán mindenkivel, de nem biztos, hogy aki olvassa abban az adott pillanatban hasonlóképp érez.

Én csak Whipedék oldalát tudom racionálisként és fenntarthatóként kezelni. Én is lealázok egy rakás kezdőt vagy hülyét ha arra lusták, hogy átnyálazzanak 30-40 oldalnyi szöveget.

Egyikőjük se a fiam vagy a barátom, hogy túlzottan kétségbe essek ha szar penészes füvet szívnak vagy herbált helyette, vagy piacra akarnak termelni és hülyék aztán lebuknak (ne... ne nevess, volt már olyan aki azért hisztizett, mert nem segítettünk neki kitalálni, hogy hogy is tudna 5-10 kiló füvet lehozni semmi befektetéssel egy penészes pinceszobában)

Az ilyen alakok lusták tanulni, és nagy eséllyel lusták lesznek rendesen kivitelezni is. Az én olvasatomban aki lusta a fejlődésre az csak hanyatlani tud, és aki így áll hozzá az jó ha minél gyorsabban teszi és úgy, hogy ne legyen rám hatással, se az aluljáróban kéregetve, se a fórumon rinyálva, hogy milyen gonosz mindenki, hogy nem segítenek neki.

Bár nem biztos, hogy mindenki számára egyértelműen kapcsolható akár a legalizációhoz is... de az fog jó eséllyel jól termeszteni, jó füvet szívni, valamit is elérni akár ezen a téren, akár másban, aki akar(!!!) - és én nekik segítek szívesen, illetve minden kérdezőben egy ilyen embert látnék nagyobb örömmel.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ámen Kukutyin
főleg arról nem beszélve, hogy némelyik ember meggondolatlanul hozná magát (és másokat is) veszélyes helyzetbe a hirtelen fellángolásokkal.
mert valóban van némi igazság abban, hogy az se jó ha a csapból is fű folyna mindenki számára (vagy mégis?) ezt hamarosan meglátjuk a legalizált helyek statisztikáiból.. de elmondanám ott sem rózsás minden szempontból a helyzet..

[YOUTUBEIF]glZQaFukto0[/YOUTUBEIF]
 

Salátafej

Active member
Amit írtam, az vagyok lehet ennyire elvont a gondolkodás módom. Sőt tudom, hogy az.. de ettől független nem érzem , hogy ne állna helyt a mondandóm ,akkor se ha ti ezt nem így látjátok vagy nem úgy értelmezitek ahogy én azt akartam .

Nem nevetek ilyen dolgokon, inkább zokogok (és tapasztaltam itt már olyan dolgokat, hogy én szégyelltem el magam, mások miatt :) .) Megértelek titeket teljes mértékben, ehhez az kell, hogy vitatkozzunk, ha ez nem történik meg nem tudom elfogadni a ti nézőpontjaitokat vagy nem kerülök közelebb hozzátok ( Átvitt értelemben).
Nem akartam belegázolni senkibe, csak egy kicsit provokálni , ez kellett ahhoz, hogy felbüfögjétek a meglátásaitok :)

Jajaja, arra szívtam magam, hálás is vagyok érte..de ezt nem a mondandóm előtt tettem, hanem az évek folyamán "költözött belém a szellem"(hahaha) inkább mondjátok ezt minthogy az orvostudomány kitalált betegségeit ragasszák rám. Aztán korcsosítsanak el. Napok óta nem alszom rendesen vagy egyáltalán nem, maximum ez lehet kihatással a tudatállapotomra.

Éltessük tovább azt az aprócska kis reményt(mindenki a maga módján)legyünk jók és önállóak. Solon hiszem, hogy egyszer szebb embert látsz majd a tükörben, mint leírásod alapján ;)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
akkor talán feltünhetne az is, hogy pont az önellátást szorgalmazom mindenkinek elérhető módon..
és ezt találtam a leginkább megfelelő módszernek, ahhoz hogy apró lépésekkel közelebb érjünk a felelős termesztéshez és ezzel együtt terjed az is hogy többen használják, többeknek fogja baszni a szemét, hogy miért is tiltott ez nekünk, ha nem ártunk vele senkinek, mi a kurvaanyjáért akarnak megvédeni saját magunktól ? holott a magyarság hírhedten magas öngyilkossági adatokkal áll a nemzetközi listák élén.. és nem éppn a kender miatt, kibaszott alkoholista társadalom.
 

Salátafej

Active member
Jó kis gondolat , de ahol a népbutítás a cél ott ez , hogy fog megvalósulni , ha magunktól nem ébredünk "öntudatra" és ami segítHETNE vagy aki segíthetne az szinte elérhetetlen egy hétköznapi embernek? "dílert" akitől albánia salaktermékét megkaphatod,sarkonként találsz, jó tudom ez degradáló egy kicsit , pláne hogy nem tudom milyen ott kint a végtermék csak azt látom milyen lesz mire ideér.De az szerintem messze nem azt nyújtja mint ööö kéne?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
akkor most mondok én is egy közhelyet, mindig akkor találkozol a megfelelő emberrel, amikor eljön az ideje.. se előbb se később..
 

Alanbrown88

Member
Jó kis gondolat , de ahol a népbutítás a cél ott ez , hogy fog megvalósulni , ha magunktól nem ébredünk "öntudatra" és ami segítHETNE vagy aki segíthetne az szinte elérhetetlen egy hétköznapi embernek? "dílert" akitől albánia salaktermékét megkaphatod,sarkonként találsz, jó tudom ez degradáló egy kicsit , pláne hogy nem tudom milyen ott kint a végtermék csak azt látom milyen lesz mire ideér.De az szerintem messze nem azt nyújtja mint ööö kéne?



Akinek van egy kis sütnivalója , megtalálja a módját annak hogy elérhetővé váljon számára. Pl én aki a barkácsoláshoz a villanyszereléshez hóót hülye voltam-vagyok mégis eljutottam már valameddig. Sokat kérdeztem (sokszor feleslegesen) érdeklődtem. Kell az elszántság, az akarat és a kitartás.Az utóbbi a múltban kevésbé volt meg. De ennél a szent növénynél más a helyzet.
Motivál nap mint nap. Nagy dolog ez ebben a szürke világban.
Nem egy veszélytelen hobbi de ésszel kell csinálni és gond nem lehet.
 

Latest posts

Latest posts

Top