What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Szabályozott Kendert Magyarországra! - Legalize Cannabis in Hungary!

Solon

Well-known member
Ha van ismer?söd a NER fels? köreiben, kezdésnek elültetheted a fülében, hogy ebben cefet jó pénz van. Jelenleg így m?ködik a politika itthon. Abban az országban, ahol a társadalom hagyja lerohadni a civil szférát, ne várj alulról jöv? társadalmi nyomásgyakorlást a politikai elitünkön. Ajánlom, hogy több politikai hírt fogyassz az itthoni történésekr?l, mert egészen utópisztikus elképzeléseid vannak a jelenleg m?köd? demokratikus berendezkedésr?l. :)
 

Uzsidoboz

Well-known member
Sziasztok, sry, hogy ide írok, de úgy láttam ez itt most elég aktív és nem láttam relevánsabb topicot.
Szóval a füvezéssel, mint általánosságban lenne egy olyan kérdésem, hogy 45 éves fejjel kipróbáltam otthon a füvet. Régebben haverokkal toltuk párszor, de emlékszem akkor is elég volt egy-két slukk, én nagyon beálltam t?le. Otthonra szereztem füvet és vettem egy bongot is. Asszonnyal kipróbáltuk és a torkomat eléggé kaparta, pedig elég keveset törtem bele, de rendesen beálltam, sokszor hányingerem is volt, de volt flashelés rendesen.

Azt szeretném megkérdezni, hogy a hányinger mennyire jellemz? általában? Lehet-e más móddal csökkenteni ezen? Pl a vaporizátorral? Szeretnék néha betépni, de a jó élmények között, most volt azért eléggé rossz élmény is ezzel. Hátha tudtok segíteni és sry, hogy offolok.

Most erre felé is lehet olyat kapni amit?l behányok én is ilyen barna mocsok kb semmi köze a f?khöz ragad büdös valami iszonyat nem szabad megvenni az uccamocskot nekem spec egy olyan szar érzed jön rám ha nagyon berecsegek elkezdek fuldokolni meg mintha megcsúszna a nyelvem azt leakarna csúszni néha ilyen zsibbadást is érzek de ezt megoldottam azzal nem durranok be annyira estére és no para pedig éltem att érdekes parakat a gaztol de ha esszel jó min?séget inkább 1:1 thc CBD variánst csipegecc nincs gond meg ha mégis elcsíped parszem fekete borst elragcsalsz lejössz a badr?l
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
( a legalizáció faszság) ugyanaz lesz, mint usánkába egységesített szarfos mint a dobozoscigi,,,

DEKRIMINALIZÁCIÓT
és csinál mindenki magának a paradicsom mellett..
 
Nem tudom, hogy az USA-ban milyen min?ség? a boltokban árult zöld, de a dekriminalizációt én is járhatóbb útnak tartom. Már csak azért is, mert a legalizációhoz képest sokkal esélyesebb, hogy Magyarországon belátható id?n belül megtörténik.
Elképzelem, hogy az ember teljes nyugalommal rendel magokat, aztán kiülteti ?ket a kertben, akár egy t? paradicsomot... idilli jöv?kép.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nem, pont a lobbi miatt legalizáció lesz és törvényi szabályozás.
kisember ki lesz zárva a termelési láncbú
 

Uzsidoboz

Well-known member
Ilyenkor elkap egy érzés mikor elkezdik nyomni hogy válság meg covid ..
Hát nem tudom hol van válság meg kinek mit jelent
de én csak az épít? ipart tudom számon venni
Mikor februárba már annyi a melo hogy következ? nyárig nem tudunk vállalni ha megkeresünk más más cégeket legyen az kis / közép vállalat mind ugyanazt mondja báttya idén felejt?s akkor mir?l beszélünk???
Azok a nagy borászok akiknek meg támogatásra van szüksége (kam) megis kapják a nagy pézeket nem kell félniük hogy csórók lesznek szerintem viszont azt még mindig nem értem miköze a zero tolerancia
lazításának mindehez
:moon:
 

Uzsidoboz

Well-known member
Csak aza baj hiába van több száz ilyen vagy hasonló tanusítvány sose fogják elismerni a birkák
Mert a kábítószer ROSSZ és mivel kapudrognak van tituláva amig ez igy marad baszhatjuk de legalább mi füvesek védve vagyunk :biggrin:
 
Top