What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Special queen & jack herer first kör (led)

Grinko

Active member
Üdv he!!!

Hálisten elkészült az els? boxom pár évnyi várakozás után :yay:
Teljesen mértékben be vagyok zsongva,hogy mit tudok kihozni bel?le így els?re,ha 20-30g jön le már akkor is boldog leszek ;)

Box:155 x 105 x 55 (régi szekrény)
Mag: RQS Special Queen X GH Jack Herer
Fény: 8-10db 20w v-tac led izzó 2454lumen 3000k
Közeg:plagron lightmix
Táp: wuxal super vegben, floba meg nem vágás..
Leveg?: Be:vágtam kett? nyílást a box aljára így kezdésnek figyelem mivan azt ha igényli akkor felrakok pcventit KI: ventis tt 100 szénszürövel!

Box a spájzban talált helyet ami picit hüvös így rá kell segíteném egy kevés f?téssel a helységre... Így "nappal" a boxban 21-24fok , "éjje" 16-20fok 80RH

Special Queen (1-2 kép) ma 4 napos, Jack Herer 2napos!! SQ kapott tegnap reggel kevés deszt vizet (es? víz már megvan ;) ) JH meg nem ivott!!! Müanyag falkon alól figyelnek a picik. Falakont mikor hagyhatom el? Hany naponta locsoljam ?ket?
Kérlek titeket ha valamit nem jól csinálok szóljatok rám!!! És köszönöm annak aki segíts majd a jöv?ben rajtam akárhogyan is;) hirtelen felindulásból ennyi!! Süssetek lecsót csucsu!!!



20201105_184500.jpg

20201105_184530.jpg

20201105_181819.jpg
 
Én azt ajánlanám neked, hogy kövess egy termékcsaládot, meg kövesd, hogy mit ajánlanak tápozásra. Az beszokott jönni!! Ha kevered kavarod a dolgokat, más-más termékcsalád termékeivel a tápozást, csak megfogod szívatni magad, és kés?bbiekben kapni fogjuk a sárgult levelekr?l a képeket. Illetve ajánlanám továbbá neked, hogy magválasztás szempontjából nem túl szerencsés rögtön egy fotós növénnyel kezdeni. Automata növény jobb kezdésre. Annak, ha van fény felette, van légkeringetés, az általad választott termékcsaládnak megfelel? adagoláshoz igazodsz, biztos, hogy lesz sikerélményed.

Ett?l függetlenül sok szerencsét hozzá.
 

Snypie

Active member
Ha 70-80 az RH nappal is, akkor a burat leveheted.
Fotos meg tok jo elso kornek...
Akkor locsolj ha a kozeged olyan, mint amikor kivetted a zsakbol. Elso par locsi cserepmeret 10-15÷a, utana felmehetsz 20ig.
 
Last edited:
snypie, lehet, hogy neked van igazad. jó lehet persze els? körnek a fotós is, csak az több odafigyelést igényel
 

Snypie

Active member
Hat pont h nem, mert ha eltolsz vmit, akkor a fotosnal van idod vegben tartani es helyre hozni. Ha nagy lesz megvagod, mig autonal nem teheted meg. Tovabba kenyes a megfelelo cserepmeretre is. Jol kell idoziteni az atultetest vagy nagyban kezdeni, de akkor meg figyelni kell az ontozesre stb.
 

hobbi ur

Well-known member
én meg aszt ajánlom h kövesd pl daP mérföldköveit. le van írva minden feketén fehéren. lehet nagynev? termékcsaládozni, de ha megvan azzal 1 köröd, a továbbit inkább daP vagy széklet kartárs / solon útmutatása szerint tedd. pont úgy ahogy leírták. jobban jársz süssünklecsótcsucsu
 

Grinko

Active member
Üdv! Helyzetjelentés!!

Sikerült felfognom egykis es? vizet be is tároltam belöle! Kaptak a kölkök 60-60ml vizet belöle ügy ,hogy pont csöpögött a potból a víz! Ez volt az els? "nagyobb" locsolás elmúlt napokba csak egyszer kapott a sprickel?ve' egy pöppet... Mértem PH/EC(kép)! Boxban a helyzet nappal 20-22 fok-60-70%Rh éjjel 16-18fok Rh 60-70%!

Kérdésem lenne,hogy a locsolás 2 naponta jó lesz így? Wuxalbol mikor kaphatnak igaz meg nem látni hiányt!? Köszöntem!!!:huggy:

Special Queen 7napos-Jack Herer 5napos

20201108_181007.jpg

20201108_181031.jpg

20201108_180806.jpg
 
Top