What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Infók, kérdések a fórumról

Ide jöhetnének ezzel a fórummal kapcsolatos tudnivalók.
Elsődlegesen ami felmerült a metadata törlés a képekről feltöltésük előtt manuálisan! Nem ismerjük még az oldalt de erre mindenki figyeljen oda mert gps adatokat is tartalmazhat ami nem egészséges!!!
Aztán 25 hsz-től van afféle lájk funkció, 50 hsz-től van pü írás és chat jog (bár magyar szoba még nincs de ha a szlovákoknak meg románoknak van mi is bele húzhatnánk...). Szerkeszteni nem lehet hsz-t szóval erre is figyeljetek mielőtt írtok.
Eddig ennyi de jöhet minden.
Továbbra is kérném azért érdemi beszélgetés is menjen ne hsz szám vadászat. :) Bár moderátorunk nincs ezzel se tudom mi lesz de majd rákérdezek.
 
C

chromegamix

lehet szerkeszteni hozzászólást, 50 hsz fölött bármelyik hozzászólásodat szerkesztheted.

én mindenkit arra szeretnék kérni, hogy tartsa magában a gyűlölködő megnyilvánulásait, akár felém, akár más felé. ez az icmag, nem a magyar putri, ennek megfelelően viselkedjen mindenki ha kérhetem.

valamint ha lehet senki ne fontoskodjon feleslegesen... mert úgyse lesz moderátor csak azért mert eldöntötte, hogy az akar itt lenni.
 
én mindenkit arra szeretnék kérni, hogy tartsa magában a gyűlölködő megnyilvánulásait, akár felém, akár más felé. ez az icmag, nem a magyar putri, ennek megfelelően viselkedjen mindenki ha kérhetem.

valamint ha lehet senki ne fontoskodjon feleslegesen... mert úgyse lesz moderátor csak azért mert eldöntötte, hogy az akar itt lenni.

Ezt a magyarok szidását ideje lenne befejezni. Emberként nem változtál semmit már ha lehet ennek nevezni ott is bohóc voltál itt se változott semmi. Mutasd meg mit tudsz közösség építésként aztán utánna lehet megszabnod esetleg ki mit hogyan csinálhat.
 
C

chromegamix

te beszélsz aki évek óta csak a börtönrácsot fogdosta növények helyett, hogy én mutassak fel valamit?

téged itt moderátorrá avanzsálni lenne a legnagyobb elkövethető hiba.
 
C

chromegamix

tessék felmutatom ezt a klónt, mint elért eredményt, te ennyit se tudsz felmutatni az elmúlt évekből, nem hogy idénről.

picture.php
 
te beszélsz aki évek óta csak a börtönrácsot fogdosta növények helyett, hogy én mutassak fel valamit?

téged itt moderátorrá avanzsálni lenne a legnagyobb elkövethető hiba.

Figyelj ide köpsz egy klónt az hol van a közösség építéstől? Szüreteltem is te madár csak még mindig nem fogja a gyöpös agyad. :) Felmutatok neked pár láda gombát ami jóval több mint a klónocskád. Arról meg nem is beszélve itt lesz az outom te bohóc. :) Szóval látom megmutattad elég gyorsan a hatalmas tehetséged....a semmihez. :moon:
 
C

chromegamix

ez nem gomba termesztő fórum. gondolom másét szüretelted te maximum... :D
 
C

chromegamix

egyébként meg nem értem milyen jogon nevez engem olyan valaki bohócnak, aki ki be jár a börtönből. szerintem meg te vagy a veréb.
 

Medicropper117

Active member
Szerintem meg pont hogy Te járatod le saját magad. Elmondtuk már százszor hogy úgy bánnak veled az emberek ahogy te viselkedsz velük....
Senki nem akar itt mod lenni. Jónéhányunknak csak egy hely kell ahol esetleg értelmesen el tud társalogni.
Utóbbi, már ne is haragudj nem éppen az erősséged. De hogy ne csak ennyit vagjunk az arcodba elmondom mi a baj. Amint sarokba szoritva vagy fenyegetve érzed magad valamilyen oknal kifolyolag atmesz menőbe vagy kőbunkó előítéletes kihaénnem alakba...mikor melyik.
Ha nem szeretnél maradni nem muszaj ide irogatni. Tudsz angolul, talalj magadnak társaságot. Van topik/user bőven.
A sok duma helyett csinalj vegre egy naplot amit vegigviszel itt. Ne ilyen klónokat mutogassal feszt amik mindig le vannak spriccnizve még akkor is ha már vegel! Sosem etetünk foliarban akkora novenyt, elarulod minek csinalod?
Az meg hogy itt osztod az eszt a forum erikettrol az egyenesen nevetseges. Azert mert evek ota van/volt itt reged azt hiszed h Te vagy itt a rangidős? Nah ne rohogtess...majd hasra esünk tőled ha letettél valamit az asztalra. Az hogy károgsz h X éve termesztessz meg ez meg az az nem elég.
Nem lenne veled semmi baj ha nem drámáznál folyton...de igy csak bohocot csinalsz magadbol.
 

Medicropper117

Active member
Jah es megvalami krom....sztem hamar meglenne az itteni reszleg moderator joga itt 1-2 embernek....nem mindenki beszel olyan stilusban mint te ha el akarja adni magat.
Ez a kovacsbela önsegnyaló kilencvoltos alteregó meg haláli;)
 
C

chromegamix

tőled se emlékszem túl sok értékelhetőre, már ne is haragudj. vagy te is gombákkal akarsz menőzni egy kender forumon? nyissál te is napi 62 haszontalan topikot, hátha attól majd fontosabbnak tűnsz.
 

Medicropper117

Active member
Nah akkor mit szolsz ahoz h mindketten inditunk egy naplot?
Ha outozol akkor en addig porgetek egyet itt amig neked fut a kör kint. Meglatjuk kinek a tápja viszi jobban a kendert es legalabb lesz itt némi tartalom.
Dobd fel a kezed króm:p
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
idén lesz egy magyar ihletésü verseny is már :D ki tud olyat mesélni amit ha elolvasnak bekészülnek tőle :D
 
C

chromegamix

kovács béla féle névtelen troll senkiket kéne bannolni meg törölni, nem vadkendert.

tech, vagy medicop vagy ki a fck vagy te is... hát tőlen naplózhatunk.
 
tőled se emlékszem túl sok értékelhetőre, már ne is haragudj. vagy te is gombákkal akarsz menőzni egy kender forumon? nyissál te is napi 62 haszontalan topikot, hátha attól majd fontosabbnak tűnsz.
Tudom hogy debil vagy ezért leírom újra. Idén out és naplózom. :) Tech másik topikba dobta fel a wappáját már.
 
Top