What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Royal Gorilla - RQS

VanLife

Member
A trebuit sa urgentez treaba din diferite motive, ca dealtfel mai rezistam sa salivez 1-2 saptamani uitandu-ma la ea... Dar asta e.

Am gustat din ea, si imi place, nu e agresiva. Nu iti cade capul cand te spargi, si e buna la plimbarica, nu doar pe canapea.
Ce mai remarc e ca te sparge repede, doua fumuri si deja ai schimbat canalul.

In rest, mi-o cam da pe munchies rau de tot!
 

VanLife

Member
Bai, e faina marfa.
A trecut cam o luna de cand sta la borcan, si parca statul la borcan ia prins bine.
Imi place tare high-ul, uneori ma simt asaltat de energie, alteori is semi paralizat, dar fara a fi somnolent aka muribund.
Overall, chiar imi place strain-ul, dar incerc sa nu ma sparg zilnic ca ma cam tine departe de treburi care se tot aduna :). Fumez cam 3-4zile / 7.
Iar daca e sa fumez singur, imi ajunge si 0,5gr pe zi, mai ales daca fac pauza macar 1 zi intre fumat.
 

Pillang

Well-known member
Frumoasa planta a fost, poate ai taiat putin devreme... Si eu am o gorilla din asta in out, creste ca dracul, are in jur de 150cm, ma doare inima, dar trebuie sai fac un top. Scuze, daca ai scris deja, dar cite gramme a fost? (uscat)
 

Latest posts

Latest posts

Top