What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

X ROOM

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema ...

Czekam na wysyp tego zestawu pestek co tam masz i pod nazwa 8 ukrywasz hehe


powodzenia zycze :D


ZZ
 

kazuya20

Active member
Big Up! Powodzenia
picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
no ,jestem na koncu. na tyle jest zawsze lepiej,cieplej i sie skacze wyzej haha,kto siedzial ten wie ....
picture.php

powodzenia ")
brawo ZZ ,brawo ..
:)
 

hodowca

Active member
Veteran
ło kurnia Zielonka sie zlitował no nie wierze!.nerwy juz opanowane...To jest GIT!

dzieki za wsparcie Panowie :)

jednak zostaje z Wami ...
 

hodowca

Active member
Veteran
Kurwa jakie emocje , moze przekrecisz osemke w nieskaczonosc ?


racja dobrze trafiłeś bo to jest nie kończąca sie opowieść... :biggrin:

narazie nie ma jeszcze co pokazywac ani nie mam czym cyknąć fotek ,ale dziekuje za zainteresowanie ,nie ukrywam ze cieszy mnie to ze nasze forum odrazu ożyło :) haha i o to chodzi! Niedługo bedzie wiecej wyswietleń niż w "co w ogrodzie" :dance013:

zadawajcie na bieżaco pytania jak jakieś macie ,z checią na wszystkie odpowiem i jak ktoś czegoś nie wie ,a chcialby sie dowiedziec to w miarę moich możliwości służę pomocą. :comfort:

Znalazłem juz super meskiego SSSDH i mam go w klonie (ssh dominat) jego liscie klepały najlepiej i najmocniej sativowo pobudzająco energetycznie ze wszystkich.

Teraz szukam extra matki z zajebistych genów od wujka Lepto...a mianowicie z CHEM D x OG abusive
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Zatem

1. po kiego chuja otwierasz pokoj wsrod co w ogrodzie rosnie ci ?
https://www.icmag.com/ic/forumdisplay.php?f=65766

nawet najwiekszy lamus wie ze to nie jest miejsce na takie cos .

Dociera do mnie fakt iz wiekszosc z nas jest w stanie wskazujacym heheh jak pisze posty i tez mam poprawke na to i nawet jak bys otwarl tam pokoj ( co uczyniles ) ale pokazal bys sie z dobrej strony anie pisal tylko cyferke 8 to przeniosl bym ci to tam gdzie ma byc !

Czekalem kilka dni az napiszesz do mnie ale bez odzewu , to usunalem smieci a zal pisales po ludziach ze ziolonka ( dla ciebie to Pan ) mi usunal posta , ale nikomu nie napisales cos za babola jebnal znowu , bo to sie ciagnie dluuuugo dluuuugo jeszcze przed konkursem co asia chciala wraz ze mna prowadzic a tylko ty trules kwasem atmosfere . Widac jaki czlowiek z ciebie i zamiast dziekuje i wiecej nie bede to jeszcze sie wozisz jak szczerbaty na suchara , nie ciagni tego bo sie wlasnym gownem nakryjesz.

ludzie o 4 twarzach i 10 kontach !

ZZ
 

hodowca

Active member
Veteran
ooo czyli nerwy jednak jeszcze nie uspokojone oj niedobrze...najwiekszy syf wprowadzasz ty sam poprzez swoje idiotyczne szeryfowanie i trzymanie sie na sztywno tego nadgorliwego moderowania, ty juz nawet widzę ze zapomniałes co to jest luuuz...i cierpliwość...

spinaj dalej te swoje zwieracze bo widze ze ci sie koks skonczyl ...

wkoncu zostaniesz sam jak palec na tym świecie ...


POWODZENIA

a już myślałem ze wszystko bedzie tak jak dawniej....ale to przecierz czasy Hota były a nie Zzieleniałego....no tak ;)


P.S. Jak postanowiłeś przywrócić ten temat z kosza to teraz coooo? Czego oczekujesz powiedz. Mam ci dziekowac i przepraszać?! Sory ale wogole nie szanuje takich ludzi jak ty. Nie robisz poprostu nic dobrego dla tego forum i ono upada i tyle...
 
Last edited:

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Zaczyna mnie denerwowac twoja roszczeniowa postawa , napisz lepiej czego ty oczekujesz po osemce w zlym dziale ?
Myslalem ze usuniety zostal temat nad ktorym pracowales , spociles sie i poswieciles , a sie okazuje ze twoj wysylek to wielkie oczy 8 w zlym dziale .
Wielki mi problem napisac nowy temat w dobrym dziale z terscia osiem , kurwa 3 sekundy i jest , ale lepiej saczyc jad .
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Wez ty chlopcze opamietaj sie i czytaj ze zrozumieniem , a to czego ja oczekuje jako user od ciebie jest zawarte w 2 poscie ...

ZZ
 

hodowca

Active member
Veteran
Zaczyna mnie denerwowac twoja roszczeniowa postawa , napisz lepiej czego ty oczekujesz po osemce w zlym dziale ?
Myslalem ze usuniety zostal temat nad ktorym pracowales , spociles sie i poswieciles , a sie okazuje ze twoj wysylek to wielkie oczy 8 w zlym dziale .
Wielki mi problem napisac nowy temat w dobrym dziale z terscia osiem , kurwa 3 sekundy i jest , ale lepiej saczyc jad .


https://www.youtube.com/watch?v=U9I6ZCbKoCQ
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
I kurwa mac gotowe jest jedzenie , takie kurwa dobree ze kurwa , kurwa ci zaplaci zamiast ty jej :D
 

luffman

Member
hodowca, jak chcesz uratować honor i nie jesteś gruby i paskudny i możesz chodzić to ubieraj buty i leć do sklepu po aparat.
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
comment_pvuPkUWDrUIL62I8zSpixRZygU18vXYy.jpg


Dorośli mężczyźni a zachowują się jak małe dzieci... :(

Hodowco, wrzuć jakieś foto proszę a Ty Zielu się tak nie denerwuj, proszę Was chłopaki opamiętajcie się bo to forum umrze...

Pzdr
 
Top