What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Moje skromné letní snažení

Mightyka

Active member
Veteran
Po 14 letech jsem poprvé nezasadil guerillu, už mě nebavilo pěstovat pro někoho dalšího.
Místo toho tu mám takovej menší light dep projekt :). S výsledkem jsem i přes začáteční problémy (tolik různejch druhů parazitů jsem ještě nezažil) a poslední deštivý tejdny nadmíru spokojen. Popravdě doufám, že jednoho krásného dne budu moct odložit sodík a jet už jen light dep - je to bomba!!!

Vše pěstováno ve směsi zahradnickýho substrátu a nějakejch zbytků hlín z G. shopu.
Hnojeno Plagron Bloom a Green sensation, občas enzimy. Posledních 25 dní jen čistá voda.
Začátek zatmívání 7.7. konec 16.8. pak už ponecháno svému osudu :)

White Fire OG (pheno A), květináč 11l, bejvalá matka, naprosto bez plísně a komplet zralá.

picture.php

cca 5.-6. tejden květu

picture.php

cca 5.-6. tejden květu

picture.php

konečná, den 65
 
D

Dogon

pěknej light dep projekt kamaráde s guerillou mám stejnej pech letošní sezunu už sklízela černá.
kdybys jsi měl vybrat jednu wifi kterou?tu(A)nebo tu druhou ta mi přijde nasypanější...
zkouším něco podobného moje podmínky jsou dost špatný přirovnal bych to tak k 250W
max 5-6 hodil přímého slunka pokud vubec svítí ale co pěstovaní je muj koníček,ty tvoje jsou pěkně nacucaný :yummy:
tak per to do nás :biggrin:
 

Mightyka

Active member
Veteran
Já už na guerillu kašlu, to si radši nezahulim než dokuřovat spodky z ukradenejch kytek...

Co se týče WiFi, tak zatim bych spíš volil tu WiFi 1 než to A, ale je pravda, že tuhle jsem zatim nekouřil, tak nevim. Výhoda tý 1 je to, že prostě nemá žádný listy v palicích, stavba nejpodobnější asi nejvíc ECSD, ale smrad neni tak výraznej.
Jinak hele taky mi na to šlo max 6 hodin slunka, sám jsem překvapenej jak to pěkně dopadlo.

Flagada Jones, 11l květináč, nějaká plísen byla, ale ne nějak přehnaně, stavba květů tsrochu řidší, ale palice řádný.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Tady přichází vítěz letošního kola :)

White Fire OG (pheno 1), 6l květináč, růst cca 14 dnů. Nakonec odstraněno trochu plísně, ale s timhle počasí je to i tak naprosto geniální výsledek!

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
Ta wifina je nadherna, nemuzu se na ni vynadivat.Vitej do klubo zatmivacu :). Za chvili muzem zalozit skupinu :). Pockej az to prubnes, kam se hrabe na slunicko indoor.
 
D

Dogon

moc pěkný OG pingpongače :) no mě některý věci pod slunkem voněj užasně líp než pod sodou bubblegum uplně jak ružova hubba bubba blue meanie je jak uk cheese exodus a dotoho hromada boruvek ovocnej koktejl kterej udeří na několik metru od rostliny ale tyhle og a sour věci nic moc pod slunkem umě teda to rozhodně neterpenuje tak jako pod lampou škoda.
 
D

Dogon

jo některý terpeny se plně nerozvinou pod slábnocím sluníček oproti intenzivnímu hps to pozoruji u klonu které důvěrně znám,ještě tu je druhá skupina Chemotypu která se pořádně rovoní jedině po slunkem a pod hps je nevýrazná stejně nic nenahradí vysoko horské slunko tam to dostává uplně jinej rozměr pokud mohu hodnotit z několika molo šťastných setká s exotikou.
 

BelladonnaAA

New member
zdravíčko,prosím tě,jestli sem to přehlíd,tak to někdo smažte,chci se zeptat,jakým způsobem je zatemňuješ v kolik hodin,na jak dlouho a to dáváš někam do místnosti?Bo to něčím přikrejváš?
 

Mightyka

Active member
Veteran
Dogon: Hele tak mně během života smrděli snad víc jak pod lampou, ale po usušení se z toho hodně vůně vytratilo, nicméně stačilo pár dnů ve sklenici a je to hned zas o něčem jiny! Nemluvě o neskutečnym smradu po nadrecení! :D

BelladonnaAA: Dával jsem to trochu víc jak měsíc každej den (+- 40 min) na 12 hodin do temný místnosti, vždycky cca od 8 do 20. Asi tak 3x jsem byl pryč a zůstalo to na klasický letní periodě a od 16.8. jsem na to už nesáhl.

benjichaouat1: Tak musim říct, že mě zatmívání naprosto nadchlo, do budoucna směřuju určitě timhle směrem a svítit pak chci už jen na matky. Je to sakra pecka!
Zkusil jsme vypočítat náklady na 1 gram a vyšlo mi 3-5kč za věc, která je kvalitnější než 90% indoorů co jsme zkusil! Co k tomu dodat, snad jen malý popisek k Wifině :D Plus si neodpustim poznámku, že mě sere tady ten systém, kdyby k tomu lékařskýmu konopí pustili lidi co se v tom vyznaj a ne ty co jen hrabou, tak by jak cena, tak kvalita byly o pár příček jinde...

White Fire OG

picture.php


Jedna z nejsilnějších věcí vůbec, určitě silnější než z in. Ted jsme byli nedávno na pivu, ve 4 lidech (všichni kouří víc jak 10 let) jsme dali odhadem tak 0,3g brko. Výsledek zlej, oči jako při zánětu spojivek a nikdo nechápal, špatně se nám dokonce i nějakou dobu mluvilo. Když to odpadlo, tak mi bylo všemi účastníky důsledně zděleno, že Wifi do hospy už nikdy víc! :D
Jinak chut brilantní, OG, ale na do citronu, spíš těžká zatuchlina :). Párkrát byla postříkaná 100% vývarem z přesličky rolní proti padlí, kdyby byla odjetá bez chyby, tak je nepřekonatelná.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Tady je nějakej ECSD, bohužel na začátku květu zamutoval a místo nákvětu vyhodil všechny větve do růstu + pak opožděnej nákvět.

picture.php


picture.php


Plus tady tak napůl in/zatmívačka. První měsíc pod 250W pak kvůli padlímu vyhozený ven a zatmívaný.

picture.php


picture.php


picture.php
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
Co se tyce vune Lampa VS slunicko, tak me vsechno taky vonelo vic venku, 2 dny jsem mel kytky stridave lampa, venek, protoze jsem zkousel, jestli mi fci lampy a musim rict, ze 5 minut po vytazeni z pod lampy ven se vsechny odrudy nehorazne rozvonely a naopak.
Zawtmivacka je proste parada s indoorem nejde vubec porovnavat. Smeruje k tobe WIFI pheno A, tak muzes porovnat.
A takova perlicka, pred casem jsem s 2 kamosema trosku popijel a pohuloval, vsechno v pohode a pak jsme zahulili Z7(45 dni kvet zatmivacka) a tak neuveritelnej mrtvolnej stav nepamatuju. Hodinu jsme jen tak sedeli, myslim, ze se nikdo ani nepohnul, jen jsme se nutili zvednout a jit koupit lahvace, ale proste to neslo. Zadna unava, jen totaqlne paralizovany telo. Od toho dne nemuzu tento model najit, protoze jsme potom vzali krabici s nim a nekam ji prdli na baraku na pudu, ale nikdo z nas si nepamatuje na kterou a kam. Nemuzu to kurva najit :).
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
A naprosto nejsilnejsi model letoska Apollo11, to me odrovnalo poprve skoro na pul dne, ale chut a vune totalni sracka. Taky nemuzu najit :). Z7 a A11 proste zmizelo neznamo kam.
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Nejvíc jsem se nasmál, když ministr zemědělství chtěl, aby konopí rostlo i na českých polích. K tomu přistupuje, zdá se mi, jak k bramborám. Jinak kdyby se do obchodu nepletli jen ty společnosti co vybrali, nebo jestli tomu říkají svobodná soutěž, tak by stejně bylo o krk do toho jít ale co jsem chtěl říct, tak cesta je jak já ji vidím v tom konopném klubu. Sorry za nabourávání vlákna Mightyka. Mír
 
D

Dogon

Dogon: Hele tak mně během života smrděli snad víc jak pod lampou, ale po usušení se z toho hodně vůně vytratilo, nicméně stačilo pár dnů ve sklenici a je to hned zas o něčem jiny! Nemluvě o neskutečnym smradu po nadrecení! :D.
o tom vůbec nepochybuji ty tvoje výpěstky z pod lampy nejsou dle mého mínění reprezentativní k posouzení a to nemyslím zle a sem rád že sem měl možnost okoštovat tvojí domácí tvorbu :biggrin: sem toho názoru že tvé indoor snažení trpí díky minerálním hnojivum a podceněnýmu pruplachu budu se opakovat 14 dní je málo.
přesto máš vynikájícího Larryho a proč protože je výjimečnej skus to organicky a budeš chrochtat blahem.

kté venkovní ganje sem řek že mi og a sour věci voněj líp pod lampou terpeny líp vyniknou a vystoupno daleko víc neš pod slabnoucím sluníčkem.
a přece outdoor miluji nade všechny lampy,pěstuji bez hnojiv a dobře dojetá temněná ganja je bezkonkurenční a všechny letošní vzorky jsou velice lahodné.
nejvíc ze všeho mě nadchla Blue Meanie ovcno cheesy menthol ocas
co držííí v hubě vřele doporučuji jeto jak návrat do devadesátek :biggrin:
 

Mightyka

Active member
Veteran
newhousegreen: Jj konopnej klub si mysim, že je nejpřijatelnější řešení. Tohle je omrd jak vůči "nám", tak hlavně a předevšim vůči pacientum. Ani s klubem nevim jestli bych do toho šel. To čim se zabejvám v klasickym životě je pro mě spíš poslánim než prací v klasickym slova smyslu a i když mě pěst baví, tak nevim jestli bych se tohodle chtěl vzdát...

Dogon: Hele máš pravdu, to co jsme ti dával, tam ten proplach byl na prd. Byl jsem zvyklej na maličký květnináče a sog, tam bohatě stačilo 14 dní, ale je fakt, že u těhle 11l květníků bylo prostě těch 14 dnů málo, ty hnojky se tam držely asi dost dlouho. Nicméně ta Wifi z podlampy, s kterou jsme to srovnával byla v hlíně skoro bez hnojiv (trochu plagronu) z minulýho kola, takže tam byla chut naprosto v cajku. Ted jdu zase do hlíny a Biobizz :)
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
V klasickym zivote se zabivas necim, co povazujes za poslani? To me zajima....., prozradis o co jde? Ja celej zivot ve fabrikach, stavbach, ted momentalne prace na PC, ale i kdyz jsem povaha, ktera muze delat cokoliv a bude me to bavit, protoze si praci vzdycky uzivam, tak mam od jakziva touhu delat neco, co bude poslanim a bude treba pomahat lidem, nebo delat, co me bavi nejvic a to pestovani( nemusi byt travka)...na tom se zacina pracovat, ale je to nadlouho.

A asi to bude vypadat, ze jsem dost mimo, ale co je konopnej klub?
 

Mightyka

Active member
Veteran
Čau,
sice to neni moc letní, ale tady je foto z 50. dne pod moji 250W, těsně po průplachu. Cca ve 30. dnu my odešel odtah, jel pak na 1/3 výkon a než jsem si toho všimnul, tak se hořejšky trochu popálily, ale dá se to přežít :).
Hlína, hnojeno Plagron bloom a Green sensation.

ECSD dhk
SD riri
Larry OG
White Fire OG
Larry OG x Tahoe alien
Cheese exodus
Agent Orange

picture.php


A.O. z fota neni vidět její speciálnost :), smrdí neuvěřitelně, nejvíc ze všech. Je to něco jako kyselá mandarinka nebo mandarinkový žužu :D, nic podobnýho jsem ještě necejtil. Asi ji reversnu na ECSD.

picture.php
 
Top