What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

RQS-Northern Light elsőköröm

GK_420

Active member
Meg meg 2őt kedden vágtam le 2 tegnap este. Szépen száradnak a sátorban felkötve. Majd ha már jók lesznek megírom mennyi lett,de túl sok nem számolok.

Hát elég korán szedted, meg több hely volt szabadon, mint zölden. 60-80 között tippelek, ha szabad. :D
 

pecas85

Member
Tréniget nem csináltam vagyis amit igen az se jött össze. Első körnek én már 60-80al is ki vagyok békélve.Következő körömnél gondolkodok mh lámpával vegbe. De az albi villanyszámlája még ennél is jobban megugrik az már gyanus lenne.
 

pecas85

Member
Hát figyi,nem paranoiás vagyok csak reálisan gondolkodok és a főbérlöm se 70éves öregasszony. Egyedül élek egy új építésű lakásban ahol régen fizettem 3-4ezret most fizetek 9ezret. Ha felmenne 11-12ezerre szerinted kinek nem gyanus,h elfüstölöm egy négytagú család fogyasztás?
 

sucminee

Active member
Lett még egy számítógéped, esetleg van egy nagy teljesítményű hangrendszered, kriptót bányászol,......
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
légkondi, masszázsfotel, fagyasztóhűtő, másrészt meg így szponzorálod az olimpiai csapatot az áramszolgáltatón keresztül elfogyasztasz a semmibe 1000 kW áramot :D
 

sucminee

Active member
Mekkora lenne ha Gyurta oriasplakatokon feszitene egy vadkender nemesites mellett azzal a szoveggel: "Ket karcsapas utan korbeneztem es egy testhossz volt az elonyom..... viz folott :)
 

GK_420

Active member
Hát figyi,nem paranoiás vagyok csak reálisan gondolkodok és a főbérlöm se 70éves öregasszony. Egyedül élek egy új építésű lakásban ahol régen fizettem 3-4ezret most fizetek 9ezret. Ha felmenne 11-12ezerre szerinted kinek nem gyanus,h elfüstölöm egy négytagú család fogyasztás?
Kb senkinek nem gyanús amíg fizeted, nem 20-30 ezrekről beszélünk. Na ott már elgondolkodnék, ha 9ezerről 35ezerre ugrana. De ez nevetséges különbség, egy számítógép megeszi ezt bőven, ha torrentezni kezdesz akár. Az emberek hány százaléka termeszt vajon? 0,0001? :D AZ égvilágon senki nem gondol erre ok nélkül.
 

pecas85

Member
Na jól meggyőztetek! :) Nézek majd egy 250mh és a következő körben kapják a lument a nyakukba egy hónapig biztos :D ww lesz a következő körben vagy fele ww fele valamilyen disel de pontosan nem jut eszembe mit rendeltem :)
 

dev.

Well-known member
Kb senkinek nem gyanús amíg fizeted, nem 20-30 ezrekről beszélünk. Na ott már elgondolkodnék, ha 9ezerről 35ezerre ugrana. De ez nevetséges különbség, egy számítógép megeszi ezt bőven, ha torrentezni kezdesz akár. Az emberek hány százaléka termeszt vajon? 0,0001? :D AZ égvilágon senki nem gondol erre ok nélkül.

Mert a 20-30k már para? :D
 

pecas85

Member
Nálam para 50nm lakásba ami albi. De lehet ha össze jönne ekkora számla mondanám hogy falsba feketén gyrost meg kebbabot árulok kiszállítva :D
 

GK_420

Active member
Mert a 20-30k már para? :D

Egy albérletben? Igen, az már feltűnő. Saját tulajdonnál, ha fizeted természetesen nem, de itt van egy köztes magánszemély. Amúgy az irányadó az 1000watt/szoba fogyasztás ami reálisan feltűnésmentes.
 

pecas85

Member
Saját ingatlannál nem verne a para ha 20-30 még akkor se. De így nehéz megmagyarázni ha meg kell esetleg, nem beszélve arról ha netalántán be akarna nézni a lakába is mert gyanús neki a dolog. November körül megoldódik a saját ingatlan, rögtön cserélem is le a 250w az biztos :D
 
Top