What's new

RQS-Northern Light elsőköröm

GK_420

Active member
Meg meg 2őt kedden vágtam le 2 tegnap este. Szépen száradnak a sátorban felkötve. Majd ha már jók lesznek megírom mennyi lett,de túl sok nem számolok.

Hát elég korán szedted, meg több hely volt szabadon, mint zölden. 60-80 között tippelek, ha szabad. :D
 

pecas85

Member
Tréniget nem csináltam vagyis amit igen az se jött össze. Első körnek én már 60-80al is ki vagyok békélve.Következő körömnél gondolkodok mh lámpával vegbe. De az albi villanyszámlája még ennél is jobban megugrik az már gyanus lenne.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
első körre, ki nem szüretel korán ?... ja akit irányít valaki igen, azon kívül ?
 

pecas85

Member
Hát figyi,nem paranoiás vagyok csak reálisan gondolkodok és a főbérlöm se 70éves öregasszony. Egyedül élek egy új építésű lakásban ahol régen fizettem 3-4ezret most fizetek 9ezret. Ha felmenne 11-12ezerre szerinted kinek nem gyanus,h elfüstölöm egy négytagú család fogyasztás?
 

sucminee

Active member
Lett még egy számítógéped, esetleg van egy nagy teljesítményű hangrendszered, kriptót bányászol,......
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
légkondi, masszázsfotel, fagyasztóhűtő, másrészt meg így szponzorálod az olimpiai csapatot az áramszolgáltatón keresztül elfogyasztasz a semmibe 1000 kW áramot :D
 

sucminee

Active member
Mekkora lenne ha Gyurta oriasplakatokon feszitene egy vadkender nemesites mellett azzal a szoveggel: "Ket karcsapas utan korbeneztem es egy testhossz volt az elonyom..... viz folott :)
 

GK_420

Active member
Hát figyi,nem paranoiás vagyok csak reálisan gondolkodok és a főbérlöm se 70éves öregasszony. Egyedül élek egy új építésű lakásban ahol régen fizettem 3-4ezret most fizetek 9ezret. Ha felmenne 11-12ezerre szerinted kinek nem gyanus,h elfüstölöm egy négytagú család fogyasztás?
Kb senkinek nem gyanús amíg fizeted, nem 20-30 ezrekről beszélünk. Na ott már elgondolkodnék, ha 9ezerről 35ezerre ugrana. De ez nevetséges különbség, egy számítógép megeszi ezt bőven, ha torrentezni kezdesz akár. Az emberek hány százaléka termeszt vajon? 0,0001? :D AZ égvilágon senki nem gondol erre ok nélkül.
 

pecas85

Member
Na jól meggyőztetek! :) Nézek majd egy 250mh és a következő körben kapják a lument a nyakukba egy hónapig biztos :D ww lesz a következő körben vagy fele ww fele valamilyen disel de pontosan nem jut eszembe mit rendeltem :)
 

dev.

Well-known member
Kb senkinek nem gyanús amíg fizeted, nem 20-30 ezrekről beszélünk. Na ott már elgondolkodnék, ha 9ezerről 35ezerre ugrana. De ez nevetséges különbség, egy számítógép megeszi ezt bőven, ha torrentezni kezdesz akár. Az emberek hány százaléka termeszt vajon? 0,0001? :D AZ égvilágon senki nem gondol erre ok nélkül.

Mert a 20-30k már para? :D
 

pecas85

Member
Nálam para 50nm lakásba ami albi. De lehet ha össze jönne ekkora számla mondanám hogy falsba feketén gyrost meg kebbabot árulok kiszállítva :D
 

GK_420

Active member
Mert a 20-30k már para? :D

Egy albérletben? Igen, az már feltűnő. Saját tulajdonnál, ha fizeted természetesen nem, de itt van egy köztes magánszemély. Amúgy az irányadó az 1000watt/szoba fogyasztás ami reálisan feltűnésmentes.
 

pecas85

Member
Saját ingatlannál nem verne a para ha 20-30 még akkor se. De így nehéz megmagyarázni ha meg kell esetleg, nem beszélve arról ha netalántán be akarna nézni a lakába is mert gyanús neki a dolog. November körül megoldódik a saját ingatlan, rögtön cserélem is le a 250w az biztos :D
 

Latest posts

Latest posts

Top