What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Jimy from the Ganja-Land!

ZoldOvezet

Active member
Tegnap délután,a 3 Blue Widow bekerült a Jiffybe és a propagátorba,remélem vagy ma délutánra vagy holnap reggelre valamelyik,fog mutatni valamit..:)


"Ültetés előtt 3 nappal aktiváld a Biobizz-Allmix földkeveréket,hogy a benne lévő microorganizmusok dolgozni kezdjenek.Ne hagyd kiHŰLNI a közeget"

Még az első része világos..megtettem..belocsoltam esővízzel..


PH 6.0
25 TDS
23 C


De a másik része viccesen hangzik hallod kihűlni..itt most azt akarja érteni,hogy tartsam nedvesen,vagy azt,hogy ne hagyjam h kimenjen a földből az összes táp?

Üi:

Amúgy,mostmár megértem h miért állt fent idáig az én saját keverékemben pici cserépben a túllocsolás..ezen átszalad a víz és csak nedvesen tartja..az enyém meg megszívta magát..minden kezdőnek ajánlom,hogy vegyen szemügyre egy gyártó által tervezett földkeveréket,ha nem biztos a dolgában!

picture.php


A Sir Jack Auto meg se repedt..picit rásegítettem neki foggal MAJD LÁSSUK! :)
 
Last edited:
A ne hagyd kihűlnit ugy erti h tartsd szobahőmérsékletűn.

Hogyan használjuk a BioBizz Allmix-et?
Nedvesítsük be a földet, majd hagyjuk állni 36órán át.
Lehetőség szerint, ne hagyjuk soha kihűlni a földet ( tartsuk kicsit melegen ), így nem lassul le a mikrobális aktivitás.
Hagyja a talajt kiszáradni két öntözés között.
 

ZoldOvezet

Active member
A ne hagyd kihűlnit ugy erti h tartsd szobahőmérsékletűn.

Hogyan használjuk a BioBizz Allmix-et?
Nedvesítsük be a földet, majd hagyjuk állni 36órán át.
Lehetőség szerint, ne hagyjuk soha kihűlni a földet ( tartsuk kicsit melegen ), így nem lassul le a mikrobális aktivitás.
Hagyja a talajt kiszáradni két öntözés között.

Na még ilyet..xD valami történik a fejben mert teljesen más ragadt meg mire beértem és leírtam..de kössz hogy szóltál..magyarul nekem semmi értelme ennek a kihűlős témának..22foknál sose lesz hűvösebb
 
Nincs mit. De ennek nem túl magad az EC-je vagy csak a plagragon all-mixnek? Mert valamelyik allmixnel azt olvandtam hogy nem ideális kezdésnek
 

ZoldOvezet

Active member
Nincs mit. De ennek nem túl magad az EC-je vagy csak a plagragon all-mixnek? Mert valamelyik allmixnel azt olvandtam hogy nem ideális kezdésnek

Mivel ez organikus ezért nem számít sztem az ec..:D a plagronnál esetleg..

Edit: valaki ezt használja klónra is,magra is az azt mondja hogy jó,valaki meg hogy hot for seedling..szal népmegosztó de nem is érdekel úgyse lesz baja ez fix..:)
 
Last edited:

ZoldOvezet

Active member
Mit tesz egy kis pára...hm hm

BW #1 Day 3

picture.php


picture.php


BW #2 Day 3

picture.php


picture.php


24-30 C fok

PH 6.0

TDS 50


Mivel még nincs meg se a párásító se a páramérő,ezért nem tudok számokat mondani..de az biztos h rossz,hogy nem ismerem az értéket..

Betettem még egy 76 wattos armatúrát..amiben 2 cső van (2x 38 watt) de van még itt még 1 ilyen armatúra ugyan ezzel a szereléssel,elméletileg 1 cső 2900 lumen így a 2 cső 5.8k lumen 3000kelvin

picture.php
 
Last edited:

ZoldOvezet

Active member
Már csak azért is betettem még ez a másik 76 wattot is...akkor úgy állunk,hogy 2x76 watt +1x a Mars 145 wattja...300 watt veg light.

picture.php
 
W

wildkender

azok a pl-l neoncsövek 36 wattosak sztem, tehát 72 watt egy szett, nem 76.

egyébként még teljesen felesleges... a helyedben vagy a neont vagy a ledet tenném föléjük, minél közelebb a pofájukba, lol

esetleg az seggíthet ha egy pc ventit eszkobársz a pl-l neon szett elé, hogy elfújja a hőt az izzó alól, így teheted őket kb 10-15 centire a csövek alá. habár nekem az 55 wattos csövekkel van tapasztalatom, ez a 36 wattos nemtudom mennyi hőt termel, lehet hűteni se érdemes.
 

ZoldOvezet

Active member
azok a pl-l neoncsövek 36 wattosak sztem, tehát 72 watt egy szett, nem 76.

egyébként még teljesen felesleges... a helyedben vagy a neont vagy a ledet tenném föléjük, minél közelebb a pofájukba, lol

esetleg az seggíthet ha egy pc ventit eszkobársz a pl-l neon szett elé, hogy elfújja a hőt az izzó alól, így teheted őket kb 10-15 centire a csövek alá. habár nekem az 55 wattos csövekkel van tapasztalatom, ez a 36 wattos nemtudom mennyi hőt termel, lehet hűteni se érdemes.

Akkor legyen 72 watt és legyen a kettő 144 de nem ennek a 2 növénynek megy hanem lesz még mellette valszeg 5 OG x PCK meg 2 x18 x PCK de majd látjuk,hogy tudom elosztani...1 hónap vegbe lesznek 9 növény (a 2 BWnek több mert a regulárok még sehol sincsennek...remélem holnap tényleg idér)1 m3,átültetni már csak akkor fogok ha meglesz a hps/mh lámpa addig ezzel kell beérjék.Villanyszámla miatt nem aggódok nem én fizetem :D de a magasabb hő a 4 trafó miatt van..le tudnám szedni az armatúráról és újra es újrakötni mindent,hogy kívül legyenek a neonon kìvüli dolgok de nem fogom mert szegecses és nem akarom szétbarmolni..amúgy lenne 22 23 fok így meg van 28 29..:) emiatt se aggódok max többet locsolok...van időm xD még nem vészes az a 28 fok megfelelő keringtetés van...no para..:)
 

ZoldOvezet

Active member
Na most mit mondjak? :D kell a kép majd gépen elfordítom :)


BW 1# Day 6

picture.php


BW 2# Day 6


picture.php


BW2nek magas az ecje dw túlteszi magát szereti ő is

Na BW1 az igényli tetszik neki a magas EC
 
Last edited:

ZoldOvezet

Active member
Day 8

BW #1
-Nagyon gyorsan fejlődik.
-Tetszik neki a tápanyagdús föld.
-Szerintem belőle fogok vágni egy jópár klónt.

picture.php


picture.php


BW 2#

-Szégyenlősködik.
-Jobban örült volna a light-mixnek.
-Vontatott ütemű növekedés.
-Csufi

picture.php


picture.php


Mind a ketten lógatták a levelüket most reggelre,nem is csodálom,hiszen 3 napja nem kaptak vizet,de ezt ma bepótoltuk.

PH:6.0
TDS:50
23 C
esővíz
 
Last edited:

ZoldOvezet

Active member
A 10. napon járunk,a BW1 elég szépen fejlődik,értékes fenótípus az már biztos,tréningre hajlamos lesz..,a BW2 még mindíg kis satnya szégyenlős,de remélem ki fogja nőni 1-2 hét alatt. 2 naponta locsolok spriccnivel és annyi esővízzel,ha látom,hogy a cserép aljára leért a víz,megállok.

BW 1# Day 10

picture.php


picture.php


BW 2# Day 10

picture.php


(Az nem sárga sziklevél hanem a neon fénye,mielőtt megtalál valaki..)

picture.php
 

ZoldOvezet

Active member
11.Nap(Locsoltam)

11.Nap(Locsoltam)

PH 6.5
Tds:esővíz nem mértem
29 C fok

Fejlődnek szépen,BW 1nek már most van 6 oldalhajtása.

Képen:
BW #2 ->>>>>> BW #1
picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top