What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

#3 Northern Lights /nirvana/

hungrowboy

Member
Hoztam ma pár jobb minőségű képet, illetve jobban láthatót. Ma kezdik a virágzást, 55 napot írnak a king kongnak az NL-nek pedig 65 napot, igy fogalmam sincs mikor lesz a vége, igy jött ki ez. Minden rendben volt eddig velük a nagy meleg ellenére elég stabilak. Szag már van :D

picture.php

picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
De ezt ne idobe nezd sose.... nagyon sok mindentol fugg a novekedes...
Lass szemmel :D szal en megvartam volna mig teljesen betudom teriteni a halot topokkal, tehat minden kis negyzetbe jusson, aztan kapcsoltam volna. Ami a halo alatt van leszedtem volna, vagy a tobbletet, a tobbit meg tordeltem volna h maradjon egy szintbe. Nemtudom majd egyszer kiprobalom ha sok idom lesz ezt a sogot. Ugy ahogy nekem van a fejembe azt v lesz vmi vagy se nem :D meg hat mivel nem eggyel mesz kicsit szoplicsek ez a meretkulonbseg, emeld fel a masikat sztem kicsit. Mindegy vegulis ha masra nem is tamogatasnak mindenkepp jo lesz a halo, ne roskadjon :)
A novenyek szep egeszsegesnek tunnek, a tapozassal mar messze nincs nalad gond ;)
 

hungrowboy

Member
De ezt ne idobe nezd sose.... nagyon sok mindentol fugg a novekedes...
Lass szemmel :D szal en megvartam volna mig teljesen betudom teriteni a halot topokkal, tehat minden kis negyzetbe jusson, aztan kapcsoltam volna. Ami a halo alatt van leszedtem volna, vagy a tobbletet, a tobbit meg tordeltem volna h maradjon egy szintbe. Nemtudom majd egyszer kiprobalom ha sok idom lesz ezt a sogot. Ugy ahogy nekem van a fejembe azt v lesz vmi vagy se nem :D meg hat mivel nem eggyel mesz kicsit szoplicsek ez a meretkulonbseg, emeld fel a masikat sztem kicsit. Mindegy vegulis ha masra nem is tamogatasnak mindenkepp jo lesz a halo, ne roskadjon :)
A novenyek szep egeszsegesnek tunnek, a tapozassal mar messze nincs nalad gond ;)

Ja az jol megy, valami pozitivum kell. Hat figyelj nekem az a terv hogy meg az elso 10 napba legalabb, de majd meg meglatom, nem emgedem a halo fole hagyom szelesedni a lanyokat. Ez a megemeles dolog jó otletnek tunik koszi! Alkalmazni fogom. De nem erdemes keverni ezt a kettot a king kong joval jobb strain igy szemre de majd kiderul a végén.:tiphat:
 
Szia
Ha esetleg megbantottalak a hozzaszolasaimmall akkor elnezest!Alkalmazok en is halot azert kerdeztem(valoszinu nyersen),hogy te mire hasznalod mert ugy tunik,hogy nem tudod,hogy mire is hasznalod:)Most mondanam,hogy nezz bele a naplomba az exkalapon de az olyan kozhelyes lenne.Szepek a novenyeid de a termes szamit sok grower szamara.Meg alig kezdtek viragozni,teritsd szet a lombozatot amennyire csak tudod.En ugy szoktam,hogy négyzetrol,negyzetre hajlitom fel,le,amennyire adja.Jo dolog ez a hâlò csak tudni kell vele banni(ami nekem sem megy sokszor).béke
 

hungrowboy

Member
Szia
Ha esetleg megbantottalak a hozzaszolasaimmall akkor elnezest!Alkalmazok en is halot azert kerdeztem(valoszinu nyersen),hogy te mire hasznalod mert ugy tunik,hogy nem tudod,hogy mire is hasznalod:)Most mondanam,hogy nezz bele a naplomba az exkalapon de az olyan kozhelyes lenne.Szepek a novenyeid de a termes szamit sok grower szamara.Meg alig kezdtek viragozni,teritsd szet a lombozatot amennyire csak tudod.En ugy szoktam,hogy négyzetrol,negyzetre hajlitom fel,le,amennyire adja.Jo dolog ez a hâlò csak tudni kell vele banni(ami nekem sem megy sokszor).béke

Udv! Koszi a normalis hangvetelu megszolalast, erre van itt szukseg es nem bantottal meg de bunko voltal, ok nelkul. Rendben vam de irtam is hogy legalabb 10 napig nem engedem omet feljonni a halo alatt vezetem oket hogy szélesebb legyen majd kiderul hogyan sikerul.
 

Nokedlis

Member
Csumpi! Nyomd lentebb a hálót és faszán elterül szerintem magasan van! Bár a kép óta eltelt pár hét lehet meg is tetted :)
 
Top