What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Hungrowboy #2 Dr. Underground - King Kong 400w hps

hungrowboy

Member
Hát a képeket elnézve ezek valahol a 6. hétben járnak. 3-4 hét még
Valoszinuleg rosszul számolod a flo-t
Amugy nem rosszak ezek. Kicsit vegelhettek volna tovább. Ez már annyit sem fog növekedni mint amit Króm írt. A virágok fognak dagadni
Sok sikert

koszi szepen :) hozamot nagyjabol lehet saccolni?
 

dev.

Well-known member
És egy kérdés nem vagyok valami műszaki zseni. Mars Hydro led vagy ehez hasonlo led hogyan működik? marmint nem kell trafó hozza csak bedugom a 600wtosat a konektorba és kesz? vagy ehez is kell valami átalakito esetleg trafo?

Így ahogy mondod, bedugod, megy. De nem váltanám le rá a HPS-t.
 

hungrowboy

Member
Így ahogy mondod, bedugod, megy. De nem váltanám le rá a HPS-t.

na koszi :D azt hittem mar erre a kerdesemre nem kapok valaszt szuper akkor ha csak bedugom es megy! miert nem valtanad le? kevesebbet fogyaszt es hangtalan ez a digitalis trafo elegge hangos pedig a manualisra mondjak hogy az na akkor az milyen lehet.. persze jo ez a hps nincs vele baj.De azert erdekelne te miert nem cserelned
 

hungrowboy

Member
ne saccojjá, tápozzááááá :)
mutatós a virágoskerted :)

tapozok azzal nincs baj lehet keves volt ez az 5 het veg onnantol szamolva hogy megvan az elso 2 levelpar :) de belinkelem neked az elso kertem nagyobb volt tobbet vartam ettol annyi az egesz:tiphat:
picture.php

ilyen volt szedes elott 3 nappal
 

hungrowboy

Member
Mátol nyomatom nekik a keserusot is 0.5g / L még anno jepjep(aki sajna elvan tunve) javasolta az utolso idokre, illetve kapnak pk 13-14 et a bio novatol, ph 6-6.5
igy megy 2 hétig az utolso 3 napba elhagyom a tápokat es a locsolást. Pár képet majd nyomok fel. Az első időkről is van képem ha valakit erdekel feltolthetek parat.
 

hungrowboy

Member
Szerintem kicsit korai lesz mèg elhagyni a tàpot 2 hèt múlva de majd làtod. Lehet nincs igazam

Hat ebbe lehet igazad lesz, majd kiderul o az utolso 10 napra mondta ez most az utolso 14 nap szoval talan ez 4 nap elteres nem gaz az elso kornel is ugyan igy csinaltam.
 

hungrowboy

Member
Jo lett volna nagyon ez a fajta csak sajnos keveset voltak vegbe 5 het onnantol hogy elobujtak ezek szerint keves. Na ebben is okosabb lettem. Talan a vegig naplozom szoltok, hogy ez korai. Mátol nem kapnak tapot igy a 8. het vegen lesz leszedve, kivancsian varom a végét! Kesőbb hozok kepeket!
 

hungrowboy

Member
213g lett a száraz belőle, ha valakit érdekel.
Sokkal erosebb szaga van mint az elso koromben levo skunkoknak pedig azt olvastam azoknak brutalis. 2héttel tobb veg kellett volna akkor talan a 300 at is megkozelitette volna. A mostani koromre is maradt egy leanyzó, kiderul mit mutat tobb veggel. A egyik oldalon 700at ir negyzetmeterre hat talan joval nagyobb lampaval sikerulhetne. Egyebkent szerintem jo fajta, semmi problema nem volt vele.
 

Latest posts

Latest posts

Top