What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Hashish - Czech Language

spachal

Well-known member
Veteran
Chlape z Vysočiny...
Jak se chová ta čokoláda ve vapíku? Já tam mám třeba sítko a mám obavu že pokud to tam naláduju a odpalím při cca 190 C tak si zničím sítko nebo se pletu? Díky.

mam dojem, ze se nepletes :] .. alespon tohle jsem cetl na vice mistech. Bud je vapik jen na 'dry herbs', nebo ma i 'vax mod', pak by melo byt koureni shitu v pohode. Ja to mam jen na susene, takze radeji neriskuji ;]
 

Vesnican

Active member
Chlape z Vysočiny...
Jak se chová ta čokoláda ve vapíku? Já tam mám třeba sítko a mám obavu že pokud to tam naláduju a odpalím při cca 190 C tak si zničím sítko nebo se pletu? Díky.

Zdarek, pres klasické sítko jsem valíval čekuládu i přes starý Iolite, sítko jsem po akci pořádně vypucoval a no problem. Iolite byl nastavenej na cca 189 C a parada.

V Haze V3 mám vaničku na extrakty a dávám to do ní. Valím to na 193 C, vyšší teploty zbytečně kazili chuť. Ale jsem víkendový uživatel a léta už nekouřím tabák.

Ještě mám Pax 3, není tam klasické sítko ale takový produlkovany plisek. Prohnal jsem čokoládu na dvojku, také nastavenou na cca 193 a na plisek se to hodně pripeklo. Dost jsem to pucoval. Mám k němu i vaničku na koncentraty, ale do ni jsem zatím čokolády nezkoušel a koncentraty bohužel nemám.

Snažím se nabíjet matros na "kostičky" o hraně cca 2-3mm, pěkně se prohreji.

....ale stejně na olejovy záležitosti to není úplně vhodný.Pokud používáš klasický sitka, tak můžeš dát 2-3na sebe a ano po pár použití ho můžeš vyhodit

jinak se dá i s vapíkem na bylinky, ale nesmí být ten haš moc olejnatý, tuze zle se to čistí

Naprostý souhlas, méně olejnaty matros, lepší pro údržbu. Vyčlenit starsi sitko/a na tento účel a koupit novou sadu na sušinu.
 

nikolajmorozov

Active member
snad to postuju dobre :D

plastik z trimu, pul kytky cn haze a spodku a bordelu z mango sapphire, bubba kush2.0, bubba's gift a chemdawg. cca 400g palic, palicek, trimu a listi vytvorilo toto..



picture.php
 
Top