What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Pune o intrebare,primeste un raspuns

jtm

Some kind of shaman
Veteran
@saba: asa cum scrie la rules alea... Ba, scrie, sa nu ma fac de ocara, ca se prinde saba ca nu le-am citit nici eu? :D
 

gganjaabwoy

Active member
babele_din_luna_martie_90353100.jpg
 

sabahnur

Member
Băieți cum devin membru? Posturile le am, ce trebuie sa mai fac? Cerere ceva? Ptr avatar și alte funcții? (chat, edit post) și ce-o mai fi?
 

eska

Member
de vreo cateva zile mi-a perit chefu de fumat. exact ca-n Space Jam cand raman aia fara talente, poc. iarba este, foite este... vi s-a intamplat asa ceva?

si 2 de ce 56 de pagini la "[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]primea mea experienta indoor" ? cand?? explo, macar puteai sa corectezi titlul... primea mea esperienta indoor[/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]https://www.icmag.com/ic/showthread.php?goto=newpost&t=338036[/FONT][/FONT]
 

eska

Member
ahahahaha normal. ai idee cum ii zice la afectiune?

LE: mai zi vreo doua in stilul tau ca parca imi vine pofta :))

adevaru e ca de mult imi doream o pauza. si cred ca i-a venit momentu.
 

eska

Member
Cannabinoid hyperemesis syndrome
nu e pisi... nu ma mai speria... ziceam daca vomitam si astea.
cred ca e mai mult psihic. sapt asta au fost niste evenimente minore care m-au scos din zona mea de confort. uite si acu imi vine sa ies in parc sa dau o tura (adica sa fumez)... dar zic nu si nu ramane. si nu-mi vine greu.

cred ca dorinta de pauza si-a spus cuvantul.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
O fi. Oricum, daca corpul respinge ceva, constient sau nu, poate sa insemne ca exista un dezechilibru sau o problema undeva.
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
nu e pisi... nu ma mai speria... ziceam daca vomitam si astea.
cred ca e mai mult psihic. sapt asta au fost niste evenimente minore care m-au scos din zona mea de confort. uite si acu imi vine sa ies in parc sa dau o tura (adica sa fumez)... dar zic nu si nu ramane. si nu-mi vine greu.

cred ca dorinta de pauza si-a spus cuvantul.

Ma jur ca n-am nici un amestec!

L.E. Dar totusi: bravo eskule, tine-o tot asa! :)

Asa, ca si o nota personala, trebuie sa spun ca am constatat chestia asta (de o zice cumva eska), si anume ca iarba te aduce intr-o zona de confort (folosita corespunzator) in momente msi dificile. Sentimentul este ca face un cocon de bine in jurul tau. Privind mai atent insa, am sesizat ca respectivul "cocon", in acelasi timp te izoleaza cumva de ce e in jur, inclusiv de ... chestiile stresante, insa si de altele, pe care eventual ai vrea, si eventual ar fi si firesc sa le simti ca fiinta umana. Somehow numbing, dar nu ca opiul.
Concluzie "spirituala": omul este facut sa poata fi extrem de fericit, insa permanent trebuie sa fie capabil sa simta si nefericirea (nu sa o simta, ci sa fie capabil). La fel si in cazul placerii si durerii, ca si cum acelasi "sistem" ar gestiona si una si cealalta. Ceva de genul ca trebuie sa te urci la volan si sa iesi pe sosea ca sa ajungi undeva, dar in momentul respectiv s-a dus siguranta garajului: oricand esti expus la un accident.

Si nu, nu sunt spart, ieri am sarit peste wake si numai azi noapte am tras un bake :D
 

sabahnur

Member
Aveți idee dacă avem posibilitatea de a creste moonrock și dacă da... Chiar merită? Adică la cum arată sunt sigur ca e devastator, dar l-a gustat cineva? Știe ceva de el?
 

gganjaabwoy

Active member
moonrock nu creste...il faci...pt ca este o specialitate...nu un strain...ca si cu ai crede ca un strain ce are in denumire "hash plant" face bucati de hash in loc de muguri...sau...ba baieti putem creste bho?:muahaha:

ps:moonrock is niste buzi tavaliti prin kief
 

sabahnur

Member
Nu man, ideea e ca îmi place rău cum arata, chiar dacă nu cred ca știu să-l fumez. Adică sigur îmi va face praf grinderu', dar o fi bun?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Si de ce ti-ar distruge grinderu? Rock e doar in nume. Kieful e relativ moale. Si ii bun, nu am facut moon rock dar adaug des kief in jointuri. Trebuie sa ai ceva toleranta ca sa suporti totusi.
Browser care suporta flash iti trebuie.
 

sabahnur

Member
Am instalat puffin pro acum și când dau pe chat România îmi apare prima pagina a forumului. Flash-ul din browser funcționează corect. Ce poate avea?
 

Latest posts

Latest posts

Top