What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

low budget,abszolút kezdő

Ígértem, hogy a auto klónokkal való tapasztalatomat megosztom, így hát e szerint cselekszem.
Aláírom, autókat (nyilván) lehet klónozni :) de teljesen felesleges.
Annyit azért még hozzá fűznék, hogy szerencsém volt mert mikor a klónt vettem a dízelről akkor kb 30cm magas lehetett és megnőtt 2m-re, így az ebből származó 2 klónom is azért még ugrott egy szépet (lst kaptak). Egy hete leszüreteltem őket, és a kettőből lett 52g. Szóval ha ezt a klónozást egy eleve kis kompakt növényről szedtem volna akkor vagy 5g-t termett volna :D Viszont legalább belekóstoltam a klónozás menetébe és még meg is hálálták egy kis színi valóval :)
 
Van egy újonc gárdám. Pár szóval és képpel.
5en laknak, mindenki auto. 1db NorthLight, 1db Ak47, 3db Cream Caramel. Ígérni nem szegény románoktól van alias seedsmafia-tól.
Florimo-perlit 70-30% a közeg, 10literes cseréppé verbuvált kannákból. Hps250w alatt barnulnak. Volldünger linz tápot esznek egy kis Ca,Mg kiegészítővel.
NL:

AK47:

CC:

És egy közös amire egy része fért fel xd
 
Sziasztok!


Egy gyors összesítő.
Mindenki egészségesen zárta ezt a kört is :)
Csak a hozamokról:
-Cream Caramel 3 db volt ők hárman hoztak 196-ot
-AK47: 76
-North Light 64


 
Sziasztok!


Van egy új köröm, gondoltam majd 1-2 posztban jelentek róla pár szóval.
Nos, a változtatás annyi lenne az előzőekhez képest, hogy immár nem auto hanem fotós növénykék vannak (meg még egy két apróság :D )
Fény tekintetében pedig nem 250w hanem 600w-os hps szerepel.
Közegben annyi lenne a különbség, hogy nagyobb arányban van benne perlit mint eddig azaz 50% florimo v.föld és 50% perlit.
Tápozással pedig arra jutottam, hogy puding próbája a ....... úgyhogy bevettem egy ghe microt és bloomot. Kipróbálás alatt a Lucas formula XD
Megmondom őszintén az első körben az advanced nutrients tápok tetszett, de kicsit húzós volt a 3 táp ára egyben egy körre, bár végeredményben nem bántam.
Második köröm valamivel gyengébb lett hozamban, itt volldunger linz táp volt Ca-al kiegészítve. (olcsó-jó)
És most pedig a GHE 2 kanna ami összeségében megint nem egy olcsóbb táp, de meglátjuk.

Egyenlőre vegelnek 18/6-ban, de már nem sokáig. Jövőhéten átkapcsolom őket flow-ba.

Mindenki jól érzi magát, de túltápozás jeleit véltem felfedezni, ezért az előző 2 locsolásnál csak vizet kaptak. Szépen regenerálódnak most már.

Van sensi seeds -afghani, kc brains -kc39, dutch passion -critical orange punch.



 

Coldplay001

Active member
critical orange punch az kb meg ketszeresere fog noni a kapcsolas utan,ugy szamold. nekem kb 40cm es volt mikor valtott,most meg vagy mar masfel meter... :D
 
critical orange punch az kb meg ketszeresere fog noni a kapcsolas utan,ugy szamold. nekem kb 40cm es volt mikor valtott,most meg vagy mar masfel meter... :D

Mekkora potban van/volt a tied? :)
De asszem oda figyelek a tanacsodra és kapnak egy hajlitast még ma aztán atkapcsolom őket. Nagyon gondolkodom a super croppon is, de ebben meg nincs tapasztalatom. Egyébként toppolva volt eddig mindenki.
 
Tiszteletem!


Már szeretnék egy ideje posztolni, de valahogy sok az elfoglaltság, így is 2 héttel ezelőtti képekkel tudok csak szolgálni (azok is lutri hps fotók, de azért próbáltam úgy pozícionálni a kamerát, hogy esetleg valamit látni is lehessen rajta)
A héten megpróbálom magam kicsit aktivizálni és kicsit szexesebb képekkel készülni :)
Zárójelben megjegyezném, hogy amit itt mindig mondtok -nem érdemes több fajtát összemixelni- arra most magam is rájöttem.
Még a KC39 és a Crit.Orange az hagyján, elég jól szinkronúsztak egy darabig, de az afghani az (kicsit kapja be)
De ugye ebből is tanul a paraszt és vesz le klónokat, hogy mikor megtudta ki a befutó "Kincsem" ló akkor tudja, hogy kire kell következőben fogadni
Szóval következő az egy féle fajta lesz és klónokról.
Tárogatom szárnyaimat, mert a klónokat merészkedtem perlit-kókusz kombóba rakni. Gondoltam megér majd egy kézi öntözésű próbát a kókusz, szeretek macerálni velük.
Mint az elején írtam GHE tápokat futtatok.
A teljes recept amit kapnak az pontosan ez:
2ml/l micro, 4ml/l bloom, 1ml/l carboload, 2,5ml/20l H2O2, 0,2ml/l kálivízüveg
Ha valami el van benne ba**va akkor jelezzétek pls!
Bár szemrevételezve, nem látok problémát.
Ezekben a melegekben simán megitták a napi 1,5-2l erőlevest
És a sok blabla mellé a fent említett művészi alkotások következnek










 
Ismét egy gyönyörű, minőségi fotó :S
De annyi látszik legalább, hogy dagadnak- nem csak az ér a fejemben :)
Egy része:
 
a karózás veszélyes :D bambusz vagy műanyag legközelebb, azokat tudod fertőtleniteni

Köszönöm Whipemásztör! :)


Ez a szegény ember vízzel főz című műsorunk volt! Nem számítottam rá, hogy így megrogynak az ágak. És mikor átmozgattam őket, hogy kicsit ritkítsak a lombozaton, akkor konstatáltam, hogy ők egymást tartották. Úgyhogy egy sos megoldáshoz nyúltam. (de volt egy ilyen félelmem amit mondasz, hogy benne van a pakliban a fertőzés veszély)
 

Latest posts

Latest posts

Top