What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

CLU-48 / Lotus Larry F2 -SD like pheno- / top feed

what_can_there

Well-known member
A tci panelt fogom hasznalni, cobom nincs. 460 w tci kontra 1000 w hps. A panelek alol nyaron lejott 1 g/w, pedig kozel sem voltak optimalisak a korulmenyek.
 

Dapk

Active member
Veteran
Kíváncsian várom! Ez a kör szinte biztos nem lesz g/w de ez nem a led hibája -habár, én olyan szar vagyok ebben a szemre tippelésben, h mióta kertészkedek azóta nem sikerült 1x-se még csak a közelébe se tippelnem :D
És mi a véleményed neked személy szerint a led vs hps illóolaj-gyanta kérdésben?


Amit én még észrevettem, de nem merek ezzel előhozakodni míg nem csináltam még1 hps-es kört ezzel az egyeddel, h mintha más illatok dominálnának, minden ugyan úgy jelen van, de inkább lime mint a szar szag dominál -no de nem beszélek a levegőbe, majd kiderül ez is.
 

what_can_there

Well-known member
Nekem is az a tapasztalatom, hogy masok az aromak, sot a gyanta jellege is, de biztosat majd akkor, ha lement 1-2 side-by-side teszt. A jelenlegi kertbe seedsman widow-t is tettem, szoval lesz valamennyi osszehasonlitasi alapod.
 

Coldplay001

Active member
na kivancsi leszek erre en is. 1kw HPS azert mar sut rendesen... hova postolod majd ? ide vagy nyitsz egy masik naplot? respect!
 

Dapk

Active member
Veteran
No hát ez most már tényleg az utolsó up! Leállt az ivászatról, EC-t ma -most- levettem (0.8) uccsó tápkeverés
kb még egy hétig hagyom





picture.php



picture.php



picture.php
 

Solon

Well-known member
Szerintem meg inkább büdös! Biztos, hogy túlságosan ragacsos is, ultra derm kell kézmosáshoz. Én a helyében kidobnám az egészet úgy, ahogy van, és átküldeném magamnak a kuka pontos helyét. Dobd ki, ez úgy szar, ahogy van.



Követelem a száraz gubáról a képet! :D
 

Dapk

Active member
Veteran
Köszönöm, Köszönöm!

"Micsoda remek közönség"



ui: kapsz képet te beteg nekrofil állat
 

dev.

Well-known member
Tényleg hasonlít a sd-re, nagyon szép, kár hogy szagot még nem visz a zinternet, nagyon megszopkodnám a dzsókert mi ebből keletkezik.
 

Dapk

Active member
Veteran
Tényleg hasonlít a sd-re, nagyon szép, kár hogy szagot még nem visz a zinternet, nagyon megszopkodnám a dzsókert mi ebből keletkezik.


Amúgy tudom faszság -meg eléggé életlenek az emlékeim- de hps alatt jobban hasonlított :D -kurvára várom mit mutat majd ismát hps alatt, ez napló nekem is jó, h el ne felejtsem milyen is volt!


A hatásról meg annyit, h -ezt nyílván még nem próbáltam- de én a chem leszrámazottakat tartom a legbetegebb legdarlásóbb témáknak így a 2000-es években -chemdog, sour d, og, gg4 stb stb stb mind-mind chemdog ivadék és habár sok körülöttük a hype, de nem véletlenül. Nagyon mutatósak és egy-egy jó pheno minden eddig általam szívott témánál erősebb/izgalmasabb. Mert van hasonlóan potens indica mint pl a dc vagy pánikrohamot idéző sativa, de egyik se ennyire összetett és komplex/

Na ennyit a chem felszopásról, ajánlom mindenkinek akinek nem feltétlen a termés mennyiség az első és akinek van ideje egyedszelektációra és idegei az elbaszott szar testalkatra, tápzabálásra és a többi ezzel járó nyűgre.
 
Last edited:

Dapk

Active member
Veteran
232w-ről 210+ lett a vége (inkább 220, de nem akarok túlzottan felfelé kerekíteni mert így is nehezen hiszem el :D )
Hatása baszott kemény darálás, elszívód és reménykedj h közel az ágy… /testremegés, szembehúzás, heherészés stb
Engem 3 napra kivett a életből, teljesen alkalmatlan voltam a hétköznapi feladataim ellátására -az igazsághoz az is hozzátartozik, h 3 hónapja „tépőzárazom”
íz/illat = kb egyforma, szagolva és szívva is: fenyő, pincés krumpli, lime, mentol


Vonjuk le a konklúziókat:
Az első és igazán meglepő a termésmennyiség volt; 210-220g egy ennyire nem termésmennyiségre kihegyezett szituból -sehogy nem tréningezett, semmit termő növényről- több mint jó. Úgy gondolom, h 300g simán teljesíthető rendes körülmények között erről az egyedről ebben a rendszerben -ami nagyon jó.
A másik meglepő dolog pedig az íz/illat/hatás volt amire igazán akkor izgultam fel mikor leszedtem ugyan ezen egyed kinti termését, ugyanis kb hasonló szaga és íze és kb ugyan olyan a hatása is
/aki csinált már kint is bent is ugyan azon fajta ugyan azon egyedéről kört az tudja, h mekkora különbségek vannak hps alatt és napfényben termett portéka között illat és hatásban. Azt nyugodtan ki lehet jelenteni, h a hps alatt termett virág nem tudja azt az illat-íz-hatást hozni mint egy kinti még akkor sem ha a hps alatti virág potensebb/
Szóval kaptam egy nagyon komplex illatú/ízű virágot ami olyan nagy spektrumban fedi le ezt a területet mint egy kinti és aminek olyan szépek a rügyei mint egy vízkultúrában nevelkedettnek -hiszen abban nevelkedett és azt szerintem még a legádázabb bio-matyi se tagadja, h a legszebb küllemű termés az vízkultúrában terem.


A hps vs led párharc eslő meccsét nálam most a led nyerte! Száradás, szívás és a kinti növény szüretelése előtt, még azt mondtam volna, h az első meccset szoros pontozásban nyerte, de így azt kell mondjam kiütéssel.


A hps amiben más -és talán jobb- az a rügyek tagoltsága, ami végett talán látványosabb lehetne, de nem az -napokon belül felteszem a képeket is csak mint mondtam nem vagyok túl cselekvőképes mostanság :D


A következő 3 hónapban több fajta fog futni led alatt és hps alatt is lesz ez az egyed; és led alá is próbálok nagy termőt tenni -egyelőre úgy néz ki h kali mist Citrus fenoját teszem nagy termőnek -vagy elrepülők a forró Kolumbiába hobbihoz és elhozom a WW-t-, a kali mango/indica/ fenoját csak úgy mert szeretem, meg ebből a larry-ből még lepróbálom a „iszonyat” fenót.


Kössz Tüdő!
 
Szèp napló ! Kérhetnék én is valami linket hogy honnan vetted a kereket? És milyen meanwell-t használsz hozzá ?
 

Snypie

Active member
A péti micromixről írnál pár sort, hogy miért is, hogyan használod? Elvileg a csapvizedben és a Fertiben van elég mikroelemsor, nem?
 

Tauberbischofs

Active member
232w-ről 210+ lett a vége (inkább 220, de nem akarok túlzottan felfelé kerekíteni mert így is nehezen hiszem el :D )
Hatása baszott kemény darálás, elszívód és reménykedj h közel az ágy… /testremegés, szembehúzás, heherészés stb
Engem 3 napra kivett a életből, teljesen alkalmatlan voltam a hétköznapi feladataim ellátására -az igazsághoz az is hozzátartozik, h 3 hónapja „tépőzárazom”
íz/illat = kb egyforma, szagolva és szívva is: fenyő, pincés krumpli, lime, mentol


Vonjuk le a konklúziókat:
Az első és igazán meglepő a termésmennyiség volt; 210-220g egy ennyire nem termésmennyiségre kihegyezett szituból -sehogy nem tréningezett, semmit termő növényről- több mint jó. Úgy gondolom, h 300g simán teljesíthető rendes körülmények között erről az egyedről ebben a rendszerben -ami nagyon jó.
A másik meglepő dolog pedig az íz/illat/hatás volt amire igazán akkor izgultam fel mikor leszedtem ugyan ezen egyed kinti termését, ugyanis kb hasonló szaga és íze és kb ugyan olyan a hatása is
/aki csinált már kint is bent is ugyan azon fajta ugyan azon egyedéről kört az tudja, h mekkora különbségek vannak hps alatt és napfényben termett portéka között illat és hatásban. Azt nyugodtan ki lehet jelenteni, h a hps alatt termett virág nem tudja azt az illat-íz-hatást hozni mint egy kinti még akkor sem ha a hps alatti virág potensebb/
Szóval kaptam egy nagyon komplex illatú/ízű virágot ami olyan nagy spektrumban fedi le ezt a területet mint egy kinti és aminek olyan szépek a rügyei mint egy vízkultúrában nevelkedettnek -hiszen abban nevelkedett és azt szerintem még a legádázabb bio-matyi se tagadja, h a legszebb küllemű termés az vízkultúrában terem.


A hps vs led párharc eslő meccsét nálam most a led nyerte! Száradás, szívás és a kinti növény szüretelése előtt, még azt mondtam volna, h az első meccset szoros pontozásban nyerte, de így azt kell mondjam kiütéssel.


A hps amiben más -és talán jobb- az a rügyek tagoltsága, ami végett talán látványosabb lehetne, de nem az -napokon belül felteszem a képeket is csak mint mondtam nem vagyok túl cselekvőképes mostanság :D


A következő 3 hónapban több fajta fog futni led alatt és hps alatt is lesz ez az egyed; és led alá is próbálok nagy termőt tenni -egyelőre úgy néz ki h kali mist Citrus fenoját teszem nagy termőnek -vagy elrepülők a forró Kolumbiába hobbihoz és elhozom a WW-t-, a kali mango/indica/ fenoját csak úgy mert szeretem, meg ebből a larry-ből még lepróbálom a „iszonyat” fenót.


Kössz Tüdő!

Gratula és kösz mindenki nevében.
 

Dapk

Active member
Veteran
A péti micromixről írnál pár sort, hogy miért is, hogyan használod? Elvileg a csapvizedben és a Fertiben van elég mikroelemsor, nem?


Hogyan: 0.5ml-1ml / 10L -hiány esetén a normál adagolás 1ml/1L
Miért: meggyőződésem (tehát fingom nincs róla), h számít gyanta/íz/illat szempontjából, illetve nagyon tetszik, h szép bordó lesz tőle az oldat :D




Gratula és kösz mindenki nevében.


:tiphat: köszönöm!




Edit: este szállítom mumifikálódott prosti képeket!
 
Last edited:

Snypie

Active member
Hogyan: 0.5ml-1ml / 10L -hiány esetén a normál adagolás 1ml/1L
Miért: meggyőződésem (tehát fingom nincs róla), h számít gyanta/íz/illat szempontjából, illetve nagyon tetszik, h szép bordó lesz tőle az oldat :D


Én is vmi ilyesmire gondoltam, köszi az infót.
Még azt szeretném kérdezni, h ez megy elsőnek a tankba, ugye? Majd kálivízüveg + ferti + CaN.


Illetve pontosan erről a termékről van szó?
https://www.gazdabolt.hu/mikroelem-mutragya/2193-mikromix-a-szolo-gyumolcs-oldat-1-l.html

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]RN550447007GB[/FONT]
 

Dapk

Active member
Veteran
Ezt a kelát képző hatása miatt kérded?

Amúgy én a legvégén rakom az oldatba, nagyon prózai oknál fogva, mert előtte megmérem cseppel a ph-t ugyanis utána már nem tudom :D
-igen a linkelt készítményről beszélünk
 

Snypie

Active member
Nem, én a kicsapódásra gondoltam. De rájöttem, h hülyeség, mivel a mikróelemek nem tudnak reakcióba lépni semmivel.
 

Latest posts

Latest posts

Top