What's new

WW, Kush Hydro 50L

MuLLeR

Active member
Kezdenek terebélyesedni, remélem jó úton járok. Magról ez a 60ik nap. Lámpát csak a fotó erejéig húztam fel.
picture.php
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
jó lesz ez, még pár nap és megvan a 80 % a sátornak

van a tartályodban levegőztető cucc?
 
Last edited:

MuLLeR

Active member
4 nap alatt 10 litert kellett utántöltenem, szomjasak a lányok. Az hogy hiány vagy túltáp nem tudom. 2 ilyen levelet szedtem le. Átálltam 12-be, holnaptól számolom az első napot.
picture.php
picture.php
 

MuLLeR

Active member
Arra gondoltam, hogy dobok rá egy hálót, de akkor Wilmát már nem tudnám takarítani.
Mi a véleményetek?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
hajlítsd - törjed, ha kell naponta kétnaponta.. supercropping.. nem véletlenül írom annyit..
 

MuLLeR

Active member
Tegnap óta virágzásban van, még úgy is?

+1 Virágzás alatt a locsolást a nappali órákhoz igazítsam vagy mehet este is?
 

dev.

Well-known member
Nem kell azt minden tankcserénél takarítani, így nagyobb szopás, mintha kézzel locsolnál. Elég csak a pumpákat elmosni. Cserélj hetente oldatot, adjad nekik a peroxidot, és nem lehet baj.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
semmi baja nem lesz gyakoroljad.. egy automazaron kb 15 törés volt a fő szárán, a többi ágán meg összesen még 70-100 között az utolsó hétig terrorizálva volt, mert belenőtt a hps be


világosban nyomassad sötétben nem eszik, akkor elég minimális, hogy tudja mivan...
 

MuLLeR

Active member
Oké akkor tréningezek tovább. Asszony adott egy ilyet: Kallos illatosított Oxi krém 3% Stabilizált hidrogén-peroxid emulzió. Hmm? Ez jó lehet? Vagy hány %-os kellene és milyen arányban?
 

dev.

Well-known member
Fodrászkellékesnél lehet szerezni 35%-os töménységűt, vagy azúr vegyszerbolt.
3%-ra ajánlott higítani, abból mehet a tankba 1-3ml/l, aztán akár minden nap tolhatod nekik, az eredeti mennyiség negyedét.

Ezt az illatozó kallos cuccot inkább meghagynám az asszonynak. :D
 

MuLLeR

Active member
Vhogy sejtettem, hogy nem ez lesz az amire gondoltál :D exkalapos H2O2-es cikket nyálazom át ismét. Párom azt mondja DM-ben is lehet kapni 35%-osat, az közelebb lenne. Tehát ha jól értem csinálok mondjuk 2 liter törzsoldatot és azt veretem a tankba. A "minden nap tolhatod neki" nem fog összejönni max csak péntek szombat vasárnap, hétköznap magukra kell hagynom.
 

dev.

Well-known member
Vhogy sejtettem, hogy nem ez lesz az amire gondoltál :D exkalapos H2O2-es cikket nyálazom át ismét. Párom azt mondja DM-ben is lehet kapni 35%-osat, az közelebb lenne. Tehát ha jól értem csinálok mondjuk 2 liter törzsoldatot és azt veretem a tankba. A "minden nap tolhatod neki" nem fog összejönni max csak péntek szombat vasárnap, hétköznap magukra kell hagynom.

Jaja jól érted, bár a 2 liter elég sok, sokat azé ne hagyd állni. Ha csak hétvégente tolod is jobb, mint a semmi. Nem emléxem használsz-é levegőztetőt, de az is segít "tisztán tartani" az oldatot.
 

MuLLeR

Active member
Ok, akkor 2-3dl készítek. Ja 5db 50es golyót meg egy 150-es korongot. Bugyborékol mind, rendesen mint egy dzsakudzi.
 

MuLLeR

Active member
30%-osat tudok szerezni, de magányszemélyként szükség van a személyes adataimra vásárláskor. Miért is? Valóban kell ez nekem, ha rendesen bugyogtatom a dzsakudzit?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
legtöbb esetben felesleges, de ha meg mégis.. akkor meg észre sem veszed, mert nem változik semmi..
Folyékony táptalajon tenyésztett baktériumok oxigénhez való viszonyuk szerint helyezkednek el az oldatban:
1: Obligát aerob
2: Obligát anaerob
3: Fakultatív anaerob
4: Mikroaerofil
5: Aerotoleráns

levegőztetéssel nem lesz mindenhol h2o2 meg egyenletesebben eloszlik és kinyír mindent,,,
 

Charass

Active member
Normál esetben kerüljük a grow shopokat több okból ugye, de ha tényleg ennyire macerás a beszerzés akkor meg kell venni ott. Nyilván mint majdnem minden grow shopban árult dolgot ezt is meglehet a töredékéért venni máshol, de ha így egyszerűbb akkor kb 2-3 ezer 1 liter 12%-os h2o2 oldat. Liquid Oxygen néven találod meg.
 

MuLLeR

Active member
Szuperek vagytok, Köszönöm! Viszont pár kérdés ismét megfogalmazódott bennem:
- Fekete melaszt talaj nélküli termesztésben mi helyettesítheti?
- ONA szagmentesítő lófaszt vettem gél formában, de ezen cikk alapján tartok tőle, hogy csak a szomszédaim ablaka alá tehetem (http://www.growweedeasy.com/ona-gel-cannabis)
 

Latest posts

Latest posts

Top