What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Server-PC Grow Box/Marshydro 300

ZoldOvezet

Active member
Sziasztok!

Mivel Whip-nek igaza volt,nem szennyezem be a kérdezz-felelek topicot a hülyeségeimmel.Inkább ide pakolom a képeket,hátha érdekelhet is még valakit.

Magok: 2X AutoBlueMazar

Közeg: 60% mosott coco 40% perlit.

EC-PH mérő berendelve.

A hely 80 centi magas,20 centi széles,és 40 centi hosszú.

1 DB 12V-os pc venti látja el a befújást.

Tápoldatok: Vegre:Wuxal,
Bloomra: Plagron PK 13-14

Lámpa: Marshydro 300.. 60x5 wattos led panel. valós teljesítménye 145w +-5w.

Hőfok : Led működés közben 24-26 C, nélküle 21-23.

Most járok a 4. nap.

Fény/sötét:20/4.

2016.02.03.án kapcsolok 18/6-ba.

 
Last edited:

iwantmorebuds

Active member
Most milyen messze a led? Amit nekem irtal az nagyon kozel van.
Plusz sztem fullad, ide is leirom ha már nyitottál neki naplót, hátha más nem így látja. De látom kerdezz felelekbe gk-tol is ezt a választ kaptad. Illetve irtad h a ph 7,3 ezert felesleges volt kimosni a kokuszt. Tartsd 6 körül szerintem. Ilyenkor én kb az ajanlott mennyiseg otodét használom a tápbol. Illetve ami magoncoknál még fontos az a páratartalom.
 

ZoldOvezet

Active member
1x ontoztem idaig, hogy ugy mondjam ma 4.napos,mikor atultettem a kókuszba a jiffyvel akkor adtam nekik 1-1 deci sima csapvizet 2 napja,azóta nem..most 60 centire van tőlük a led,(aláraktam egy cipősdobozt).Párásítani pedig beraktam egy pohár vizet közéjük.

Tápot még nem is láttak.

Amúgy kivittem rendes fényre őket,ès nem látszódik az a barna-sárga folt a pici leveleken,csak a led alatt...érdekess
 

ZoldOvezet

Active member
I. növény
picture.php


II.növény <- amelyikre nyafogok

picture.php
 

ZoldOvezet

Active member
Alakulnak a csertölgyek,kirugták magukat azt hittem az állam leesik.

I. 5. Nap
picture.php


II.5.Nap
picture.php



Nemtudom miért fejjel lefele teszi fel..azt se,hogy kéne megfordítani..bocsi :D
 
Last edited:

1MM0RT4L

Member
az a lefelé hajlo levél tényleg ilyen túlöntözés gyanus, nekem is ilyen volt csak kb 2 hetesen akkor tullocsoltam az 1iket, azt ilyen tünetek voltak, meg led alatt azt vettem észre ritkábban kell locsolni, nekem most lesz lassan 4 hetes ugyanez a led alatt, dobok majd képet ha érdekel
 

ZoldOvezet

Active member
az a lefelé hajlo levél tényleg ilyen túlöntözés gyanus, nekem is ilyen volt csak kb 2 hetesen akkor tullocsoltam az 1iket, azt ilyen tünetek voltak, meg led alatt azt vettem észre ritkábban kell locsolni, nekem most lesz lassan 4 hetes ugyanez a led alatt, dobok majd képet ha érdekel

Mekkora helyen vagy? Nem akarok szarakodni a pcbe...:/ emellé is akarok venni egy mh 600at oszt hadd szóljon.

Ugyan annyi vizzel locsolatam mind a kettőt,szerintem nem egyforma a két mag..
Mára kezdi képbeszedni magát am..görbült még mindíg,de szebben néz ki :)
 

ZoldOvezet

Active member
Nemtudom hol említettem,hogy sárgul a levele amiket hoznak...de látszik is valamennyire a képeken..hát a kifejlett bluemazarnak narancsos a levele persze hogy sárgul én hülye...ahhh

Köszönöm GK remélem elég lesz a két kis csíra mire beérik majd az out Kör..:) kintre soha tobbet autot csak femiset..:D szerinted jólehet ide MO-ra az Ocean Green Kush?
 

ZoldOvezet

Active member
I.8 nap ma kaptak 1-1 deci wuxalos vizet 1.5 ml/liter csapvîz.
A közeg teljesen ki volt száradva.Szerintem alakulnak.
Jöjjenek a képek. Már 18/6ban vannak Péntek óta.

picture.php


II.
picture.php


Családi:

picture.php
 

Quakes

New member
A telódban lévő Kézi giroszkóp miatt vannak elforgatva a képek. Javaslom mielőtt feltöltenéd először Windowsba forgasd el és mentsd el.
 
Last edited by a moderator:
Top