What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Indoor képek gyűjteménye

what_can_there

Well-known member
Maple Leaf Indica klon 8 het viragzas utan:

mli.jpg
 

Solon

Well-known member
Sorry, azt hittem csak viccből írtad, hogy juharfa levél, mert a kender hasonlít rá :D
 

Son of Soil

Member
Ez most pont nem off, szóval olvastam egy ilyet magyarhonról és tetszett , tényleg releváns :
Pálinka will find you and try to kill you.

This fruit brandy is ubiquitous throughout Hungary — a party isn’t a party without a couple bottles of pálinka. You will be offered shots relentlessly and refusing the first is more or less an insult. Hungarian nagymamák (grandmas) swear by its powers: Have a headache? Pálinka. Menstrual pains? Pálinka. Feeling nervous? Pálinka.
 

what_can_there

Well-known member
Az MLI-t nagyon ajanlom minden indica rajongonak, keresztezeshez is kivalo alany. A kovetkezo korben skunkkal fogom magositani, most revegelem hozza az anyakat.
 

Brain.storm

Member
Hoztam pár képet. Bár még duzzadó bugákról nincs (remélem hamar eljön az is)
1. Árokszéli C+ mentés
-Szóval Ők azok a leányzók, akiknek az édesanyját válogatott módszerekkel brutálisan kiírtottam és több mint egy napig egy árok partjára a susnyásba kibaszva tengették életüket levágott és összetört száraikkal. Nagyon nehezen gyökereztek és ennyit sikerült megmentenem belőlük. Ők most 2 hetesek a gyökeresedés óta.
picture.php

picture.php

2. C+ 2.0 Bébi
- Másfél hete magról ültetett Dinafem - Critical + 2.0 (tőlük várom a Holy Grailt)
picture.php

3. Skunk#1 Bébi
- Szintén másfél hete magról ültetett növények. Őket csak azért vettem mert olcsó, és jókat olvastam róluk. Töltelékanyag, hogy legyen guba. Aztán ki tudja. Lehet, hogy közülük kerül ki a díjnyertes bajnok. (Nem volt még Skunk#1-em, nem ismerem a fajtát. Hamarosan kiderül)
picture.php
 

Kukutyin

Member
Elvileg jó már, de nem sok magom lesz 12/12ről lett indítva max 50-50 db-al számolhatok Durbanból is meg MLI-ből is.
 
Top