What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

K

KapnobataiZ

Ce sativa ai in coltu din stanga jos?Respect!e acelasi soi toata? Nu pot sa-mi dau seama tocmai am bagat un cui si vad poza asta!
 

gganjaabwoy

Active member
Amnesia haze... Explo mi-a zis ia man si arunca o sativa intrun colt la grow... Daca numi place high-ul o pun intrun sac si ma duc si io pun la use la domnu moderator.
 

gganjaabwoy

Active member
@kap poftim poza cu sativoasa
picture.php
 

gganjaabwoy

Active member
Daca miar mai creste grow... Oricum vreo 3 sapt ramane singura in grow... Va trebui sa bag o muscata si un trandafir japonez in grow sa nu se simta singura... Dupa atata companie
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
N-o sa se simta singura, ca o sa stai tu cu nasu inauntru toata ziua sa vezi cand e gata :D
 

gganjaabwoy

Active member
Scuze domnu', scuze... Dar da, asa cred :D

Mie nu-mi prea plac sativele... Adik nu oricand... In schimb trezeste-ma noaptea din somn si dami un hit/fum de indica si til trag cu cel mai mare drag... Ba mai mult... Daca ai marfa buna te si pup... Pe obraz sau buza la buza depinde de tine cum vrei
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Bai, vorbea la modul general, nu se referea la mine, eu is prea tzepos!

Aaaaa, sper ca nu ma-nsel ganjo...
 

Latest posts

Latest posts

Top