What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

SLH outdoor

Ksaderfo

Active member
μπουλντογκ λεγεται το φαρμακι,κανα 10ευρο εχει.και εγω πλεον ζητημα αν βρω μια σε καθε επισκεψη και δεν ψεκαζω πλεον.τα δυσκολα περασανε απο δω και περα χαλαρα.και να μαζεψεις και κανα φουντι απο κατω κλαιν μαιν,ετοιμο και για πιωμα θα ειναι!!

To βρήκα.. Της Bayer ε; Είναι και το Spinosad που είχε πει ένας άλλος εδώ το οποίο είναι και μπιο και μάλλον δε χρειάζεται και χρόνο αναμονής...

Ρώτησα σε ένα μαγαζί χθες και μου είπε να δοκιμάσω και ξύδι για να τεζάρω τα αυγά.. Αλλά λίγο που διάβασα τώρα λέει ότι το ξύδι παίζει να τεζάρει και τα φυτά... Είδομεν..
 

bathory

Member
picture.php
 

bathory

Member
2 λεμονακια κρεμασμενα,πανε και αυτα!πολυ κολλα,αγανακτησα να τα καθαρισω αλλα απο αρωματα τα σπαει,πολυ εντονη γευση και αρωμα λεμονι!ενα τζακ τρελο με εμεινε αλλα εκεινο βλεπω να παει μεχρι το πολυτεχνειο.ιδωμεν!!!
 

orfeas

Active member
Veteran
τα εβγαλα τα μαυρα μου και φετος!!View Image

α, ρε κουφάλα! και μεταλαβή και αντίδωρο,ε! :biggrin:
εγώ μπορεί να μην έχω αμπέλι για κρασί, αλλά ψες έφαγα και το τελευταίο τσαμπί απ' το βέρικο... :)

:tiphat:Ορφεύς
 

bathory

Member
χορτα,λαδια τσιπουρα κρασια λαχανικα ολα τα παραγω μονος μου,αν ειχα χρονο θα εβαζα και ζωα αλλα....η φτωχεια θελει καλοπεραση!!!!
 

thandee

Active member
Ωραιος bathory!!!! Ετσι ειναι το φυσιολογικο...οχι το φτωχο...σε παρακαλω πολυ μην δινουμε θαρρος στη νεα ταξη πραγματων...εσυ εισαι ο πλουσιος σαυτη την περιπτωση...ποιος εχει αυτη τη χαρη να εχει μπαξεδισια ωραια πραγματα???λιγοι!!!και οι φιογκοι οι πλουσιοι πανε και σκανε αμετρητα ευρω για να γευτουνε κατι που εχεις!!!;)
Το jack τελειωσε οκ???και απο ποια seedbank ειναι....εγω εκοψα ενα jack απο greenhouse και ηταν μια πολυ ωραια skunkoφουντα...τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο...με γαματο φυτακι 50%sativa.50%indica!παρολο το κραξιμο που τρωει γενικα η greenhouse...ολα ηταν ΟΚ!
Και το black magic???ολα πηγαν οκ ??αξιζαν οι ρωγες του???:biggrin:
καλημερα!:tiphat:
 

Ksaderfo

Active member
Ωραιος bathory!!!! Ετσι ειναι το φυσιολογικο...οχι το φτωχο...σε παρακαλω πολυ μην δινουμε θαρρος στη νεα ταξη πραγματων...εσυ εισαι ο πλουσιος σαυτη την περιπτωση...ποιος εχει αυτη τη χαρη να εχει μπαξεδισια ωραια πραγματα???λιγοι!!!και οι φιογκοι οι πλουσιοι πανε και σκανε αμετρητα ευρω για να γευτουνε κατι που εχεις!!!;)
Το jack τελειωσε οκ???και απο ποια seedbank ειναι....εγω εκοψα ενα jack απο greenhouse και ηταν μια πολυ ωραια skunkoφουντα...τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο...με γαματο φυτακι 50%sativa.50%indica!παρολο το κραξιμο που τρωει γενικα η greenhouse...ολα ηταν ΟΚ!
Και το black magic???ολα πηγαν οκ ??αξιζαν οι ρωγες του???:biggrin:
καλημερα!:tiphat:


Οι μπατσοι με ξερουν καλα... :biggrin:

[YOUTUBEIF]EaEBPI0Jglo[/YOUTUBEIF]
 

bathory

Member
φιλε thandee ολα μερακι θελουν!και στην πολη να ημουν καπου θα στριμοχνα καμια κανονικα.τα ντοματια η αγγουρια κτλ.,ολα σε γλαστρες.τα τζακ με τα εστειλαν απο ολλανδια,τιποτα αλλο δεν ξερω!!!τα εβαλα αρχες ιουλη το ενα ξεκινησε να ανθιζει μεσα σεπτεμβρη και κοπηκε σημερα.το δευτερο αρχισε αρχες οκτομβρη να ανθιζει!!!! και λεμε καλα χριστουγεννα!!!!!επιτιδες τα αφησα να δω μεχρι που θα πανε,απλα μελανιασανε λιγο απο το κρυο,κατα τα αλλα κανενα προβλημα εκτος απο μικρη αναπτυξη ουτε ενα μετρο δεν εγιναν!
 

bathory

Member
πολυ καλο το black magik για πρωιμο,εβαλα και απο αυτο στο κρασι που πατησα!Ξαδερφε μην μασας,με την τρελα που εχεις δεν σε ακουμπα κανεις εσενα!!!!
 

thandee

Active member
χορτα,λαδια τσιπουρα κρασια λαχανικα ολα τα παραγω μονος μου,αν ειχα χρονο θα εβαζα και ζωα αλλα....η φτωχεια θελει καλοπεραση!!!!
Στριμωξε και καμια κοτουλα καταγης ποτε δεν ειναι αργα για τιποτες!!βαλτης και λουρακι για να μην σου τρωει και το χρονο σου να πας να την κοιταζεις...θα την εχεις μαζι σου και σενα τριμηνακι...παρτης το κεφαλακι της!:biggrin:ωραιος συνεχισε την προσπαθεια φιλος...:)
 

bathory

Member
αυτος ο Jack ακομη ζει δεν το βαζει κατω!!!2 μηνες ανθοφορια εκλεισε σημερα το τρελο,ουτε απο κρυα καταλαβε ουτε πεινες ουτε τιποτα!
 

thandee

Active member
Εννοειται bathory....εχουν γλυκανει τα κλιματα στο Ελλαδα...ειναι και η κανναβη σκυλι φυτο...ειχα παρομοια αποτελεσματα σε outdoor περυσι και ζαρζαβατια....το φυτα εξω μονα τους αρχισαν να πεθαινουν μετα τις 15 Δεκεμβρη....καλωπιοτος...ο δικος μου ο jack τελειωσε!
....και γαματο φυτακι ειναι καμαρωτο και αγερωχο στο περριβαλλον του!:)
 
Top