What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

vaporizálás

RasJah

Member
Jóvan na, ezt a videót 2 meeting között kerestem ki gyorsan. De azért Jim Al-Khalil nem épp az az ezotérista fajta szerintem.
Na mindegy, majd ha lesz időm, megkeresem a pontosan ide vágó doksit.
Amióta vége lett a covidnak konkrétan kaksizni is alig van időm :) Látástól mikulásig meló van, plusz a gyerekek, meg miegymás.
Mégegyszer elnézést. Visszaszívom az egészet.

A mighty+ nagyon nagyon jól adja vissza az ízeket :)
 

3113

New member
Jóvan na, ezt a videót 2 meeting között kerestem ki gyorsan. De azért Jim Al-Khalil nem épp az az ezotérista fajta szerintem.
Na mindegy, majd ha lesz időm, megkeresem a pontosan ide vágó doksit.
Amióta vége lett a covidnak konkrétan kaksizni is alig van időm :) Látástól mikulásig meló van, plusz a gyerekek, meg miegymás.
Mégegyszer elnézést. Visszaszívom az egészet.

A mighty+ nagyon nagyon jól adja vissza az ízeket :)
Végre leírtad, amit mindenki hallani akart! 😂😁
 

RasJah

Member
Végre leírtad, amit mindenki hallani akart! 😂😁
Én ennyire jó ízvisszaadó képességekkel rendelkező vaperálóval még életemben nem találkoztam :)

Amúgy azóta, mióta megvettem az összes ismim :) avval nyaggat, hogy szerezzek nekik is. De nem merem nekik elmondani, hogy én mennyiért vettem. Ezért hát körülnéztem az ebay.de-n. És egész jól áron lehet már használtat venni. Szóval mindenkinek azt ajánlom, hogy keressen német ebay-en használtat nyugodtan, mert az eszköz nagyon robusztus. Ha az eladó garantálja, hogy az eszköz működik, akkor nem tudom elképzelni, hogy mi nagy gond lehetne egy használt készülékkel.
 

softailslim

New member
Sziasztok!
Tegnap megtörtént életem első vapo-zása,
Arizer solo 2-vel!
Szokásos mennyiség (kb. 0.2) grinderrel leőrölve, ez megtöltötte mind a 2 üvegcsövet, amit adtak a vapohoz.
Előhevítés után csatlakoztattam a csövet a készülékhez, 200 C - ról indultam, majd 220ig vittem föl a hőt.
Első pár slukk igen ízes gőz volt, utána halványult az íz, és egyre jobban dominált a füsthöz hasonló, de korantsem olyan erőteljes ízű gőz.
Körülbelül 8-10 jóféle slukk simán kijött egy session alatt!
A high, korán érkezett, 5 slukk után érezhető, a fejet kapta el és szép fokozatosan bontakozott ki, a testre 30-40 perc után kezdett el hatni!
Nem éreztem gyengébbnek a betépést jointhoz képest, de igaz, amit írnak sokkal tisztább érzés az egész. Tisztábban érzékelhető, ahogy bontakozik ki a hatás, nem csap szét egyből annyira, mint a joint.
Nekem ezek voltak a tapasztalataim.
Crystal Candy volt a strain amúgy!
Hőmérséklettel majd még próbálkozok, hogyan hozható ki a legjobb íz a materiából!
Viszonyítási alapom nincs, de így első használat után pozitívan tudok nyilatkozni erről az egész vaporizátoros dologról, és az Arizer Solo 2-ről
Szia. Honnan tudnám ezt beszerezni? Talán 2 oldalon lattam, es az is Ausztriában. Köszönettel !
 

dev.

Well-known member
Vulcanonak mennyit bír a zsacsija? Classic, vagy Hybrid? Classichoz lehet kapni adaptereket, hogy lehessen használni csővel?
Nálam napi használat mellett két-három hónapot, utána néhány apró lyukon elkezd szelelni,de még használható mard.
Igényektől függ, classic talán tovább bírja mert nincs benne annyi elektronika, a hybridért meg az asszony lesz hálás, mert nem csörögsz majd állandóan a zacskóval.
A classic csak zacskóval használható.
 
Top