What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

cheapwine

Well-known member
Veteran
skunk x chem



wr auto juz po scinke i w trakcie palenia, palenie w miare dobre ale dupy nie urywa + te niezbite topy... no ale nie ma co narzekac ;) :dance013:
 

LyryC

Active member
ICMag Donor
Veteran
Hell yeah brother!

Na strowie? lol

I lost all my polish skills!

Nice littel grow - very clean!

girlls looking delicious :canabis:
 

miron555

Member
przyznam ze zwatpilem juz troche ale teraz widze hehe ze jest calkiem cacy. diesel i skunk zdaje sie chca wiecej czasu za to kush wczesniejszy. i te trichy hehe lots of resin. eloszka
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
kush x chem



ciagle podrywam sample i jaram :(

kush x chem - typowy usypiac

diesel x chem - cos kreatywnego, typowa euforia i zabawy :D

skunk x chem - sativa/indica mix
 

LyryC

Active member
ICMag Donor
Veteran
Hey man - you have too much nitrogen going into yoru plants - thats why the leaves are curled down - theres nutrient burn on the tips of your leaves as well so you could be feeding less than you are. Keep feeding as often - just not as concentrated food. So instead of 2ml per L - do 1ml per L.

I think you would have more bud - less leaf - and a fatter harvest if you used less Nitrogen :)

:wave:
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
kolejny week, kush x chem oraz jeden skunk x chem sciete... skunk x chem, w sumie zaczal juz powoli umierac... reszta scinka we wtorek (a raczej ciemnia od wtorku na 48h)

kush x chem




skunk x chem
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Cukierkowo wygladaja te boby , szczegulnie ten szatan rogaty , jak go widze to nie wiedzac czemu przypominaja sie mi zelki chilli hehe Topy rozmiarem zadawalaja mnie ;) faktycznie dostaly troche za duze sterzenie nawozow , uczymy sie na tym co robimy , do puki to robimy to ciagle sie uczymy :D Teraz nadejdzie magiczny czas w Twoim domu , nastroje wzrosna razem z moralami , czlowiek sie taki uczynny robi i radosny kiedy sloiki sie wypelniaja wlasna trawka ... ta pustke szybka w szafie wypelniaj i fotkami sie tu ciskaj bro.

Zycze duzo zdrowia oraz radosci z milosci
picture.php

ZZ
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
wyprobowalem fim'a w 1szym tygodniu flo tak jak robil zielony ludek ze starego filmu o sadzeniu w hydro (kto wie ten wie ocb) jak widac efekt jest fajny i mysle ze z kazdym growem bede tak probowal ;)
 

jerzu19

Active member
Veteran
Witam
Potwierdzam słowa Z-z "Cukierkowo wyglądają" zwłaszcza Kush x Chem :yummy: Widać dobre geny !!!! z ukłonami w stronę twórców.
3maj tak dalej cheapwine ! :tiphat:

pozdro jerzu
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
znalazlem fotki wysuszonego i troche zcurringowanego, nie wiem co jest co ale geny GGS ;)

skunk x chem albo diesel x chem ;)



 

cheapwine

Well-known member
Veteran
No to lecimy tutaj...

HPS 150W juz czeka, kolejne sionka sie mocza, wiatrak mieszajacy moze jutro przyjdzie, jeszcze kupic filtr weglowy...

Pytanko z mojej strony: jaka ziemie polecacie? Mysle o Plagron Light-Mix albo jakims Bio-Bizz, czy zwykla + perlit? :)

SETUP: 150W HPS i tutaj sie zastanawiam czy dodawac tego LED'a czy sam HPS? Jak myslicie? Box ten co ostatnio 50x50x120.

16 donic 2L (takie jak dupsq mial kiedys a moze i ma do dzisiaj), prawie same femi, 4 REGI zeby sie pobawic... No i wiadomo system bedzie 12/1 :)

 
Last edited:
B

BajCus

Ja proponuje Ci Ceres pod³o¿e do wysiewu lub pod³o¿e do ukorzeniania. Ró¿ni± siê miêdzy sob± nieznacznie ilo¶ci± nawozu pocz±tkowego.

A tak to jest to drobno ciêty kokos, torf odkwaszony i perlit.

Naprawde kozak ziemia. Ja j± miesza³em 1:1 z compo super lekkie ale nastêpny raz jade ju¿ na samym CERESIE. Pozdro
 

Latest posts

Latest posts

Top