What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Jimy x Purple strains!

hobbi ur

Active member
jól kimaradtam asokmindenből, ügyesek vagytok Ti itt mindannyian Urak, Bálint Gazda büszke rátok hehhhehehhe, meg Hobbi is!
 

ZoldOvezet

Active member
Kössz Hobbi brooo :D megy minden

Egy kis upp...ma megrendeltem a 600 wattos hpst..adjust a winggel...mostmár csak a hőfokkal meg a párával kell majd játszani ha bekerül a nagylámpa..kaptak locsolást kis levelezést meg kötözést :)


Lámpával :

picture.php


Lámpa nélkül :

picture.php



Sok szerencsét véreim taven bachtalooo o lungo trajoo
 

ZoldOvezet

Active member
na még egy négy öt hónap és elkészül a :D

Csak lesz valami :D

A rendelésnél mi lehet az h Időzített kiszállítás státuszban van a lámpa?(Babylon)
A green gazdához meg odaért a banki utalás 7.02kor de a rendelésnél semmi nem változott ugyan az van h 'Pending'.. mi van ezekkel?:D
 

ZoldOvezet

Active member
Kezdenek helyreállni a dolgok,hogy közeledik fizetésnap,idáig a led volt felettük nem a hps anyagi okokból nem részletezem,de mostmár a hps üzemel 16/8ban január 7.én KAPCSOLOK.A hőfokot 29-30on tudom tartani 50-55 párával,idáig elég volt 5 naponta locsoljak és heti 1x kaptak tápot. mostmár heti 2x fogok 1 táppal de majd adja magát..majd látom mikor jó..

picture.php
 

ZoldOvezet

Active member
Valami csoda folytán csak kinlódtam a trafóval és leesett rólla véletlen egy műanyag 'fedő' ami a tekercset fedi (nem is tudtam h az levehető) és mit látok...szarrá volt benne olvadva a műanyag burkolat ami a tekercset fedte..:S ma visszaküldtem..ELVILEG a héten még megoldható a csere...háát....kíváncsi leszek rá..örülök,hogy kajakra nem gyulladt ránk..WTF??? Mitől lehetett ez??
 

Charass

Active member
Az kemény... Attól, hogy szar az anyaghasználat. Olcsó, gyengébb minőségű alkatrészek. Vagy csak szimplán kifogtál egy rosszat. De nincs az se kizárva, hogy egy olyat kaptál meg amit már valaki vissza vitt egyszer!

Mond meg, hogy ETI-re cseréljék! Aztán ne hagyd magad, verd ki a balhét h akár a házad is leéghetett volna...
 

ZoldOvezet

Active member
Milyen trafó?

Az kemény... Attól, hogy szar az anyaghasználat. Olcsó, gyengébb minőségű alkatrészek. Vagy csak szimplán kifogtál egy rosszat. De nincs az se kizárva, hogy egy olyat kaptál meg amit már valaki vissza vitt egyszer!

Mond meg, hogy ETI-re cseréljék! Aztán ne hagyd magad, verd ki a balhét h akár a házad is leéghetett volna...

dev GreenForce magnetic tudod a zöld kupakos

Charass: hát sajnálom azért egy kicsit magamat bazdki h nagynehezen összeállítom a cuccokat stb,aztán így járok...nem igazán hajlott a cserére,de mind1 csak JÓ legyen..azt nem mondtàk,hogy tűzoltó is ajánlott mellé..már tegnap visszaraktam a postára annak viszont örülök,hogy nem az ebayről rendeltem meg,most meg veszekednék a némettel :)
 

Charass

Active member
Ja hát el is hiszem! Én is ki lennék akadva! És ugyanilyet küldenek? Ha igen akkor szerintem tartsd szemmel az első héten legalább, nehogy baj legyen!
 

ZoldOvezet

Active member
Ja hát el is hiszem! Én is ki lennék akadva! És ugyanilyet küldenek? Ha igen akkor szerintem tartsd szemmel az első héten legalább, nehogy baj legyen!

ja valszeg ugyan olyt kuldenek..de varjaaal meg egyalltalan mit talalnak ki majd ramfogjak h rosszul lett bekötve vagy nem ezt a trafót küldték stb stb xD én már kezdem feladni teljesen a bizalmat ilyen szempontból
 

ZoldOvezet

Active member
trafó üzemkész! ( felújított,kíváncsi leszek h lelövi-e)

FLOWER START!!!!! Holnap az első nap :)

Képpel hitelesebb :D

picture.php
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top