What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Hungrowboy #2 Dr. Underground - King Kong 400w hps

hungrowboy

Member
Üdv mindenkinek! gondolom sok mindenkinek hianyoztam foleg Gknak :D Latom mar annyira nem aktiv a forum mint amikor nagyon aktiv voltam, ez azert kar azt hittem egyre tobben gyulnek majd idovel. A korom végen irok nektek :) King Kongal probalkoztam a masodik korombe, tobb kevesebb sikerrel, inkabb kevesebbel es nagyreszt ez azert lehet mert nem voltam itt jelen. Az elso koromben szerzett tudassal kezdtem el. Mostmar a 48.nap floban. Gond nincs semmi fura feher lenyek nem eltek rajta. Tapozassal sem volt semmi gond.Igy nem tudom mi lehet a gond de hatha ti tudtok mondani valami okosat. Grow/Bloom/Micro alaptapok a bekas felkeppel allatot uvegekbol :D a tablazat alapjan. Kaptak embiot illetve bio novat, szilikont viragzasra 400w hps es egy kis venti bent. Talan a fokkal lehet a baj bar ezt nem tudom m3nnyire szamit 20 fok volt atlagba bent nekik. Sokkal kissebbre nottek mint az elozok bar ez lehet a mas genetika miatt is persze. Valami otlet? kesobb jonnek a kepek :) elore is koszi:dance013:
 

hungrowboy

Member
De nincs ossze vissza tapozas mindenbol annyit amennyit leirtak nem tobbet tul semmikepp sem locsoltam mindig megvartam ameddig nem nedves a kozeg teteje. Igazabol baj nincs jol neznek ki csak a hozam kevesebb joval mint az elozo koromnek mar igy latni lehet pedig elvileg a King Kong nagyon jo hozamu elotte egy sima skunkom volt.
Miert mi az em bio szerepe?
 
K

kukta

Ezek az adagolási táblázatok inkább irányadóak, nem pedig kőbe vésett dolog amit vakon követni kell. A növény igényeihez kell igazodni meg az adott körülményekhez, amik befolyásolják a víz és tápfelvételt...
 

GK_420

Active member
Egy újabb találós rejtély...szeressük az ilyet tényleg. :D Kismillió meg egy oka lehet, ha nem naplóztad végig és azt mondod te mindent jó csináltál mit mondhatnánk? Valószínű valamit mégse csináltál elég jól. :D Majd a következő jobb lesz...
 

hungrowboy

Member
Itt vannak a képek, hátha láttok valamit :) a növények csak 50centik
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


És egy kérdés nem vagyok valami műszaki zseni. Mars Hydro led vagy ehez hasonlo led hogyan működik? marmint nem kell trafó hozza csak bedugom a 600wtosat a konektorba és kesz? vagy ehez is kell valami átalakito esetleg trafo?
 
jók ezek és még hátra van nekik vagy 3 hét... korai még a hozamról nyilatkozni. szerintem nagyot fog teremni mire beérik.

csak kicsit lassabban virágzik, mint az előző amit termesztettél. első ránézésre Chronic-nak tűnt, most utána olvastam és tényleg az... Ed Rosenthal Super Bud x Chronic. ezek közül mindkét fajta alap hangon 10 hét 12/12.

EM bio az tudtommal talaj oltásra van, a termesztés megkezdése előtt kell alkalmazni 10 nappal. a Humusz FW az amit minden locsolásnál szoktak alkalmazni táp mellé.
 

hungrowboy

Member
jók ezek és még hátra van nekik vagy 3 hét... korai még a hozamról nyilatkozni. szerintem nagyot fog teremni mire beérik.

csak kicsit lassabban virágzik, mint az előző amit termesztettél. első ránézésre Chronic-nak tűnt, most utána olvastam és tényleg az... Ed Rosenthal Super Bud x Chronic. ezek közül mindkét fajta alap hangon 10 hét 12/12.

EM bio az tudtommal talaj oltásra van, a termesztés megkezdése előtt kell alkalmazni 10 nappal. a Humusz FW az amit minden locsolásnál szoktak alkalmazni táp mellé.

Hat lehet hogy azok a fajtak addig viragoznak, de a dr.underground king kongja azt irja az oldal hogy Flowering Time indoor: 7 to 8 weeks
Harvesting outdoor: late September, early October.
Production indoor: 700 - 900 gr.
Production outdoor: around a kilo per plant in mother earth
Flowering Time Indoor: 53 - 63 days (~58 days)

en a 7. hétbe vagyok. Bar tenyleg nem ugy nézki hogy lekéne szedni mostanában. De nagyon alacsonyak az előzőhöz képest, fog még nyulni szerinted?
 
az, hogy ezek most ekkorák, az azon múlik, hogy ekkorára növesztetted... adtál volna még neki 1-2 hét veget, most 30-50 centivel magasabbak/szélesebbek lennének. nem igazán fog már nőni magasságra, max 10 centit, ilyenkorra már pont befejezik a stretching-et, ami a virágzás első pár hetére jellemző. hízni viszont fog még sokat.

63 nap virágzás kb úgy elég, ha onnantól számolod amikor már láthatóak a virág kezdemények, ami 7-10 nappal később van, mint ahogy átkapcsolsz 12/12-re. tehát minimum 70 nap összességében. Klónról kicsit gyorsabb a virágzás, mint magról, abban az esetben elég lehet 63 nap.
 

hungrowboy

Member
az, hogy ezek most ekkorák, az azon múlik, hogy ekkorára növesztetted... adtál volna még neki 1-2 hét veget, most 30-50 centivel magasabbak/szélesebbek lennének. nem igazán fog már nőni magasságra, max 10 centit, ilyenkorra már pont befejezik a stretching-et, ami a virágzás első pár hetére jellemző. hízni viszont fog még sokat.

63 nap virágzás kb úgy elég, ha onnantól számolod amikor már láthatóak a virág kezdemények, ami 7-10 nappal később van, mint ahogy átkapcsolsz 12/12-re. tehát minimum 70 nap összességében. Klónról kicsit gyorsabb a virágzás, mint magról, abban az esetben elég lehet 63 nap.

értem! akkor még fennhagyom őket legalabb 2 hétig és majd kiderul.
Egyebkent volt 5 hét veg. ugy gondoltam annyi elég ezek szerint nem volt. De tanulsagos volt az írásod köszi. De mindennek ellenére nekem csalodás ez a king kong en többet vartam volna tőle.
 
ez a Chronic vonal sose virágzott túl gyorsan, kell nekik jó 10 hét mire rendesen bedurran, de a végeredmény elég látványos tud lenni. ha olyat akarsz ami gyorsan kész van, akkor legközelebb ne ilyen fajtát vegyél.
 

hungrowboy

Member
hat 10 hetes idoszakot nem szeretnek floba 7-8 at inkabb azt hittem ez is olyan nem baj ez hogy nem, csak nem erre szamitottam. Talan kovire nyomok egy ww-t a white labeltol, de egyenlore meg nem tudom. Te tudnal ajanlani esetleg amikrol jokat hallottal vagy esetleg tapasztalat is van neked benne?
 
K

kukta

Én a green poison-t ajánlom ha rövid virágzásút keresel, az napra pontosan 8hét flo után szedhető.
 

hungrowboy

Member
Nocsak,nocsak! Megerte az a sok oldal eszosztas latjatok :)
Szep munka, grat!

Köszi szepen a kedves szavakat :D de sajnos mint latod nagyon gyenge az elso jobb volt szerintem meg 2 hetig hagyom aztan kiderul de szerintem innen mar sokat nem no ez lassan a 7. het
ui: igen itt az eredmenye egyedul egy kor :D bar sokkal jobbat szeretnek.. tanacsokat elfogadok ;)
 

Medicropper117

Active member
Hát a képeket elnézve ezek valahol a 6. hétben járnak. 3-4 hét még
Valoszinuleg rosszul számolod a flo-t
Amugy nem rosszak ezek. Kicsit vegelhettek volna tovább. Ez már annyit sem fog növekedni mint amit Króm írt. A virágok fognak dagadni
Sok sikert
 
Top