What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Hungrowboy első probalkozása [400hps+cooltube, growbox100*100 szettel]

Status
Not open for further replies.

Dr_Gonzo

New member
Kiveve hogy azon a satron van helye a ct-nek
Persze johelyen lesz az befujonak ott alul... Ha nincs akkora ereje h kifujja majd a novenyeket a helyerol, de ha azt is akartad neki mondani h emelje majd fel a potokat h ne telibeverje majd a novenyeket akkor ok

Ja tényleg!:) Bocs elnéztem,azt hittem nincs fönt annyi lyuk:)
 

hungrowboy

Member
Uristen. Mit vergődtök?:)
Egy sátor felállítása is gondot okoz mikor adott minden csak össze kell rakni?!:)
Nézegessél képeket. Azokból ki lehet talalni h mi a hányás. Amugymeg sztem a beszívó/fújó venti akkor kell ha külön körön megy majd a cooltube. Akkora boxba még nem kell befújóventi.....nah de mind1 is.
Rakd be ártani nem árthat

Hogy kell osszekotni kulon koron? Lehet ez a ventiba novenyeknek van? Mindent kiprobaltam dator kesz mar csak bele kene tenni a cuccokat de amiket nezek kepeket mindenhol mashogy van es nekem ossze kene kotni a cool tube al + a szenszurovel ugy menne ki a levego!
 

hungrowboy

Member
Ez a kis venti tuti a cool tubera van azzal kene osszehangolni de az se baj ha a cool tubebol kijovo levegot bentre hordja nem? Vagy akkor bent nagyon meleg lesz?
 

iwantmorebuds

Active member
Uristen. Mit vergődtök?:)
Egy sátor felállítása is gondot okoz mikor adott minden csak össze kell rakni?!:)
Nézegessél képeket. Azokból ki lehet talalni h mi a hányás. Amugymeg sztem a beszívó/fújó venti akkor kell ha külön körön megy majd a cooltube. Akkora boxba még nem kell befújóventi.....nah de mind1 is.
Rakd be ártani nem árthat
Nekem a pc vemtit is sokaljak neha a kicsik...
Azert vergodik mert keves a lik
 

Medicropper117

Active member
Nag jolvan ne kavarjatok össze.
Egyszerű a képlet. Igy kösd össze ahogy leirom. A kissebb ventit szereld a csőre. 1,5m cső majd ct majd ismét masfél meter cső. Alul megy be, felül ki
Fent két lyuk kell h legyen. Egy oldalt egy pedig a tetején. Az oldalsóba vezesd a ct-t kifelé
Rakhatsz valami gyenge szűrést a venti elé h ritkabban kelljen a ct-t takaritani.

A nagy ventit pászítsd rá a szűrőre. Egy az egybe direkt mehet. Ha tudsz spórolj egy kis csövet. 30-40cm elég. A csövet rakd a venti végére. Így elfektetve be tudod rakni a szűrőt és a ventit felülre. Legkézenfekvőbb megoldás a rögzítésre pár gyorskötöző ha van. (Ha nincs szerezz be egy százas csomagot mert jóbarátod lesz minden téren;) )
Kivezeted fent és kész. 1 óra alatt megvan az egész és már robog is a rendszer
Ha ezután a szájbarágós stílus után se megy....
 

iwantmorebuds

Active member
Ok leirom az en megoldasom, nekem is igy van, azt csinaltok amit akartok :D
Felulre beteszed a ventit ra a szenszurot. A ct egyik felere rateszed a csoventit ami atfuj a ct-n masik felere a gegecsovet, azt pedig felvezeted a szenszurohoz es siman radrotozod vagy akarmi, a lenyeg h oda menjen a meleg levego, azt a nagyventi szepen kikapja, igy az a levego ami a ct-n atmegy es ugye a boxbol jon, ugyanugy szurve lesz
 

Medicropper117

Active member
Most olvasom. Ha csak 1 lyuk van fent az szopóág. Akkor azt tudod tenni h szűrő, kevés cső, ct, cső, venti
Ha mákod van elég lesz a kiszivas a hő elszállításához anelkul h a ventibe kárt tenne
A 280as venti a 300as szuron kombó mellé sok a 180 be sztem. Nem ertem ezt a szettet ha csak 1 luk van fent.
Ha van a csaladbab varrógép amit kolcson tudsz kerni sztem hekkeld meg. De lehet en meg kezzel is nekiallnek megvarrni. (Ha nem talaltad ki magad eddig, vagsz egy likat es valami vastag anyaggyal elvarrod. Az osszehuzhato zsakrol ne feledkezz meg)
 

hungrowboy

Member
Nag jolvan ne kavarjatok össze.
Egyszerű a képlet. Igy kösd össze ahogy leirom. A kissebb ventit szereld a csőre. 1,5m cső majd ct majd ismét masfél meter cső. Alul megy be, felül ki
Fent két lyuk kell h legyen. Egy oldalt egy pedig a tetején. Az oldalsóba vezesd a ct-t kifelé
Rakhatsz valami gyenge szűrést a venti elé h ritkabban kelljen a ct-t takaritani.

A nagy ventit pászítsd rá a szűrőre. Egy az egybe direkt mehet. Ha tudsz spórolj egy kis csövet. 30-40cm elég. A csövet rakd a venti végére. Így elfektetve be tudod rakni a szűrőt és a ventit felülre. Legkézenfekvőbb megoldás a rögzítésre pár gyorskötöző ha van. (Ha nincs szerezz be egy százas csomagot mert jóbarátod lesz minden téren;) )
Kivezeted fent és kész. 1 óra alatt megvan az egész és már robog is a rendszer
Ha ezután a szájbarágós stílus után se megy....

Ertem amit mondasz koszonom szeprn vegre valaki aki total leir mindent! egy gond van fonok! Felul egy lyuk van! Alul is egy addig vagesz hogy alulra kisventi cso cooltube es azt a csovet vezetem ki felul. De ha ezt megteszem akkor a szuronek a csovet hogy vezetem ki megint csak font nincs egy lyukse
 

Medicropper117

Active member
Ok leirom az en megoldasom, nekem is igy van, azt csinaltok amit akartok :D
Felulre beteszed a ventit ra a szenszurot. A ct egyik felere rateszed a csoventit ami atfuj a ct-n masik felere a gegecsovet, azt pedig felvezeted a szenszurohoz es siman radrotozod vagy akarmi, a lenyeg h oda menjen a meleg levego, azt a nagyventi szepen kikapja, igy az a levego ami a ct-n atmegy es ugye a boxbol jon, ugyanugy szurve lesz

H-h nincs szag? Ha megkuldod a szurot oldalrol az atenged
 

hungrowboy

Member
Ja ha mar szabdalsz akkor legyen egy a tetejen meg egy-egy mindket oldalon felul :D (ne szabdalj szerintem) jo lesz ahogy irtam finomitani kell rajt max a lenyeg hogy a ho keruljon fel a nagyventihez

Figyu! es ha ugy csinalom hogy : szenszuro egybetolva a ventivel ami sziv mrg tolja a masik oldalon a levegot! Ez osszekotve cso es cool tube aztan a cool tube ele vagy utanna azt a ventit odategyem? Es ugynki a levego
 

iwantmorebuds

Active member
Nem egeszen, igy is kellene még egy lyuk h visszahozd a csovet. Este tudok kepet mutatni addig nemtom mar mashogy leirni.
Most ugy is kivettem a polcot tehat ugy van ahogy leirtam, de azt nemtudom megmondani mennyire ereszti igy at a szagot mert nekem a mobynak amugy is edes szaga egyelore mint a legfrissitomnek :D szoval ha nyitva lenne az ajto se vennem eszre
Elotte meg bevolt teve egy polc amivel elvolt valasztva a felso ter ahova ment a meleg meg a szag, ugy nem jott at semmi az tuti.
 

Medicropper117

Active member
Ne vágd ki csak akkor ha meg tudod profin csinálni!!! Ha nem vagy biztos magadban inkabb tákold össze valahogy egy lyukkal fent vagy mittomenhol
 

Son of Soil

Member
Egy lyuk miért nem elég? Miért kéne két körösre csinálni, ha csak egy olyan fos csőventit adtak a vents tt mellé?
Azt a wc-be való cső ventit kidobod a kukába, és a vents tt-vel megcsinálod egybe az egészet.
Valahogy így (képzeld oda a saját cuccaidat, szűrő, rápattintani a ventit, cső, ct, cső ki a lyukon) :

https://www.icmag.com/ic/attachment.php?attachmentid=372185&stc=1&d=1469128877
 

Attachments

  • Snek.jpg
    Snek.jpg
    71.1 KB · Views: 44
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top