What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Nam? :2017:

Status
Not open for further replies.

lob19

Member
Veteran
Illuminati x Chemdog DDf2

Wreszcie na serio kwitnie :)

picture.php
 
Last edited:

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Tak sobie patrze i 10 lat temu na koniec roku bylo 6000 postow w tym temacie a w tym roku 250 bedzie :nono:
Zostali sami niezniszczalni :D
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
No smutno trochę się robi myśląc o tym jak to forum kiedyś tętniło życiem, w nadchodzącym roku postaram się nieco dołożyć tu do pieca, może śpiący rycerze się obudzą...

Zauważyłem pewną prawidłowość, mianowicie im mniej ludzi siedzi na forach tym więcej robi zioło, ciekawy paradoks... Ostatnio się po forach rozejżałem i pustki personalne po horyzont, z kolei u mnie w mieście jest prawie tyle samo upraw ile domów lol czasy się mocno zmieniły...
 

TheCreator

Member
Veteran
Hej hej ho!
Na trochę mnie wywiało z IC jak i z kolorowania :/
Po małych zawirowaniach spróbuję na nowo, bo przestać nie mogę!
Chwilowo nieśmiałe początki i próby, geny DinaFemy głównie.
Lasery fioletowe takie tera świeco!
picture.php


Pozdro nowi starzy ciągle jarzy :D
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Bierzący projekt u mojego kolegi, 2 namioty obsiane pestkami Honey Sweet Rocket x Pre 98 Bubba Kush
Duży namiot:

picture.php


picture.php


I mały namiot:

picture.php


peace
 
Last edited:

bajcus2

Active member
Dziadkom się nie chce zdjęc wrzucać :)

Przemysłowcy się boją

Nowi nie przychodzą w takiej ilości jak starzy odchodzą

ot takie moje przemyślenia ;-)

W sumie lepiej mniej a lepszej jakości

btw. Bajcus też już nic nie wrzuci ;-(
 
D

darek648

ja myśle że to jest jednak strach i wszyscy nadal robią swoje ale po cichu bo też jestem tu już długo i pamiętam te czasy żeby przeglądąć cały wontek to trzeba było kilka godzin zarezerwować na to ale że technologia coraz bardziej ułatwia prace organom ścigania tym mniej ludzi na forach.pozdro ps:taka tendencia się utrzyma!
 

TABLOCK

New member
nom szkoda , raczej na mój chłopski rozum myślę że po prostu maria , a raczej jej uprawa , stała się na tyle powszednia że większość sobie odpuściła , wrzucania zdjęć tu. A szkoda ogolnie był ? w sumie był tu najlepszy klimat. Ahhh .... aż pozdrowię starych userów. bez wymieniania nicków mój nick już jest tu z 4warty. od Mr.ganja ... po. inne. Bardzo dobrzy ludzie tu się kręcą. Jedynie wspomnień czar zostaje za co całej ekipie bardzo dziękuję.

Napisałem to jakby polska sekcja upadła , mam nadzieje że nie. Ale żegnaj genia życie się zmienia ... pozdro hej i do przypadkowego , spotkania , usłyszenia ,napisania posta.

Dziwnie żałobą powiałą Zielu Ziel .. a ty gdzie ? ehhh
 

TABLOCK

New member
nom szkoda , raczej na mój chłopski rozum myślę że po prostu maria , a raczej jej uprawa , stała się na tyle powszednia że większość sobie odpuściła , wrzucania zdjęć tu. A szkoda ogolnie był ? w sumie był tu najlepszy klimat. Ahhh .... aż pozdrowię starych userów. bez wymieniania nicków mój nick już jest tu z 4warty. od Mr.ganja ... po. inne. Bardzo dobrzy ludzie tu się kręcą. Jedynie wspomnień czar zostaje za co całej ekipie bardzo dziękuję.

Napisałem to jakby polska sekcja upadła , mam nadzieje że nie. Ale żegnaj genia życie się zmienia ... pozdro hej i do przypadkowego , spotkania , usłyszenia ,napisania posta.

Dziwnie żałobą powiałą Zielu Ziel .. a ty gdzie ? ehhh

Jak nasz mentor tej sekcji ! ?
 

TABLOCK

New member
nom szkoda , raczej na mój chłopski rozum myślę że po prostu maria , a raczej jej uprawa , stała się na tyle powszednia że większość sobie odpuściła , wrzucania zdjęć tu. A szkoda ogolnie był ? w sumie był tu najlepszy klimat. Ahhh .... aż pozdrowię starych userów. bez wymieniania nicków mój nick już jest tu z 4warty. od Mr.ganja ... po. inne. Bardzo dobrzy ludzie tu się kręcą. Jedynie wspomnień czar zostaje za co całej ekipie bardzo dziękuję.

Napisałem to jakby polska sekcja upadła , mam nadzieje że nie. Ale żegnaj genia życie się zmienia ... pozdro hej i do przypadkowego , spotkania , usłyszenia ,napisania posta.

Dziwnie żałobą powiałą Zielu Ziel .. a ty gdzie ? ehhh

Gdzie się oidziałeś wesprzyj nas dobrym słowem koleżko.
 

eHo

Active member
forum by bylo ciut bardziej zywe gdyby pieniadze nie byly tutaj tak wazne jak sa i dlatego wielu ludzi musialo odejsc gdzie indziej bo tutaj nie byli mile widziani, przeszkadzali w interesach ...pozdro dla kumatych!
 

lob19

Member
Veteran
Nie lubie bawić się w policjanta kontentu, ale nie mogę się powstrzymać...

TABLOCK: Po jakiego grzyba, poza nabijaniem postów oczywiście, piszesz kilka postów komentujących "złe zmiany" i nie wrzucisz nawet jednego zdjęcia? W temacie, który (w moim rozumieniu) służy pokazywaniu co nam rośnie.
Nie znam Cię ale widzę tu popularne ostatnio i coraz częściej widoczne podejście do rzeczywistości na zasadzie: "Nie podoba mi się obecny stan rzeczy, to głośno o tym krzyczę, ale na wszelki wypadek nic nie robię aby coś w tej kwestii poprawić" - jest Pan/Pani(?) wspaniałym materiałem na polityka w tym smutnym jak pi*** kraju ;)

picture.php
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top