What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2018_OUT_auto

Pillang

Well-known member
Amnesia haze. Szépen fejlődnek, de mindegyik ugyanígy néz ki egyelőre, szativás levelek még nincsenek.

picture.php
 

Pillang

Well-known member
Na akkor ez sztornó, mert acetamipridet tartalmaz, aminek kell vagy két hét, amíg lebomlik és azt csak permettel tudom szabályozni, a rudacskak meg 3 hónapig adják neki. Ha valaki ért hozzá jobban, cáfoljon meg, mert akkor mégsem vettem meg hiába...
 

Pillang

Well-known member
Asszem, ma reggel túltoltam a táp adagjukat, estére lekonyultak mind. Most kaptak 10-10 liter sima vizet, remélem nem csináltam helyrehozhatatlan kárt...

picture.php
 

dinobacsi

New member
Hello! Ne haragudj, hogy ide dugom az orrom a csúnya kérdéseimmel de elbizonytalanodtam a képeid láttán. Legelső ültetésem, szintén outdoor auto. Kb. 1 héttel később kezdtem mint te és arra volnék kíváncsi: milyen gyakran és hány liter vizet adsz nekik? Elég véznácska a növényem a tiédhez képest.. pedig etetem itatom odafigyelek rá, rosszullétnek semmi jelét nem mutatta eddig. GHS seedbankból vannak a magok egyébként. Köszi előre is ^_^
 

Pillang

Well-known member
Ha nem esik, akkor majd mindennap kapnak fejenként 10 liter vizet, etetéssel óvatosan, én most lőttem épp túl a célon. A sok víz mellett a laza szerkezetű talajra is érdemes odafigyelni, meg a sok napsütésre... Sok sikert!
 

dinobacsi

New member
Oh én 4 naponta adok 1 litert.. 10 literes cserépben van 25% perlittel keverve. Akkor valószínűleg nem kap elég vizet.
 

Pillang

Well-known member
Hát sokmindenen múlik, ha nedves helyen van, pl egy völgyben, akkor a természet besegít, de ha nem locsolsz bőven, a hozamon érezni fogod... Ja, most olvasom, hogy cserépben. Ha kint van és nincs le ásva a földbe a cserép, akkor még hozamod sem biztos, hogy lesz.
 
Top