What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2017 outdoor rastatrip

Szóval a benti köröm sikertelensége miatt kikerültek a lányok/fiúk. Ugye vannak regular ak47-ek Bubba gift ,illetve white widow.Mvészet volt kivinni őket abban a cserepekben épp hogy befértek a csomagtartóba. Hála istennek tetszik nekik a kinti élet a kicsik meg is ugrottak egyből. Wuxal supert kaptak tápnak,illetve metarex csigaölővel körbeszórtam őket. 6 gödör van. Kb 70-80 literesek b-s virágföld, szarvasmarhatrágya,perlit megfelelő arányaiban. Kikerült a vadóc vadriasztó is,ugyanis sok errefelé a vaddisznó,meg az őz. Lássuk mi lesz ebből :D!
 

Attachments

  • IMG_4399 másolata.jpg
    IMG_4399 másolata.jpg
    79.7 KB · Views: 42
  • IMG_4400 másolata.jpg
    IMG_4400 másolata.jpg
    91.8 KB · Views: 44
  • IMG_4403 másolata.jpg
    IMG_4403 másolata.jpg
    99.1 KB · Views: 46
  • IMG_4407 másolata.jpg
    IMG_4407 másolata.jpg
    87.3 KB · Views: 41
  • IMG_4409 másolata.jpg
    IMG_4409 másolata.jpg
    80.7 KB · Views: 44
  • IMG_4410 másolata.jpg
    IMG_4410 másolata.jpg
    92.9 KB · Views: 42
F

FxMaster

Cudar kis plantok lesznek ezek, reméljük most nem találja meg őket senki :D Erről a vadócriasztóról írnál pár sort, vagy 1 linket, vagy valamit?? Ez valami szerkezet ami számukra idegesítő hangot ad ki, vagy valami cuccal van körbe fújva a kert, ami elriasztja őket?
 
Reméljük a legjobbakat! :) A tavalyi helyhez képest ez most valamennyivel kockázatosabb helyen van,de itt is ugyanúgy egész nap kapják telibe napkeltétől napnyugtáig. Lehetséges,hogy pont az a nem cink,amit cinknek gondolsz. Vákumcsomagoltan küldik 9-10db kis tasak van benne ami fehér port tartalmaz ,iszonyúan büdös. Kb fél egy méteres magasságban kell őket kihelyezni egymástól 4-5 méter távolságban Ilyen 15x15cm-es átlátszó zacskók. Főképp a vadcsapásokra tettem,illetve az én általam generált véletlenszerű ösvényekre. http://www.agro-store.hu/vmchk/novenyvedelem/vadriaszto-szerek/vadoc-vadriaszto-10-db

Innen szereztem be még tavaly,csak aztán valamiért elfelejtettem alkalmazni.
 

daroes

Member
vadriasztó semmit nem ér ( nekem legalábbis), inkább hugyozz bele egy flakonba, dobj bele vagy 2 gerezd fokhagymát, nyomj bele mustárt tedd ki a napra párnapig hagyd ott, majd öntsd rá 1 zoknira vagy valamire és azt aggasd ki kb derékmagasságú bokorra nekem ez vált be kint
 
Nem vámpírokat akarok távoltartani,hanem vadakat ! :D Viccet félretéve lehetséges,hogy megpróbálom ma még kimegyek viszek földet perlitet meg szarvasmarhagecit,mert félek a holnapi nagy esőtől annyira le fog süllyedni a földnek a szintje,hogy a kókusz amiben voltak ki fog látszódni és esetleg megégnek a gyökerek,orvosolni szeretném ezt a problémát. Meg hozok élesebb képeket majd,tegnap kb annyira láttam én is homályosan,mint amilyenek a képek lettek. Egy helyben lehetetlen megmaradni szúnyoginvázió van.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
inkább, a vadak ellen az a legjobb, ha nem hagysz semmi irritálót nekik, se szagot, se tárgyat, semmi olyat, ami addig ne lett volna ott.. szarvasmarhatrágyát lehet feltúrja a vaddisznó
a helyet készitsd el előre, ne akkor rakd bele a növényt miután felástad... legalább van idejük megnézni mi a faszt csináltál ott .. ha ne talál semmi érdekeset, nem fogja basztatni... utána kiviszed a lányokat és nagyobb biztonségban vannak, mintha körülbombázod ezekkel....
 

hobbi ur

Active member
vadriasztó semmit nem ér ( nekem legalábbis), inkább hugyozz bele egy flakonba, dobj bele vagy 2 gerezd fokhagymát, nyomj bele mustárt tedd ki a napra párnapig hagyd ott, majd öntsd rá 1 zoknira vagy valamire és azt aggasd ki kb derékmagasságú bokorra nekem ez vált be kint

hehhhhehehe ez aztán a mixó :)
 
Vegyes érzésekkel töltött el úgymond az első komolyabb vizit. A két leghátsó csajt toppolta egy őz ők voltak meg lesznek is kb a legkissebbek a többi kertre nem bukkant állat. a WW-k kezdik magukat összeszedni az új hajtásokon már nem mutatkozik az égésnek a jele. A többiek szépen teszik a dolgukat, a 13 növény kapott összesen 7,5 liter vizet 80ml wuxal superrel. Rengeteg eső leesett,most elméletileg pár napig nem fog,remélem fel tudják venni. Kicsit megnyúltak valószínűleg a körülötte lévő gaz miatt hiába tapostam úgy tűnik nem eléggé,úgyhogy most ezen is javítottam. Legközelebbi várható vizit 7-10 nap múlva. Addigis hajtok egy power plantos cigit.
 

Attachments

  • IMG_4442 másolata.jpg
    IMG_4442 másolata.jpg
    135.8 KB · Views: 49
  • IMG_4440 másolata.jpg
    IMG_4440 másolata.jpg
    133.1 KB · Views: 45
  • IMG_4439 másolata.jpg
    IMG_4439 másolata.jpg
    115.7 KB · Views: 46
  • IMG_4438 másolata.jpg
    IMG_4438 másolata.jpg
    119.7 KB · Views: 46
  • IMG_4436 másolata.jpg
    IMG_4436 másolata.jpg
    124.5 KB · Views: 45
  • IMG_4443 másolata.jpg
    IMG_4443 másolata.jpg
    146.4 KB · Views: 49
M

Mackosajt

Jól helyrejöttek bro. Amúgy nem piszkálásból írom, de mulcsolhatnál, mert világít a levegőből a perlit és a föld. :) Reméljük idén nem lopnak meg, a tavalyiak gyönyörű dögök voltak.
 
Fingom nincs hányadik nap,vagy hét lényegtelen. Szokásos tápozási 10 liter vízzel 100ml wuxallal tetszik nekik fasza minden kicsit többet kéne öntözni,de hát van ez így. A legmagasabb csajszi 1 méter jelenleg inkább bokrosodnak,mint nyúlnak tetszik. A legsativásabb ak feno is helyre jött,pedig ő nagyon gyengélkedett.. a topolt AK-k is összeszedték magukat. Legyen elég ennyi jöjjenek a képek,mert azt mindenki szereti. Na cső jó marogatást
 

Attachments

  • IMG_4486 másolata.jpg
    IMG_4486 másolata.jpg
    110.3 KB · Views: 47
  • IMG_4484 másolata.jpg
    IMG_4484 másolata.jpg
    127.2 KB · Views: 42
  • IMG_4480 másolata.jpg
    IMG_4480 másolata.jpg
    100.9 KB · Views: 45
  • IMG_4479 másolata.jpg
    IMG_4479 másolata.jpg
    122 KB · Views: 46
  • IMG_4478 másolata.jpg
    IMG_4478 másolata.jpg
    140.5 KB · Views: 43
  • IMG_4488 másolata.jpg
    IMG_4488 másolata.jpg
    128.7 KB · Views: 46
9 liter víz 120ml wuxal és siralmas állapotok. 13 növényből maradt 5 db amihez nem nyúltak hozzá a vadak. Gyakorlatilag 7 db van a Toppolt Ak-kkal együtt akiket legelőször lerágtak úgyhogy ez eléggé fals egyelőre.. szerencsére a legszebb csajhoz még nem nyúltak ezért imádkozok,hogy ne is tegyék ő már 130cm.. hát szorítsatok,hogy maradjon valami legalább egy százas legyen :D
 

Attachments

  • IMG_4557 másolata.jpg
    IMG_4557 másolata.jpg
    138.7 KB · Views: 42
  • IMG_4553 másolata.jpg
    IMG_4553 másolata.jpg
    135.3 KB · Views: 43
  • IMG_4552 másolata.jpg
    IMG_4552 másolata.jpg
    144.1 KB · Views: 44
  • IMG_4551 másolata.jpg
    IMG_4551 másolata.jpg
    112.9 KB · Views: 43
  • IMG_4545 másolata.jpg
    IMG_4545 másolata.jpg
    136.4 KB · Views: 47
F

FxMaster

9 liter víz 120ml wuxal és siralmas állapotok. 13 növényből maradt 5 db amihez nem nyúltak hozzá a vadak. Gyakorlatilag 7 db van a Toppolt Ak-kkal együtt akiket legelőször lerágtak úgyhogy ez eléggé fals egyelőre.. szerencsére a legszebb csajhoz még nem nyúltak ezért imádkozok,hogy ne is tegyék ő már 130cm.. hát szorítsatok,hogy maradjon valami legalább egy százas legyen :D

Kár... ezek egy kupacba vannak, egy vadhálót köréjük nem tudsz bevállalni?
 
Ne aggódjatok még élek,sok szar borult a nyakamba,de már helyrejött nagyjából minden így hát kilátogathattam a csajokhoz(fiúkhoz). 9db volt,mikor kimentem. Van a kettő leghátsó akiket először toppolták tovább csipegettek belőlük nagyon megnyúltak kb 30cm-esek alig pár levél szerintem őket megeszik,de jó lesz kajának nekik. Akkor van még egy harcos egy külön gödörbe őt is csipegették rendesen 2 csúcsot hoz már alig 45cm. Van még kettő egy másik gödörbe azokat is eléggé megkajszolták az őzek,de nőnek szépek :D kb 60-70cm. Volt 4 db ami értékelhető ami közül egy fiú volt őt azonnal kiszedtem tövénél elvágtam. Maradt egy hatalmas AK bokor ami kb 160 jelenleg ő róla van az egyik kép,kevés táphiány,de most kapott hadd nőjön :) Illetve az első gödörben van még egy white whidow ami nagyon sativás fenó illetve egy ak ami abszolút indica de ő szenved ahogy a képen is látszik eléggé sok a sárgulás.. kaptak wuxalt mert az jó stb kb 3 hét múlval esznek megint meglátogatva csak úgyhogy addig is jó marogatást és vigyázzatok magatokra. Ozorán tali!
 

Attachments

  • asdasdasdasdasd másolata.jpg
    asdasdasdasdasd másolata.jpg
    61.3 KB · Views: 49
  • asdddd másolata.jpg
    asdddd másolata.jpg
    49 KB · Views: 45

davimi

New member
Hali 10 l hez 120 ml wuxal az nem sok? Hany növény kapja 10 litert? Es milyen időközönként kapnak tapot? En autofemet 2ml / liter arányban minden nap. Szoval en keveset adok ezekszerint?
 
Top