What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Dark Devil Auto (autopot)

iwantmorebuds

Active member
Sziasztok, inditok egy naplot a kovetkezo koromhoz. Nem ez volt a terv, de igy is jo :D
Mind a ket genetikahoz volt mar szerencsem, dark devil meg mindig nagyon tetszett utoljara, remlem most is igy lesz.
Setup a szokasos 60x60x200 box, 250w hps, ct. Annyi h meguntam a kezi locsolast ugyhogy kiprobalom ezeket az autopotokat :D csak jot olvastam rola illetve szep nagy novenyeket neveltek benne joparan :D
szoval ez egy ket potos rendszer lesz 15literes potokkal.
A novenyeket eroteljesen fogom kotozgetni, ez is uj lesz szamomra eddig hagytam oket tenni a dolgukat es nem szoltam bele a novekedesbe :D
A potokban kokusz perlitte lesz olyan 70/30 aranyban.
Ezt a kor inkabb tapasztalatszerzesnek szanom mint a nagy hozamnak szoval ha valami rosszul sul el se leszek szomoru :D
Magoncok a vizben, nem lesz semmi cico beledobom a vizbe szt megvarom h kicsirazzon nem tanyerozok meg vizespaplanozok.
 
Last edited:

GK_420

Active member
Miért nem 80x80 a box ehhez a fényhez? Ekkora helyen 150w szokott lenni. Na aztán hajrá!
 

iwantmorebuds

Active member
Tápcsalád
picture.php

Advanced Nutrients Grow & Bloom Coco
A táp ph perfect technologiával készült ami azt jelenti h nem kell ph-t állítani 4-8.5 között bárhol tökéletesen működik.
Boosts:
Carboload, B-52, voodoo juice, bud candy, overdrive

A Dark Devil sikeresen kicsirázott mára,
picture.php

bekerült grodan nagylyukú kockába - ezt se használtam még sose - amit átmostam 6.0-ás ph állított vízzel kétszer is majd, a lyuk pedig coco perlitte-t tartalmaz, ezeket pedig ugyanugy 6.0 ph-ba áztatott/átmosott agyaggolyóra ültettem gondolván nem szárad ki olyan könnyen. És akkor most jöhet a várakozás.
picture.php



 

iwantmorebuds

Active member
Grodanban minek a coco?
Nemjo kockat rendeltem,
De semmi para sikerult talalnom megegy ilyen balfaszt mint en es neki is mukodott igy :D

Mert nem vett kis kuckát:laughing:
Biztos elment a pénz az advanced nutrient tápra:laughing:
Tokom tudta aszittem ez a legkisebb csak ket lyuk merettel van, de azt figyeltem is de megse jot rendeltem :laughing:
Csak a growt vettem most a tobbi mar megvolt, de am jah a mostani utanrendeles is egy felbox ara volt de inkabb az autopotok miatt :D
Amugy hulyeseg eddig csak bloomal mentem 26 euro, a chronic se kapott grow tapot sose.
Tehat ha valaki megveszi a bloom tapot plusz overdrive plusz carboload plusz b52 meg cal mg , ez kb felall 60-70 eurobol nagyjabol 8 novenyre siman eleg lesz, cserebe nemkell a ph-val szenvedni kinek mi draga mi nem, jah es AN tapokat elegedettsegi garanciaval adjak
 
Last edited:

hungrowboy

Member
Tápcsalád
View Image
Advanced Nutrients Grow & Bloom Coco
A táp ph perfect technologiával készült ami azt jelenti h nem kell ph-t állítani 4-8.5 között bárhol tökéletesen működik.
Boosts:
Carboload, B-52, voodoo juice, bud candy, overdrive

A Dark Devil sikeresen kicsirázott mára,
View Image
bekerült grodan nagylyukú kockába - ezt se használtam még sose - amit átmostam 6.0-ás ph állított vízzel kétszer is majd, a lyuk pedig coco perlitte-t tartalmaz, ezeket pedig ugyanugy 6.0 ph-ba áztatott/átmosott agyaggolyóra ültettem gondolván nem szárad ki olyan könnyen. És akkor most jöhet a várakozás.
View Image



Sok sikert! Szerintem te vagy itt aki a tobbiekkel legtobb infot megoszt ami szerintem kiraly foleg ramnezve! :D Egy kerdesem lenne ezeket a ph bealitott termekeket honnan rendeled?
 

iwantmorebuds

Active member
Sok sikert! Szerintem te vagy itt aki a tobbiekkel legtobb infot megoszt ami szerintem kiraly foleg ramnezve! :D Egy kerdesem lenne ezeket a ph bealitott termekeket honnan rendeled?
Aztan azok az infok hol jok hol nem :laughing:
Koszonom, egyebkent.
Mindent a busdokiban veszek, legalabb is a legtobb dolgot
 

iwantmorebuds

Active member
az onnan rendelt magokat fogtak meg a vamom?
Es abbol milett vagy mi tortent utana?

egy szoval se mondtam h rendeltem :D
de remélem nem fogod ezt itt szétoffolni :D, nagyon szívesen válaszolok ide illő kérdésekre
a biztonság kedvéért duplikáltam a topicot más subforumbanl :D
 

iwantmorebuds

Active member
Jááááj de kígyóóóónak ígérkezik ez a napló. :D
Izgalmasnak igerkezik alig varom hogy a 15. Naphoz erkezzunk :p
Sok erdekesseget fog tartalmazni egy csomo hasznos dolgot gyujtottem ossze az utobbi idoben amit megprobalok alkalmazni :D mind eszkozben mind technikakban :D
 

iwantmorebuds

Active member
Dark Devil auto Day 1
egyelőre nincs szükség semmi féle itatásra a grodan jol megszíta magát 6.0-ra állítottam a ph-t a csapviznek amiben átmostam.
A black cream is bekerült a kockába bár még most se volt akkora a csira mint a dd-jé 24 óra után. Remélem két nap alatt azért kibujik jo volna nem maradna le mindjá az elején :D
picture.php

a képen tisztán látszik miért imádom a kokuszt, nagyon jó laza szerkezetű, levegős közeg amit a növények is imádnak :)
 

iwantmorebuds

Active member

Megjött a postás is. Ugy döntöttem, nem hanyagolom el teljesen a védekezést a bennti növényeknél sem, remélem ez is segít valamilyen szinten majd a penészproblémák ellen :)
Tekercs kollega ajánlásával.
picture.php

picture.php

Mikortól érdemes egyébként ezt elkezdeni adagolni Tekercs?
 

iwantmorebuds

Active member
Dark Devil 3. nap

picture.php


tegnap óta már enyhe tápos locsit kap:
0.25 ml sensi grow coco A
0.25 ml sensi grow coco B
0.05 ml potsil egy liter ioncserélt vízhez

 

Latest posts

Latest posts

Top