What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

SGL, tippek kérése

Sziasztok,

Találkoztam egy oldallal, a SuperGreenLab.com-al.

Elég men? dolgokat ígérnek.

Szeretném kikérni a véleményeteket, hogy kezdésnek egy ilyen setuppal megéri-e belevágni az önellátásba. Ha nem esetleg ti milyen DIY megoldást ajánlanátok. Sajnos sátrat nem tudok hova helyezni, de van egy kiváló szekrényem erre a célra. Mylar fóliával terveztem kibélelni a szekrenyt.

Els? körben auto növényekre gondoltam, a fastbuds-ról. A lemon pie autora gondoltam pontosabban.

Tippekre, és egy kis útbaigazításra lenne szükségem.

El?re is köszönettel,
SZ
 
Azon vagyok igazat megvallva, csak azt hittem, hogy ez nem csak velem jott szembe, es van mar tapasztalat.

Igazabol ennyit szerettem volna. Zarhato is akar a posztom:)

Udvozlettel,
SZ
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nagyon kétlem, hogy egy szekrénybe implantált csodaszett alapok ismerete nélkül csodát tenne, plusz a beépített érzékelök akármikor elbaszódhatnak stb


egy profi tápkeverö/adagoló rendszer se jönne ki ennek az árából.


felesleges pénzkidobás, minden érzékelöt meg tudsz venni, arduino nélküli összeállítással is.


alakíts át egy kibelezett hütöt
 
Gondoltam, hogy haladok a korszellemmel es kiprobalom a SGL ninja bundle csomagjat, mivel okostelefonrol nyomon tudom kovetni a csajokat + eleg fain ugyfelszolgalatuk van, segitenek barmiben. Az ugyfelszoli azt mondta, hogy a csomagjukkal atlagosan 1g/w jon le. De ugy gondoltam, hogy legelosszor nem ezzel fogok belevagni.

A kovetkezo csomag megrendelesen gondolkodok.


Szerintetek?

Ui: mindenkeppen fogok csinalni naplot:)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
[YOUTUBEIF]uWT9JKqwgIk[/YOUTUBEIF]


[YOUTUBEIF]2eqp8J2Hvv4[/YOUTUBEIF]


[YOUTUBEIF]aXw9-S1JIwg[/YOUTUBEIF]
 

Uzsidoboz

Well-known member
Mikro grow hoz szerintem sok a 10db izzó
Nem kevés h?t ad le azt én is túlgondoltam
Bár nálam a szobában van ahol alszok 6db ot égetek igy a venti-t éjjel visszaveszem 7.3V ra
Igy tudtam megoldani a zajt és a höm is 25-27C
Között mozog
 
Hat ugy gondoltam h vegben 6 egne, viragzasnal mind a 10. A h?t meg akkor megoldanam meg +2 ventivel igeny eseten a masikak melle.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nekem mindegy,

ultrahangos párásítót szerezz az még jól jöhet például
pc ventiböl jó a bontott régi is
 
Nem rossz gondolat, koszonom. Mar korbe is neztem. Tizenezert beszerezheto az is. Koszonom meg 1x, mar fel is irtam:)

Egyebkent a rendelkezesre allo helyem, az egy 50x50x80-al kis szekrenyke. Mylar foliaval beleltem ki. Egy ekkora boxban egyszerre egy novenynek volna kenyelmes szerintem, nem tudom. Szerintetek?

Illetve ezzel a felszerelessel szerintetek mi az elvarhato eredmeny?
 
Mikro grow hoz szerintem sok a 10db izzó
Nem kevés h?t ad le azt én is túlgondoltam
Bár nálam a szobában van ahol alszok 6db ot égetek igy a venti-t éjjel visszaveszem 7.3V ra
Igy tudtam megoldani a zajt és a höm is 25-27C
Között mozog

A ventit mivel szabalyozod?:)
 

Latest posts

Latest posts

Top