What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Jimy x Purple strains!

ZoldOvezet

Active member
Istenem,de milyen gyorsan nőnek megfelelő körülmények között...de örülök neki :)

Gyönyörű OG 1-2

picture.php


X18-OG4
OG3-OG5

picture.php


Rajtuk is segített a Biobizz :)
They Love Organic <3
 

Charass

Active member
Mind nagyon jól néz ki, de a felső két OG kivételesen szép tényleg! ;)
Ezek a kövér kerekded levelek nagyon tetszenek!

Tréning ezeknél nem lesz?
 

ZoldOvezet

Active member
Mind nagyon jól néz ki, de a felső két OG kivételesen szép tényleg! ;)
Ezek a kövér kerekded levelek nagyon tetszenek!

Tréning ezeknél nem lesz?

Abban maradtunk,hogy lehetne,hogy az én hozamom nőjjön én meg azt mondtam erre,hogy inkább a vásárlók lássák majd a végeredményt tréning nélkül..úgysem volt még olyan növényem amit ne tréningeztem volna valahogy,de ezeknél most kimarad :) én megcsinálom a növényt hogy az saját maga nőjjön,ahogy akarja,a tréninget meg majd mindenki úgy próbálgatja ahogy szeretné amúgy scrogban,sogban nagyon jól teljesítenének,de azt viszont ne feledjük el,hogy a kisebb OGk legalább 2 héttel fiatalabbak mint a 2 nagy Og meg az x18 :D

Ui: a 2 nagyobb darab ugyan az a fenótipusú mint a tavalyi 1 db ogm hisz ezek is Dinafem Og crossok
imádom a dinafem ogttt elszívnék egy zsákkal ha volna ugy szeretem
 

Charass

Active member
Ja, teljesen érthető a tréning dolog így!

Tényleg basszus, azt elfelejtettem, hogy azok fiatalabbak! :)
 

ZoldOvezet

Active member
Ha magról van hogyan lehet ugyan az a feno típus? Vagy te így megmondod kinézetről?

Tudom miről beszélsz h csak a klónok egyeznek meg 100%osan..de találkoztam legalább 10-11 növénnyel és 2 részre bontódik egy olyan mint egy tömzsi torony meg egy nyurgábbra..:) de ha nem történik valami majd meglátod virágzáskor mire értem
 

ZoldOvezet

Active member
Skacok,jól gondolom,hogy OG2-től búcsúznunk kell??Gyanús az a golyócska..

picture.php


Megváltoztak a hajtásai asszimetrikussá pedig nincs is flowba...a többin nem tapasztaltam ilyet

picture.php


Megerősítésre várok..
 

what_can_there

Well-known member
Ez meg eleg korai szerintem, varnek a szexalassal egy hetet. Az OG1-et apanak nezem amugy, az X18 lehet, hogy anya. Mennyire bokrosodnak?
 

ZoldOvezet

Active member
Eléggé,de mind..jóformán egyformán...nagyon egyformák minden na majd 1 hét múlva meglátjuk hátha jobban kimutatják :)

még nem kapcsoltam virágzásba csak rájuk néztem és találtam itt ott ezt azt..

Amúgy a teljes összkép:

picture.php


(Lapozz 1et vissza is!!)
 

ZoldOvezet

Active member
Na ott kezdem,hogy...
Megváltoztak a dolgok..mostmár nekem kell fizessem a villanyt mert új helyre kellett költöztessem őket stb...

2 napig álltak csórik 8-10 fok körül meg 75% párába..múlthét pénteken locsoltam hadne mondjam,hogy még ma is nyirkos a közeg...csórók..mind1 mostmár jó lesz nekik..beállítottam egy termosztrátos villanyradiátort meg egy álló ventillátort így kezd alakulni a hőfok is meg a pára is, 21 C fok van bent jelenleg és 55% rh..ha kialakul a dolog,utána onnan folytatom ahonnan abbahagytam,de örülök,hogy nem kellett megváljunk egymástól mert majdnem az lett a vége..ha kell egész télen menni fog a radiátor meg a ventillátor..kaptak egy Super croppot is na meg jól összekeveredtek...nemtudom melyik az x18:/ majd ha helyrejönnek hátha megállapítom,van 1 ami tuti kani van 1 amibe nem vagyok biztos miaz a többit anyának nézem...fogom is a fejemet rendesen

picture.php
 

ZoldOvezet

Active member
picture.php


Kikerült a radiátor...( 60 óra alatt 40kW áram lement) nem játszunk ilyet
Átkerültek normális helységbe..de ez a páratartalom kiborít..
Mi van mehet be a thai sativa is 86os párába?xd

Ez költői volt..

Ameddig nem.ott volt a sátor volt 55% a helységbe a pára mostmeg 86 a boxba ugyanabba a helységbe úgy ahogy megy a forgóventi....

Kaptak kis kötözést..:) Mostmár TUTI jó lesz..ennél jobb körülményt tényleg nemtudom hogy lehetne házban csinálni...Ha megis,mekkora párátlanító kellene ha nem esne le pl reggelre? Nem értek hozzá..

Kaptam egy kis kócolást ha minden igaz mostmár végre 11-12 nap és jöhet a flow,bró

picture.php


Sőtt,a helységben akarom mondani spájzba ahol a kis kolbászkák vannak felakasztva a kolbász 3-4 nap alatt majdnem csontra szárad ugyan úgy 55% az rh a boxba meg 86..hogy a bánatosba? Lehet h mqga a sátor párologtatja a rajta felgyűlt vízcseppeket még+a növények is párologtatnak rendesen a melegebbe vagy nemtudom egyszerűen hogy létezhet ez...


Képbe van az ember izzitsd!
Te kit hivsz? Te mit szivsz bro?!
Nem a whiskey-től vagy ilyen szivtipró!
Mondom hivd az embert, mondom 10-ig jó! Izzitsd bro! Te kit hivsz mo?
! Hivjad az embert! Mondom 10-ig jó!
 
Last edited:

ZoldOvezet

Active member
Na ott kezdem,hogy...amik bennt maradtak és jó a szemem,mind szőr nő ki belőlük..1-2 pistil található minden (még vegben vagyunk) ők maradtak 6-an mint a gonosz voja keren haha

picture.php


Itt a 2 Apa

picture.php


Őket már kivettem..reggel kidobom a ganéra

Apa 1

picture.php


Apa 2

picture.php



Nemtudom miért raknak ilyen szar kamerát az s8+ba...zoomos fotókra nem ajánlom,vagy van valami használati praktikájuk? S7nek nemvolt ilyen baj a fókusszal..
 
Top